WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2017-10-21 23:55:08  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw K^obss
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine .:+TS+:.Mamrot
Najlepiej radzi sobie z Colt .:+TS+:.Kynval
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear 300thKRZYSIEK
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope kubekczekolad
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BounDer
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple HoH PAN TROLOLO
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Landmine GrZyBeK
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 .:+TS+:.Mamrot
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh +SuperR+.
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Zygmund III Waza
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
Tomislaw_pl" dzieki "
.wP*MACZETPL" gg "
12matiosw" tttyu "
bombardier" ty cieniasie "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1.:+TS+:.Kynval279689475.75%4043.1221.671282134
2.:+TS+:.ALION5505281466.17%94261.9613.364111966
3Kisza'4632207569.05%56102.2312.733631946
4Daster :)8044584457.92%36171.3817.264651892
5SuperR50529563.05%1471.7111.48431880
6Telbi :)2718162262.61%6291.6714.011931838
7Telbi :)4544405352.85%43121.1212.093751817
8.:+TS+:..Ave2424239650.28%12161.019.982421808
9Telbi:)107573259.46%40101.4711.81901806
10.:+TS+:.Leon2384181756.73%26111.3112.291931792
11>>Crow<< *PL*102290553.01%16121.136.951461776
12SaTanka2567146163.71%21191.7612.402061765
13laleczka lubudu65421775.00%1663.0014.86431750
14Telbi :)63839661.64%11101.6116.79371750
15BLOODSOLDIER3727346951.79%29161.079.733821739
16[BK]slon13915561.90%841.6218.2041725
17KSP967128442.94%9180.755.091891715
18Telbi:)43428660.19%2871.5112.76331706
19Mar!o985364.47%741.8112.2571705
20.:+TS+:.Ozi17820246.72%590.888.48201704
21Daster :)825260.74%851.5511.7161679
22EwElA15112853.93%981.176.29231675
23.SuperR+.134084761.24%28141.5811.451161673
24Olgierd von Everec63851255.43%39101.244.801321666
25Telbi :)51236558.31%1261.4017.07291662
26Wojt3k18018948.65%660.958.18211661
27lagas_bl35527656.17%891.288.66401657
28HoH PAN TROLOLO78224875.85%2553.148.99861646
29mardrom1093151941.83%14160.728.471281645
30Telbi :)24512166.76%2362.0127.2281643
31PanS64887.67%2727.1112.8041642
32+SuperR+.36522561.76%17101.6210.74331640
33Err617943.26%11160.763.21181639
34GrZyBeK1618764.66%941.838.94171636
35Konixxx52149551.23%19111.052.941761635
36UNIT|Fu*Lou21619452.55%1481.118.00261632
37.:+TS+:.LeonAfk504452.63%761.118.3351632
38!SBS!48525465.54%1861.9013.86341631
39Gavrila20723646.62%6110.875.45371630
40!SBS!33432850.38%881.0210.12321630
41Olgierd von Everec57261448.19%19200.935.551021629
42Wojtek634160.00%1361.502.86211628
43Tom!ga(CZE)39735552.72%18101.125.09771626
44HERMAN46283235.68%7180.554.241081626
45Darth Vader16820145.41%11240.832.85581624
46Kon!eczko334840.24%460.675.5051621
47allahakbar912677.12%1223.3722.7531621
48#R'Roman.x1279856.19%751.2814.1181620
49CFG by XSET804364.52%861.828.0091618
50cmon?40724862.04%22101.635.15781618
51kefir221656.41%631.295.5031617
52.+SuperR+.792773.83%3242.825.27141616
53*Wisnia8114435.84%5130.567.36101615
54TheSilencerPL17024740.67%7150.699.44171615
55Radowid V Srogi17719048.10%8110.932.33751615
56SweeT Candy24212765.41%961.8924.2091614
57|KYNVAL|633563.64%1041.7512.6041614
58WaffeL'TyaD574157.58%1341.3614.2531614
59julu1297064.50%1941.821.61791614
60Leszek198715111157.41%2591.353.21461614
61Anybody<317962.96%841.708.5011614
62Lie521873.24%1332.7410.4041614
63Telbi :)353747.95%950.9217.5011613
64MAREK5316766.67%612.005.3321613
65POLAK XD42115.38%1140.181.3321613
66Adamiks9811346.23%1180.862.80341613
67Suiri752375.76%1923.1218.7531613
68UrMa32326155.21%1281.238.73361613
69300thKRZYSIEK1357264.90%26101.8511.25111613
70Tlusty_Misio1747270.45%1452.388.29201612
71Predka Julka473556.63%541.3115.6721612
72<peter>2912518.71%2230.237.2531612
73+SuperR+.1182979.73%3653.9314.7571612
74Olgierd Von Everec28428949.48%13190.983.74751612
75|PHS|Baby2458873.35%1232.7513.61171612
76$p33dy1932090.19%3119.1910.72171611
77$luG<3483358.54%841.4116.0021611
78kAmach533360.92%731.564.82101611
79domix24131043.66%7150.776.34371611
80olas9710048.99%1240.968.82101611
81BeDi#12010553.10%12271.1312.0091610
82Darth Sidious1019152.33%881.105.61171610
83mardrom22622250.33%18111.016.85321610
84Kober491575.38%1333.0612.2531610
85Must!nA!HaX1019451.53%751.064.59211609
86+SuperR+.1059452.50%761.1111.6781609
87Daria**1054967.74%1842.1015.0061609
88BounDer14615748.03%23150.9211.23121609
89Kura1101686.61%2246.4713.7571609
90(L)ady Camper803072.07%952.583.81201609
91Turenne974269.29%1362.268.08111609
92HermannGoring1Divisi...9211244.88%850.816.13141608
93MobbyN816854.00%791.175.40141608
94Obi-Wan Kenobi23623949.58%1360.983.32701608
95[VODKA] KePeS:*43391.49%23110.754.3091608
96+SuperR+.614457.55%841.3610.1751608
97You_Are_FLAX491377.78%1353.505.4481608
98LESTER461475.41%1133.075.1181608
99Reficul1144471.70%1542.536.71161608
100JacoWr952081.90%3654.5210.5681608
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 2(302)       Odwiedzin wszystkich: 1094(52814)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2017-10-21 23:55:08 skin : fest by fest 
page loaded in 0.21906s (0.20914s)