WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-19 23:55:04  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt laleczka lubudu
Najlepiej radzi sobie z Crush construction Puszek
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
1KacusPL" wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww "
-=jedrek=-" AHDCHSACHBUHDSAHUWD "
HITCH" Nie ma takiego bicia, Nandet! "
Aboooo:>" !maxbots "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
2TEUTONWSWE333428.78%2590.104.7161528
3KempesPL425926.61%2540.070.46911519
4Cykloheksa-1,3,5-tri...373103726.44%5530.362.831311537
5Witold von Everec671170328.25%14430.392.233001538
6jurek22889120.36%4370.261.871211480
7Jirka0073611756632.30%6360.486.575491424
8-=jedrek=-4229712.35%2350.140.72571520
9FB.comTemplarSClan1299535419.52%6340.240.7018501289
10BRCAFGYV2115212.07%4330.140.91221565
11=PAP=MLPL8522827.07%6330.372.93281550
12blizniak2775576932.48%9330.486.424311505
13OSKAR4665.63%2330.060.5761590
14BRCAFGYV56953851.35%13321.064.521251607
15Sly Mekkousek2353246548.83%18320.9510.012341464
16Solo3811544141.19%22320.704.099301573
17Pawelek5820122.31%4310.292.15261552
18Witold von Everec01180.00%0310.000.00231600
19szarynick10550717.13%3300.212.28451543
20Himdar1128373823.18%6290.300.8313661334
21'SweeT.52947452.69%9291.115.75911592
22ETPlayer974198432.92%18290.491.875211457
23Dziki10956816.08%3290.192.60411505
24SFASFASFASFASFA6014029.85%4280.4312.0041572
25gniata 4222015.97%2280.191.75231581
26dominik1988l851232826.76%7270.372.034181454
27BeDi#36031553.25%12271.1412.86271639
28JOE31035546.55%12270.871.801711580
29.:+TS+:.ALION16558853965.97%94261.9413.0512681963
30chrupek zaglady696177428.17%9250.392.912381427
31Witold von Everec1175250531.92%9250.474.152821579
32Salah Ad-Din6010735.71%11250.564.00141601
33zenit30762532.90%6250.492.741111586
34jurema183514.86%1240.051.8091565
35Dragonbb24063127.52%4240.382.071151586
36BlackKatyll213102617.18%3240.213.04691508
37n n jjk3942577940.55%15240.682.2117851523
38Tomasz soko PL13821638.87%11240.646.27211545
39Darth Vader39446345.92%11240.852.481581644
40lukasz6613532.67%9230.496.6091575
41Kung-Fu Madej13822038.44%8230.625.75231607
42Cykloheksa-1,3,5-tri...598116833.84%12230.515.071171625
43<peter>8737518.79%2230.238.7091607
44MatiH122165.24%1220.060.43271507
45[WW]mbiela==1034164038.65%8220.637.331401538
46Zbychu4529013.39%3220.151.73251580
47lukki243047.29%1220.080.44541568
48Tahlkora36990328.99%7220.410.448431494
49Hajmdal4829413.99%2220.161.30361559
50Zienki447894165435.07%18220.542.513551553
51K^obss6437914.41%5220.171.36461577
52Najkl64810.91%2220.121.5031595
53Darth Vader29547538.26%14210.625.09571593
54!FYA!3322446142.68%11210.745.436111624
55Daster2103161256.59%32211.308.182561845
56Hitchcock1320224237.05%8210.594.942661463
57WKS SLASK804296021.35%7200.271.774521378
58<peter>33195225.78%4200.352.851151536
59adrianoo123427934.43%4200.532.33171589
60svven9828825.32%9200.342.88331569
61Olgierd von Everec1686180248.32%19200.945.962821671
62Sly1679199345.71%8200.848.352001458
63Ruciu3664.29%1200.040.7531599
64bacy 9!32610.00%2200.111.0021597
65P0LACHEK24036439.67%10190.667.50311588
66Szymon5439412.03%3190.142.00261581
67KITEK437934.96%8190.543.07131594
68shooter's1198158143.09%17190.763.453461541
69Salty Bucket5037411.76%2190.131.14431541
70Radowid V Bezmyslny50696734.33%9190.522.042471591
71Olgierd Von Everec83682950.18%13191.013.982091632
72Madzia0690.00%0190.000.0091595
73tato.pl***1558292234.77%9190.537.382101468
74.:+TS+:.S3binho6813647451.27%23191.055.1613201633
75Arti6707.79%1190.080.46121597
76SaTanka7315420163.51%21191.7412.255961880
77pawel12359190939.37%10190.654.251381519
78Daster :)238791767857.46%36191.3515.8215081955
79SANOK.PL831190430.37%7190.443.232561418
80siemaheniu873118442.42%12190.743.322621596
81Zeno19238433.28%23190.503.25581603
82gitaraaapl7228220.28%3190.251.95361593
83mAriskaa.138299558.12%15181.3910.241341725
84KSP2781376242.50%9180.744.985571649
85Szajbusik0690.00%0180.000.0061580
86DAWID3232415643.74%14180.783.928241472
87MORF PL893138139.25%9180.652.883091629
88Ben!a3982.94%1180.030.13221579
89QcQ389150420.54%5180.261.083601489
90HERMAN1344241335.76%7180.564.163221568
91CHLOPCY Z ZAPU0540.00%0180.000.0031564
92MORF17034732.82%9180.492.70621609
93cvtrvs6668.22%1180.090.8661584
94RafalOctimMOC91037.96%2180.091.5051581
95Vedro449116827.75%4170.381.223661534
96DARCO673107838.41%10170.623.871731518
97GAMEr_PRO_00121537.23%1170.081.2091555
98Cykloheksa-1,3,5-tri...43768538.91%13170.644.80901642
99Dany15057020.80%3170.262.54581525
100Wilk15039627.42%5170.386.82211548
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 23(1)       Odwiedzin wszystkich: 2547(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.236493s (0.227135s)