WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-21 23:55:06  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt =BP=*Daster*
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Azrael
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
.:+TS+:.dem" no widzisz :D "
arkadiusz" aaaaaaa "
<ShoX>" d "
DRAXUSS" sorry  "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1Daster :)238791767857.46%36191.3515.8215081955
2Telbi :)138411277252.01%43121.0810.4213271773
3BLOODSOLDIER106231015151.13%29161.059.5111161772
4.:+TS+:..Ave10077980450.68%14161.039.0411141944
5.:+TS+:.Dr.Unknown7911885647.18%17160.8911.197061688
6.:+TS+:.ALION16558853965.97%94261.9413.0612671963
7Jirka0073602753732.33%6360.486.605451425
8.:+TS+:.S3binho6804646951.26%23191.055.1713151634
9Kisza'13809625568.82%56102.2112.3311191873
10.:+TS+:.Leon7904606856.57%26121.3011.027161778
11blizniak2775576932.48%9330.486.424311505
12>>Crow<< *PL*8029570558.46%22121.418.779151704
13[WW]TOMSPLINTER==4314538444.48%11140.806.916231761
14n n jjk3522519940.38%15240.682.1416441511
15Telbi :)7838467462.64%6291.6813.955611916
16!FYA!3322446142.68%11210.745.436111624
17mardrom3185444941.72%14160.728.453761683
18SaTanka7315420163.51%21191.7412.255961880
19DAWID3230415443.74%14180.783.938211472
20Solo2756408940.26%22320.674.396271551
21FB.comTemplarSClan894391018.61%6330.230.7312231318
22KSP2781376242.50%9180.744.985571649
23SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
24Himdar1116366423.34%6290.300.8413321336
25Jar3k1737324034.89%11170.544.803611471
26.:+TS+:.Kynval9533300076.06%4543.1822.024322283
27WKS SLASK804296021.35%7200.271.774521378
28tato.pl***1558292234.77%9190.537.382101468
29bombardier1388276333.43%7140.504.213291512
30Witold Von Everec1199254032.06%13150.472.345111608
31Witold von Everec1175250531.92%9250.474.152821579
32.SuperR+.3936246361.50%28141.6011.613381780
33Sly Mekkousek2337245648.75%18320.9510.032321463
34HERMAN1327237835.81%7180.564.173171570
35dominik1988l835226326.94%7270.372.093981456
36Hitchcock1320224237.05%8210.594.942661463
37.:+TS+:.Mamrot3347210961.33%1771.5917.081951744
38Telbi:)3039207259.45%40101.4711.642601951
39Sly1679199345.71%8200.848.352001458
40Pawel2264196653.51%12111.151.2218591529
41ETPlayer966193733.26%18290.501.915041458
42SANOK.PL831190430.37%7190.443.232561418
43Olgierd von Everec1686180248.32%19200.945.962821671
44chrupek zaglady696177428.17%9250.392.912381427
45Matt804172731.75%5120.471.186791550
46Witold von Everec671170328.25%14430.392.233001538
47Zienki447894165435.07%18220.542.513551553
48[WW]mbiela==1026162938.63%8220.637.431371542
49Daster2103161256.59%32211.308.182561845
50kartoon1062159040.03%8110.675.591891529
51shooter's1198158143.09%17190.763.453461541
52QcQ389150420.54%5180.261.083601489
53Darth Vader982150039.55%11140.655.991631624
54Icexo523142826.79%5170.371.224261465
55BLADE916140139.52%18160.652.373861457
56Olgierd von Everec1826138656.83%39101.325.093581756
57MORF PL893138139.25%9180.652.883091629
58Konixxx1370129651.37%19111.062.954631663
59SaTanka1976123061.62%22111.619.732021689
60Telbi1306121351.83%20151.085.652301683
61lozolozo508121329.50%9160.422.062461462
62siemaheniu873118442.42%12190.743.322621596
63Cykloheksa-1,3,5-tri...598116833.84%12230.515.071171625
64Vedro449116627.78%4170.381.243621535
65KuraK1161113450.57%10101.027.591521567
66Telbi :)1846112262.18%11101.6417.751031868
67Telbi :)1536109558.36%1261.4017.45871740
68hawik dab399106427.25%12170.372.071921518
69Cykloheksa-1,3,5-tri...373103726.44%5530.362.831311537
70BlackKatyll213102617.18%3240.213.04691508
71domix895102546.59%12150.877.341211630
72pablo1796100964.01%27101.789.871811682
73mAriskaa.138299558.12%15181.3910.241341725
74Radowid V Bezmyslny50696734.33%9190.522.042471591
75Tom!ga(CZE)110396353.36%18101.145.252091663
76<peter>32894325.79%4200.352.981091535
77Davwid5579592946.09%11150.858.11971582
78pawel12359190939.37%10190.654.251381519
79!SBS!94490251.11%881.059.94941634
80jurek22889120.36%4370.261.871211480
81SuperR147987362.86%1471.6911.551271866
82Tahlkora36486129.69%7220.420.448201500
83Telbi:)130285860.25%2871.5213.02991848
84SafiX5365438985131.35%6140.461.842101543
85Olgierd Von Everec83682950.18%13191.013.982091632
86b0rG40878334.23%4120.528.87451614
87UrMa96777955.35%1281.249.041061645
88lagas_bl109477858.41%1191.408.551271711
89j2356477542.09%9100.734.991121596
90IVP83977052.11%9101.093.962111542
91tato.pl***60575844.35%11140.806.80881603
92TheSilencerPL51074140.73%7150.699.81511648
93!SBS!143773866.04%1861.9413.311071689
94MONIU36971733.95%5140.514.39831558
95Gavrila61770446.67%6110.885.611091646
96kuna32368931.89%9130.471.402301516
97scyzor529867830.50%6140.441.591871554
98|zS|SANCZO51066343.44%870.779.27541551
99Obi-Wan Kenobi65465749.85%1360.993.391921616
100cmon?106965462.01%22101.635.162061639
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 6(371)       Odwiedzin wszystkich: 1361(165475)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.194194s (0.180199s)