WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-25 23:55:06  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt =BP=*Daster*
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove SajmoNN
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
OSKAR" ttttttttt "
adk" pomocy gdzie isc "
+SuperR+." ide "
master" !help "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1Pawel2264196753.50%12111.151.2118631529
2n n jjk3607529840.50%15240.682.1716651524
3Daster :)238791767857.46%36191.3515.8215081955
4Himdar1116366923.32%6290.300.8313371335
5Telbi :)138411277252.01%43121.0810.4213271773
6.:+TS+:.S3binho6804646951.26%23191.055.1613171634
7.:+TS+:.ALION16558853965.97%94261.9413.0612671963
8FB.comTemplarSClan922401318.68%6330.230.7312541318
9Kisza'13809625568.82%56102.2112.3311191873
10.:+TS+:..Ave10086981450.68%14161.039.0211171942
11BLOODSOLDIER106231015151.13%29161.059.5111161772
12>>Crow<< *PL*8061572058.49%22121.418.629341704
13Tahlkora36990229.01%7220.410.448411494
14DAWID3230415443.74%14180.783.938211472
15.:+TS+:.Leon7904606856.57%26121.3011.027161778
16.:+TS+:.Dr.Unknown7911885647.18%17160.8911.197061688
17Matt804172931.73%5120.461.186811549
18Solo2805418240.14%22320.674.266571550
19[WW]TOMSPLINTER==4314538444.48%11140.806.916231761
20!FYA!3322446142.68%11210.745.436111624
21SaTanka7315420163.51%21191.7412.255961880
22Telbi :)7838467462.64%6291.6813.955611916
23KSP2781376242.50%9180.744.985571649
24Jirka0073602753732.33%6360.486.605451425
25Witold Von Everec1199254032.06%13150.472.345111608
26ETPlayer966193833.25%18290.501.915051458
27SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
28Konixxx1370129651.37%19111.062.954631663
29WKS SLASK804296021.35%7200.271.774521378
30.:+TS+:.Kynval9533300076.06%4543.1822.024322283
31blizniak2775576932.48%9330.486.424311505
32Icexo523142826.79%5170.371.224261465
33dominik1988l843230626.76%7270.372.084051454
34BLADE916140139.52%18160.652.373861457
35mardrom3185444941.72%14160.728.453761683
36Vedro449116627.78%4170.381.243621535
37Jar3k1737324034.89%11170.544.803611471
38QcQ389150420.54%5180.261.083601489
39Olgierd von Everec1826138656.83%39101.325.093581756
40Zienki447894165435.07%18220.542.513551553
41shooter's1198158143.09%17190.763.453461541
42.SuperR+.3936246361.50%28141.6011.613381780
43bombardier1388276333.43%7140.504.213291512
44HERMAN1327237835.81%7180.564.173171570
45MORF PL893138139.25%9180.652.883091629
46Witold von Everec671170328.25%14430.392.233001538
47Olgierd von Everec1686180248.32%19200.945.962821671
48Witold von Everec1175250531.92%9250.474.152821579
49EvilNoob54344554.90%1391.221.972741618
50Hitchcock1320224237.05%8210.594.942661463
51siemaheniu873118442.42%12190.743.322621596
52Telbi:)3039207259.45%40101.4711.642601951
53Daster2103161256.59%32211.308.182561845
54SANOK.PL831190430.37%7190.443.232561418
55Radowid V Bezmyslny50696734.33%9190.522.042471591
56lozolozo508121329.50%9160.422.062461462
57HoH PAN TROLOLO204265275.77%2553.138.542381704
58chrupek zaglady696177428.17%9250.392.912381427
59julu36123660.37%1981.521.532351652
60Sly Mekkousek2337245648.75%18320.9510.032321463
61Telbi1306121351.83%20151.085.652301683
62kuna32368931.89%9130.471.402301516
63Radowid V Srogi48554846.91%8110.882.252151633
64IVP83977052.11%9101.093.962111542
65tato.pl***1558292234.77%9190.537.382101468
66SafiX5365438985131.35%6140.461.842101543
67Tom!ga(CZE)110396353.36%18101.145.252091663
68Olgierd Von Everec83682950.18%13191.013.982091632
69cmon?106965462.01%22101.635.162061639
70Bicek31149738.44%770.621.522041579
71KRH_EZG14318443.60%5110.770.702041584
72SaTanka1976123061.62%22111.619.732021689
73Sly1679199345.71%8200.848.352001458
74adk45748048.72%14110.952.331951574
75.:+TS+:.Mamrot3347210961.33%1771.5917.081951744
76hawik dab399106427.25%12170.372.071921518
77Obi-Wan Kenobi65465749.85%1360.993.391921616
78kartoon1062159040.03%8110.675.591891529
79scyzor529867830.50%6140.441.591871554
80pablo1796100964.01%27101.789.871811682
81JOE31035546.55%12270.871.801711580
82gruby30935459737.18%9170.592.121661594
83Darth Vader982150039.55%11140.655.991631624
84Hitchcock33324657.41%11141.352.041621610
85Darth Vader39446345.92%11240.852.481581644
86KuraK1161113450.57%10101.027.591521567
87sebaseba24020354.05%2471.181.671431609
88pawel12359190939.37%10190.654.251381519
89[WW]mbiela==1026162938.63%8220.637.431371542
90mAriskaa.138299558.12%15181.3910.241341725
91DRAXUSS20729840.91%7120.691.531341622
92Dimitra <315537429.25%480.411.161331587
93Cykloheksa-1,3,5-tri...373103726.44%5530.362.831311537
94SuperR147987362.86%1471.6911.551271866
95lagas_bl109477858.41%1191.408.551271711
96BRCAFGYV56953851.35%13321.064.521251607
97laleczka lubudu194464375.12%1663.0215.431251871
98Marcin27042438.85%5120.642.161241573
99jurek22889120.36%4370.261.871211480
100domix895102546.59%12150.877.341211630
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 62(9)       Odwiedzin wszystkich: 1738(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.170893s (0.160044s)