WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-19 23:55:04  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt laleczka lubudu
Najlepiej radzi sobie z Crush construction Puszek
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
Cykloheksa-1,3,5-tri..." !gay "
Dantes"   "
Radar Ratace" Jakie baniuszki, aWe-ArtiQssss! "
Sheev Palpatine" czekaj "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1Pawel2266196953.49%12111.151.2018831530
2FB.comTemplarSClan1299535419.52%6340.240.7018501289
3n n jjk3942577940.55%15240.682.2117851523
4Daster :)238791767857.46%36191.3515.8215081955
5Himdar1128373823.18%6290.300.8313661334
6Telbi :)138411277252.01%43121.0810.4213271773
7.:+TS+:.S3binho6813647451.27%23191.055.1613201633
8.:+TS+:.ALION16558853965.97%94261.9413.0512681963
9.:+TS+:..Ave10189986250.81%14161.039.0211281947
10Kisza'13827626968.80%56102.2112.3211211871
11BLOODSOLDIER106231015151.13%29161.059.5111161772
12>>Crow<< *PL*8451594358.71%22121.428.709701703
13Solo3811544141.19%22320.704.099301573
14Tahlkora36990328.99%7220.410.448431494
15DAWID3232415643.74%14180.783.928241472
16.:+TS+:.Leon7988612356.60%26121.3011.027241779
17.:+TS+:.Dr.Unknown7916886147.18%17160.8911.157091688
18Matt807173131.78%5120.471.176881549
19[WW]TOMSPLINTER==4314538444.48%11140.806.916231761
20!FYA!3322446142.68%11210.745.436111624
21SaTanka7315420163.51%21191.7412.255961880
22Telbi :)7838467462.64%6291.6813.955611916
23KSP2781376242.50%9180.744.985571649
24Jirka0073611756632.30%6360.486.575491424
25ETPlayer974198432.92%18290.491.875211457
26Witold Von Everec1199254032.06%13150.472.345111608
27BLADE1117167939.94%20170.662.304851451
28SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
29Konixxx1370129651.37%19111.062.954631663
30WKS SLASK804296021.35%7200.271.774521378
31Icexo557149027.20%5170.371.274391461
32.:+TS+:.Kynval9533300076.06%4543.1822.024322283
33blizniak2775576932.48%9330.486.424311505
34dominik1988l851232826.76%7270.372.034181454
35mardrom3185444941.72%14160.728.453761683
36Vedro449116827.75%4170.381.223661534
37Jar3k1737324034.89%11170.544.803611471
38QcQ389150420.54%5180.261.083601489
39Olgierd von Everec1826138656.83%39101.325.093581756
40Zienki447894165435.07%18220.542.513551553
41shooter's1198158143.09%17190.763.453461541
42.SuperR+.3936246361.50%28141.6011.613381780
43bombardier1388276333.43%7140.504.213291512
44HERMAN1344241335.76%7180.564.163221568
45MORF PL893138139.25%9180.652.883091629
46Witold von Everec671170328.25%14430.392.233001538
47Witold von Everec1175250531.92%9250.474.152821579
48Olgierd von Everec1686180248.32%19200.945.962821671
49katana111165076945.77%16110.842.312801562
50EvilNoob54344554.90%1391.221.972741618
51Hitchcock1320224237.05%8210.594.942661463
52siemaheniu873118442.42%12190.743.322621596
53Telbi:)3039207259.45%40101.4711.642601951
54SANOK.PL831190430.37%7190.443.232561418
55Daster2103161256.59%32211.308.182561845
56Radowid V Bezmyslny50696734.33%9190.522.042471591
57lozolozo508121329.50%9160.422.062461462
58julu36624260.10%1981.511.522391653
59HoH PAN TROLOLO204265275.77%2553.138.542381704
60chrupek zaglady696177428.17%9250.392.912381427
61Davwid551732192947.30%12150.907.372341588
62Sly Mekkousek2353246548.83%18320.9510.012341464
63kuna32369431.73%9130.461.392311516
64Telbi1306121351.83%20151.085.652301683
65Radowid V Srogi48554846.91%8110.882.252151633
66IVP83977052.11%9101.093.962111542
67tato.pl***1558292234.77%9190.537.382101468
68SafiX5365438985131.35%6140.461.842101543
69Olgierd Von Everec83682950.18%13191.013.982091632
70Tom!ga(CZE)110396353.36%18101.145.252091663
71cmon?106965462.01%22101.635.162061639
72KRH_EZG14318443.60%5110.770.702041584
73Bicek31149738.44%770.621.522041579
74SaTanka1976123061.62%22111.619.732021689
75Sly1679199345.71%8200.848.352001458
76.:+TS+:.Mamrot3347210961.33%1771.5917.081951744
77adk45748048.72%14110.952.331951574
78hawik dab399106427.25%12170.372.071921518
79Obi-Wan Kenobi65465749.85%1360.993.391921616
80kartoon1062159040.03%8110.675.591891529
81scyzor529867830.50%6140.441.591871554
82sebaseba27624752.67%2471.111.481851608
83pablo1796100964.01%27101.789.871811682
84Stachu16323940.45%6150.680.931751584
85DARCO673107838.41%10170.623.871731518
86JOE31035546.55%12270.871.801711580
87gruby30935459737.18%9170.592.121661594
88Darth Vader982150039.55%11140.655.991631624
89Hitchcock33324657.41%11141.352.041621610
90Darth Vader39446345.92%11240.852.481581644
91KuraK1161113450.57%10101.027.591521567
92SajmoNN1497112557.07%1981.3310.321441737
93[WW]mbiela==1034164038.65%8220.637.331401538
94pawel12359190939.37%10190.654.251381519
95mAriskaa.138299558.12%15181.3910.241341725
96DRAXUSS20729840.91%7120.691.531341622
97Dimitra <315537429.25%480.411.161331587
98lagas_bl116880159.29%1191.468.781321714
99Cykloheksa-1,3,5-tri...373103726.44%5530.362.831311537
100SuperR147987362.86%1471.6911.551271866
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 20(1)       Odwiedzin wszystkich: 2544(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.273585s (0.261984s)