WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-25 23:55:06  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt =BP=*Daster*
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove SajmoNN
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
Dragonbb" dla tego patrze kiedys a tam kilkanascie tysiecy "
Aboooo:>" !maxbots "
SafiX53654" Voice Czat MUTED! "
Achram" fdgh "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1ST!NG3R45097.83%15045.0011.2531605
2Ryan33097.06%11033.003.3091602
3thewild ABO30096.77%4030.003.0091609
4.:+TS+:.Mamrot38195.00%9119.004.7571601
5borubaR18094.74%6018.004.5031601
6TecHsoN18094.74%6018.001.8091600
7GrzesPL82494.25%41116.405.12151631
8-<(Pempek)>-15093.75%5015.002.1461601
9[VODKA] KePeS:*129992.81%23112.904.61271625
10kartofelek51392.73%10112.753.19151608
11HoH123992.48%11212.307.24161610
12Krzys#PL12092.31%4012.001.5071605
13$p33dy5796090.47%3119.4911.58491634
14cichyw9090.00%309.001.2961600
15HermannGoring1Divisi...9090.00%309.002.2531600
16ppp8088.89%408.002.6721600
17mmd8088.89%408.002.6721600
18PanS1922488.48%2727.6814.77121704
19tato_z_kolegami30388.24%817.503.0091601
20wasercomandoKugel42685.71%816.006.0061606
21SZTYWNY I NUDNY NICK6085.71%206.001.5031601
22>BaR-Tek!?12185.71%716.004.0021600
23UrMa30485.71%1016.003.0091602
24HoodieTeen6085.71%206.001.5031600
25RadZiOo6085.71%306.000.8661600
263time[][][][][][][][...6085.71%206.001.5031601
27kopaczak60985.71%1116.006.0091612
28KILLX6661111885.38%1315.8411.1091604
29TheDoctor46785.19%1225.751.77251607
30JacoWr3356982.72%3654.7913.40241619
31[PU]senhor33682.50%414.714.7161602
32300THKRZYS!EK751582.42%1224.6910.7161617
33PaCio <342882.35%714.676.0061610
34gosia1402982.35%2034.675.19261616
35Ozi18381.82%614.504.5031604
36#Bandziorno#18381.82%614.502.5761601
37[PU]senhor22481.48%814.401.47141605
38sdsd1293080.62%1824.1612.9091600
39Kura2385780.41%2244.1011.90191620
40gogiel451080.36%514.099.0041607
41+SuperR+.3548780.09%3654.0216.09211636
42Psim20480.00%1014.004.0041604
43You_Are_FLAX1333379.64%1353.916.33201620
44Damixxx15378.95%513.752.1461603
45*** Aimbot Aim Rifle 33878.57%2133.6716.5011607
46Toomek94601677.92%933.5310.0051603
47Nayebany ale zawsze ...1624577.88%2023.5240.5031580
48bad...581677.33%713.417.2571607
49.:+TS+:.S3binho10276.92%413.335.0011599
50majk116752276.53%623.264.17171601
51kot-cfg!1434376.47%1833.2535.7531607
52LESTER1263876.36%1133.235.48221620
53Suiri2256976.27%1923.2122.5091640
54Peterka511576.12%733.192.83171602
55.:+TS+:.Kynval9533300076.06%4543.1822.024322283
56HoH PAN TROLOLO204265275.77%2553.138.542381704
57laleczka lubudu194464375.12%1663.0215.431251871
58#PG#KAMYK#3075.00%103.000.7531601
59v!ru$3075.00%103.000.7531601
60dfdfdf12375.00%413.003.0031601
61KOZAK6175.00%613.003.0011602
62Ryzen662175.00%823.009.4361599
63Slavomir3075.00%103.000.7531601
64Noob13075.00%103.000.19151601
65KingPao3075.00%103.000.7531600
66Chris3075.00%103.000.7531602
67Condor3075.00%103.000.7531600
68BedeGralWGre!3075.00%103.000.4361602
69HENDRIX3075.00%103.000.7531600
70Frvki3075.00%103.000.7531600
71Azor662175.00%1023.003.88161595
72MarcinEK3075.00%103.000.4361600
73Sanchez3075.00%103.000.6041600
74afre3075.00%103.000.7531601
75SiJo Norbert Maday481575.00%733.0012.0031616
76Gothic 36175.00%613.003.0011601
77Siebke3312375.00%313.001.7161599
78=ss=WaFeL12375.00%413.003.0031603
79(L)ady Camper2037074.09%952.863.56561622
80smutnazaba1746074.04%1522.8510.88151599
81Feniks1983541873.97%812.843.38151601
82Kober1133973.86%1332.8314.1271619
83BLEKO1023673.38%1022.7614.5761590
84Greg1134073.38%1222.762.69411609
85|PHS|Baby75327673.11%1232.7213.45551630
86Achram752772.82%522.685.77121603
87HITCH8272.73%222.671.3351603
88drunk soldier21772.41%612.6210.5011603
89Mateusz112518672.00%512.574.5031599
90Reficul34213272.00%1542.577.28461622
91Aimless18672.00%412.574.5031612
92Stud_Muffin2318672.00%512.573.6041600
93killme5171.43%312.502.5011600
94gringo15571.43%512.502.5051597
95.+SuperR+.2409571.43%3252.505.45431644
96Jakubero1295171.27%822.486.79181592
97only colt271071.05%722.451.50171604
98mirpoint562270.89%612.435.09101596
99KaczorPL108444770.76%2562.429.111181602
100///IntrO !2148870.63%732.407.64271586
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 76(9)       Odwiedzin wszystkich: 1752(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.200938s (0.1885s)