WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-19 23:55:04  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt laleczka lubudu
Najlepiej radzi sobie z Crush construction Puszek
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
calineczka*" Yes! Yes! can u fell that Aimless! "
Kisza'" lece "
SiJo Norbert Maday" nie szukaj bo nie znajdziesz "
Mar!o" LAGI MAM SGTRASZNE "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1ST!NG3R45097.83%15045.0011.2531605
2Ryan33097.06%11033.003.3091602
3.:+TS+:.Mamrot38195.00%9119.004.7571601
4TecHsoN18094.74%6018.001.8091600
5borubaR18094.74%6018.004.5031601
6GrzesPL82494.25%41116.405.12151631
7-<(Pempek)>-15093.75%5015.002.1461601
8[VODKA] KePeS:*129992.81%23112.904.61271625
9kartofelek51392.73%10112.753.19151608
10HoH123992.48%11212.307.24161610
11Krzys#PL12092.31%4012.001.5071605
12soboc!X.11091.67%11011.003.6721602
13$p33dy5796090.47%3119.4911.58491634
14cichyw9090.00%309.001.2961600
15HermannGoring1Divisi...9090.00%309.002.2531600
16mmd8088.89%408.002.6721600
17ppp8088.89%408.002.6721600
18PanS1922488.48%2727.6814.77121704
19tato_z_kolegami30388.24%817.503.0091601
20ciupa13186.67%1316.506.5011602
21>BaR-Tek!?12185.71%716.004.0021600
22RadZiOo6085.71%306.000.8661600
233time[][][][][][][][...6085.71%206.001.5031601
24HoodieTeen6085.71%206.001.5031600
25kopaczak60985.71%1116.006.0091612
26UrMa30485.71%1016.003.0091602
27==[WW]Anqul!24385.71%1016.004.0051605
28wasercomandoKugel42685.71%816.006.0061606
29SZTYWNY I NUDNY NICK6085.71%206.001.5031601
30KILLX6661111885.38%1315.8411.1091604
31TheDoctor46785.19%1225.751.77251607
32SSADFA28484.85%925.609.3321604
33JacoWr3356982.72%3654.7913.40241619
34[PU]senhor33682.50%414.714.7161602
35300THKRZYS!EK751582.42%1224.6910.7161617
36PaCio <342882.35%714.676.0061610
37Ozi18381.82%614.504.5031604
38#Bandziorno#18381.82%614.502.5761601
39[PU]senhor22481.48%814.401.29161605
40sdsd1293080.62%1824.1612.9091600
41Kura2385780.41%2244.1011.90191620
42gogiel451080.36%514.099.0041607
43+SuperR+.3548780.09%3654.0216.09211636
44Psim20480.00%1014.004.0041604
45thewild ABO36880.00%454.001.80191609
46You_Are_FLAX1333379.64%1353.916.33201620
47Damixxx15378.95%513.752.1461603
48*** Aimbot Aim Rifle 33878.57%2133.6716.5011607
49Toomek94601677.92%933.5310.0051603
50Nayebany ale zawsze ...1624577.88%2023.5240.5031580
51bad...581677.33%713.417.2571607
52.:+TS+:.S3binho10276.92%413.335.0011599
53majk116752276.53%623.264.17171601
54kot-cfg!1434376.47%1833.2535.7531607
55LESTER1263876.36%1133.235.48221620
56Suiri2256976.27%1923.2122.5091640
57Peterka511576.12%733.192.83171602
58.:+TS+:.Kynval9533300076.06%4543.1822.024322283
59HoH PAN TROLOLO204265275.77%2553.138.542381704
60laleczka lubudu194464375.12%1663.0215.431251871
61Azor662175.00%1023.003.88161595
62=ss=WaFeL12375.00%413.003.0031603
63#PG#KAMYK#3075.00%103.000.7531601
64Ryzen662175.00%823.009.4361599
65HENDRIX3075.00%103.000.7531600
66BedeGralWGre!3075.00%103.000.4361602
67Noob13075.00%103.000.19151601
68MarcinEK3075.00%103.000.4361600
69v!ru$3075.00%103.000.7531601
70Siebke3312375.00%313.001.7161599
71Sanchez3075.00%103.000.6041600
72KingPao3075.00%103.000.7531600
73Slavomir3075.00%103.000.7531601
74SiJo Norbert Maday481575.00%733.0012.0031616
75Gothic 36175.00%613.003.0011601
76Condor3075.00%103.000.7531600
77Chris3075.00%103.000.7531602
78KOZAK6175.00%613.003.0011602
79Frvki3075.00%103.000.7531600
80dfdfdf12375.00%413.003.0031601
81afre3075.00%103.000.7531601
82gosia2247574.67%2032.956.05361630
83(L)ady Camper2037074.09%952.863.56561622
84smutnazaba1746074.04%1522.8510.88151599
85Feniks1983541873.97%812.843.38151601
86Kober1133973.86%1332.8314.1271619
87BLEKO1023673.38%1022.7614.5761590
88|PHS|Baby75327673.11%1232.7213.45551630
89Achram752772.82%522.685.77121603
90A QUALITY BLEND WORT...16572.73%922.675.3321603
91HITCH8272.73%222.671.3351603
92drunk soldier21772.41%612.625.2531603
93Stud_Muffin2318672.00%512.573.6041600
94Mateusz112518672.00%512.574.5031599
95Reficul34213272.00%1542.577.28461622
96Aimless18672.00%412.574.5031612
97Greg1134471.52%1222.512.17511609
98gringo15571.43%512.502.5051597
99.+SuperR+.2409571.43%3252.505.45431644
100killme5171.43%312.502.5011600
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 40(1)       Odwiedzin wszystkich: 2564(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.283217s (0.270626s)