WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-21 23:55:06  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt =BP=*Daster*
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Azrael
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
DUPDEAM" Nie ma takiego bicia, MORF! "
DMNQ" SPADAM "
Grzegorz9" SLEPE "
PUTIN" gg "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1Nayebany ale zawsze ...1624577.88%2023.5240.5031580
2kot-cfg!1434376.47%1833.2535.7531607
3Telbi :)69332568.01%2362.1330.13221711
4mapukje582866.67%1142.0029.0011614
5VGS.com813370.43%1342.3827.0021617
6TelbiPL10511148.39%950.9426.2531642
7SweeT Candy72638165.52%961.9025.93271642
8.:+TS+:.Mamrot1688167.20%1022.0524.0061611
9Suiri2256976.27%1923.2122.5091640
10.:+TS+:.Kynval9533300076.06%4543.1822.024322283
11[BK]slon1327316562.19%841.6421.00121756
12.:+TS+:.dem1026461.08%531.5720.4041598
13Predka Julka14110557.09%541.3320.1461638
14o0LuckyShoot1197261.98%951.6319.8351598
15$luG<3966658.90%841.4319.2041623
16whitepants724561.02%421.5718.0031605
17Telbi :)1846112262.18%11101.6417.751031868
18Telbi :)1536109558.36%1261.4017.45871740
19TyaD#To0M4S20911664.11%1151.7917.42111646
20.:+TS+:.Mamrot3347210961.33%1771.5917.081951744
21allahakbar2339670.61%1242.4016.64131652
22Daria**31514768.03%1842.1316.58181628
23*** Aimbot Aim Rifle 33878.57%2133.6716.5011607
24*<)IntrO !493259.76%831.4816.3321605
25+SuperR+.3548780.09%3654.0216.09211636
26WaffeL'TyaD12711352.70%1341.1115.8871635
27Daster :)238791767857.46%36191.3515.8215081955
28Be*HappY/-1/795359.40%1151.4615.8041606
29laleczka lubudu194464375.12%1663.0215.431251871
30PoryjuNOGAMI?24618956.42%541.2915.38151593
31|zS|SANCZO=PANCZO605452.17%551.0915.0031613
32PanS1922488.48%2727.6814.77121704
33BLEKO1023673.38%1022.7614.5761590
34|KYNVAL|18910564.07%1041.7814.54121645
35maupkje582767.44%1742.0714.5031608
36PBMgoofer432661.43%741.5914.3321606
37Samael572767.06%822.0414.2531587
38*ujozamendoza*718246.10%440.8614.2041599
39Kober1133973.86%1332.8314.1271619
40Ozi14121939.06%380.6414.1091589
41Telbi :)7838467462.64%6291.6813.955611916
42|PHS|Baby75327673.11%1232.7213.45551630
43JacoWr3356982.72%3654.7913.40241619
44Mar!o29415964.76%741.8413.36211749
45!SBS!143773866.04%1861.9413.311071689
46 SUPERSTAR GERMANY A...532864.63%1241.8313.2531612
47#R'Roman.x31723657.22%751.3413.21231652
48.:+TS+:.ALION16558853965.97%94261.9413.0612671963
49Telbi:)130285860.25%2871.5213.02991848
50Daster :)24615661.04%851.5712.95181730
51sdsd1293080.62%1824.1612.9091600
52BeDi#36031553.25%12271.1412.86271639
53Anybody<3512764.56%841.8212.7531615
54+SuperR+.31528252.68%761.1112.60241629
55Kisza'13809625568.82%56102.2112.3311191873
56SaTanka7315420163.51%21191.7412.255961880
57Butcher15925238.59%4100.6312.23121603
58laptop-mode12210054.71%1071.2112.2091606
59SFASFASFASFASFA6014029.85%4280.4312.0041572
60SajmoNN13217043.56%12110.7712.00101594
61SiJo Norbert Maday481575.00%733.0012.0031616
62SajmoNN50342654.09%1981.1811.98411651
63Kura2385780.41%2244.1011.90191620
64Telbi :)29724354.90%1361.2211.88241614
65Telbi:)3039207259.45%40101.4711.642601951
66lidiya29118061.65%741.6111.64241590
67.SuperR+.3936246361.50%28141.6011.613381780
68$p33dy5796090.47%3119.4911.58491634
69SuperR147987362.86%1471.6911.551271866
70SaTanka21914460.16%761.5111.53181609
71ScooTer462960.53%641.5311.5031602
72.:+TS+:.Leon231263.89%531.7711.5011598
73BounDer40241349.26%23150.9711.49341627
74=BP=*Daster*44222266.47%18121.9811.33381702
75BeBo452464.29%621.8011.2531583
76ST!NG3R45097.83%15045.0011.2531605
77RNG21330341.20%390.7011.21181564
78.:+TS+:.Dr.Unknown7911885647.18%17160.8911.197061688
79+SuperR+.107365362.13%17101.6411.18951714
80KILLX6661111885.38%1315.8411.1091604
81DerekCombowolvee17713856.01%871.2711.06151605
82Dan+e21011165.22%641.8811.05181578
83.:+TS+:.Leon7904606856.57%26121.3011.027161778
84S3binho221262.86%731.6911.0011600
85Muzk775956.20%661.2811.0061594
86ElectriZer25122852.29%951.1010.91221632
87smutnazaba1746074.04%1522.8510.88151599
88Geralt z Rivii24922552.42%551.1010.83221604
89300THKRZYS!EK751582.42%1224.6910.7161617
90olas28728650.00%1241.0010.63261632
91TheM.844664.12%831.7910.5071607
92.:+TS+:.Nygus427236.52%3110.5810.5031599
93T421967.74%1132.1010.5031602
94drunk soldier21772.41%612.6210.5011603
95Telbi :)138411277252.01%43121.0810.4213271773
96BHe3AnHbIu_CbI423719554.73%1061.2110.30221624
97adAs726651.80%441.0710.2961587
98mAriskaa.138299558.12%15181.3910.241341725
99Puszek17317749.29%650.9710.18161588
100cykor714361.74%731.6110.1461607
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 54(379)       Odwiedzin wszystkich: 1409(165483)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.3334s (0.316279s)