WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-25 23:55:06  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt =BP=*Daster*
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove SajmoNN
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
tony" grac sie nie da "
Darth Sidious" ez "
JacoWr" jak rozjasnic gre bo nic nie widze  "
crepper4454" disconnect "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1Daster :)238791767857.46%36191.3515.8215081955
2.:+TS+:.ALION16558853965.97%94261.9413.0612671963
3Telbi :)138411277252.01%43121.0810.4213271773
4Kisza'13809625568.82%56102.2112.3311191873
5BLOODSOLDIER106231015151.13%29161.059.5111161772
6.:+TS+:..Ave10086981450.68%14161.039.0211171942
7.:+TS+:.Kynval9533300076.06%4543.1822.024322283
8>>Crow<< *PL*8061572058.49%22121.418.629341704
9.:+TS+:.Dr.Unknown7911885647.18%17160.8911.197061688
10.:+TS+:.Leon7904606856.57%26121.3011.027161778
11Telbi :)7838467462.64%6291.6813.955611916
12SaTanka7315420163.51%21191.7412.255961880
13.:+TS+:.S3binho6804646951.26%23191.055.1613171634
14[WW]TOMSPLINTER==4314538444.48%11140.806.916231761
15.SuperR+.3936246361.50%28141.6011.613381780
16n n jjk3607529840.50%15240.682.1716651524
17Jirka0073602753732.33%6360.486.605451425
18.:+TS+:.Mamrot3347210961.33%1771.5917.081951744
19!FYA!3322446142.68%11210.745.436111624
20DAWID3230415443.74%14180.783.938211472
21mardrom3185444941.72%14160.728.453761683
22Telbi:)3039207259.45%40101.4711.642601951
23Solo2805418240.14%22320.674.266571550
24KSP2781376242.50%9180.744.985571649
25blizniak2775576932.48%9330.486.424311505
26Sly Mekkousek2337245648.75%18320.9510.032321463
27Pawel2264196753.50%12111.151.2118631529
28Daster2103161256.59%32211.308.182561845
29HoH PAN TROLOLO204265275.77%2553.138.542381704
30SaTanka1976123061.62%22111.619.732021689
31laleczka lubudu194464375.12%1663.0215.431251871
32Telbi :)1846112262.18%11101.6417.751031868
33Olgierd von Everec1826138656.83%39101.325.093581756
34pablo1796100964.01%27101.789.871811682
35Jar3k1737324034.89%11170.544.803611471
36Olgierd von Everec1686180248.32%19200.945.962821671
37Sly1679199345.71%8200.848.352001458
38tato.pl***1558292234.77%9190.537.382101468
39Telbi :)1536109558.36%1261.4017.45871740
40SuperR147987362.86%1471.6911.551271866
41!SBS!143773866.04%1861.9413.311071689
42bombardier1388276333.43%7140.504.213291512
43mAriskaa.138299558.12%15181.3910.241341725
44Konixxx1370129651.37%19111.062.954631663
45HERMAN1327237835.81%7180.564.173171570
46Hitchcock1320224237.05%8210.594.942661463
47Telbi1306121351.83%20151.085.652301683
48Telbi:)130285860.25%2871.5213.02991848
49Witold Von Everec1199254032.06%13150.472.345111608
50shooter's1198158143.09%17190.763.453461541
51Witold von Everec1175250531.92%9250.474.152821579
52KuraK1161113450.57%10101.027.591521567
53Himdar1116366923.32%6290.300.8313371335
54Tom!ga(CZE)110396353.36%18101.145.252091663
55lagas_bl109477858.41%1191.408.551271711
56SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
57KaczorPL108444770.76%2562.429.111181602
58+SuperR+.107365362.13%17101.6411.18951714
59cmon?106965462.01%22101.635.162061639
60kartoon1062159040.03%8110.675.591891529
61[WW]mbiela==1026162938.63%8220.637.431371542
62kAmach101460062.79%16101.699.661041740
63Darth Vader982150039.55%11140.655.991631624
64UrMa96777955.35%1281.249.041061645
65ETPlayer966193833.25%18290.501.915051458
66!SBS!94490251.11%881.059.94941634
67Davwid55928105346.82%11150.888.141131588
68FB.comTemplarSClan922401318.68%6330.230.7312541318
69BLADE916140139.52%18160.652.373861457
70domix895102546.59%12150.877.341211630
71Zienki447894165435.07%18220.542.513551553
72MORF PL893138139.25%9180.652.883091629
73siemaheniu873118442.42%12190.743.322621596
74dominik1988l843230626.76%7270.372.084051454
75IVP83977052.11%9101.093.962111542
76Olgierd Von Everec83682950.18%13191.013.982091632
77SANOK.PL831190430.37%7190.443.232561418
78Matt804172931.73%5120.461.186811549
79WKS SLASK804296021.35%7200.271.774521378
80|PHS|Baby75327673.11%1232.7213.45551630
81SweeT Candy72638165.52%961.9025.93271642
82chrupek zaglady696177428.17%9250.392.912381427
83Telbi :)69332568.01%2362.1330.13221711
84Witold von Everec671170328.25%14430.392.233001538
85mardrom66664650.72%18111.037.01941633
86Obi-Wan Kenobi65465749.85%1360.993.391921616
87tato.pl***63679144.54%11140.806.99901605
88Gavrila61770446.67%6110.885.611091646
89SajmoNN60350454.42%1981.1910.40571662
90Cykloheksa-1,3,5-tri...598116833.84%12230.515.071171625
91pawel12359190939.37%10190.654.251381519
92Tlusty_Misio58030165.76%1451.928.92641621
93$p33dy5796090.47%3119.4911.58491634
94BRCAFGYV56953851.35%13321.064.521251607
95j2356477542.09%9100.734.991121596
96EvilNoob54344554.90%1391.221.972741618
97Wojt3k54056748.74%660.958.44631682
98kubekczekolad53956448.82%1690.958.69611606
99UNIT|Fu*Lou53844354.79%1481.218.03661680
100.:+TS+:.Ozi53260246.87%590.889.02581754
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 20(9)       Odwiedzin wszystkich: 1696(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.177567s (0.160403s)