WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-19 23:55:04  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt laleczka lubudu
Najlepiej radzi sobie z Crush construction Puszek
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
siemaheniu" ale m "
TS.S3binho" opowiem ci bajke jak solo palil fajke "
Anonymen Psycopathen" NA BERZIE :! You are PIDAR! "
MOKRY JANUSZ"   "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1Daster :)238791767857.46%36191.3515.8215081955
2.:+TS+:.ALION16558853965.97%94261.9413.0512681963
3Telbi :)138411277252.01%43121.0810.4213271773
4Kisza'13827626968.80%56102.2112.3211211871
5BLOODSOLDIER106231015151.13%29161.059.5111161772
6.:+TS+:..Ave10189986250.81%14161.039.0211281947
7.:+TS+:.Kynval9533300076.06%4543.1822.024322283
8>>Crow<< *PL*8451594358.71%22121.428.709701703
9.:+TS+:.Leon7988612356.60%26121.3011.027241779
10.:+TS+:.Dr.Unknown7916886147.18%17160.8911.157091688
11Telbi :)7838467462.64%6291.6813.955611916
12SaTanka7315420163.51%21191.7412.255961880
13.:+TS+:.S3binho6813647451.27%23191.055.1613201633
14[WW]TOMSPLINTER==4314538444.48%11140.806.916231761
15n n jjk3942577940.55%15240.682.2117851523
16.SuperR+.3936246361.50%28141.6011.613381780
17Solo3811544141.19%22320.704.099301573
18Jirka0073611756632.30%6360.486.575491424
19.:+TS+:.Mamrot3347210961.33%1771.5917.081951744
20!FYA!3322446142.68%11210.745.436111624
21DAWID3232415643.74%14180.783.928241472
22mardrom3185444941.72%14160.728.453761683
23Telbi:)3039207259.45%40101.4711.642601951
24KSP2781376242.50%9180.744.985571649
25blizniak2775576932.48%9330.486.424311505
26Sly Mekkousek2353246548.83%18320.9510.012341464
27Pawel2266196953.49%12111.151.2018831530
28Daster2103161256.59%32211.308.182561845
29HoH PAN TROLOLO204265275.77%2553.138.542381704
30SaTanka1976123061.62%22111.619.732021689
31laleczka lubudu194464375.12%1663.0215.431251871
32Telbi :)1846112262.18%11101.6417.751031868
33Olgierd von Everec1826138656.83%39101.325.093581756
34pablo1796100964.01%27101.789.871811682
35Jar3k1737324034.89%11170.544.803611471
36Davwid551732192947.30%12150.907.372341588
37Olgierd von Everec1686180248.32%19200.945.962821671
38Sly1679199345.71%8200.848.352001458
39tato.pl***1558292234.77%9190.537.382101468
40Telbi :)1536109558.36%1261.4017.45871740
41SajmoNN1497112557.07%1981.3310.321441737
42SuperR147987362.86%1471.6911.551271866
43!SBS!144674066.12%1861.9513.031101692
44bombardier1388276333.43%7140.504.213291512
45mAriskaa.138299558.12%15181.3910.241341725
46Konixxx1370129651.37%19111.062.954631663
47HERMAN1344241335.76%7180.564.163221568
48Hitchcock1320224237.05%8210.594.942661463
49Telbi1306121351.83%20151.085.652301683
50Telbi:)130285860.25%2871.5213.02991848
51FB.comTemplarSClan1299535419.52%6340.240.7018501289
52Witold Von Everec1199254032.06%13150.472.345111608
53shooter's1198158143.09%17190.763.453461541
54Witold von Everec1175250531.92%9250.474.152821579
55lagas_bl116880159.29%1191.468.781321714
56KuraK1161113450.57%10101.027.591521567
57Himdar1128373823.18%6290.300.8313661334
58BLADE1117167939.94%20170.662.304851451
59Tom!ga(CZE)110396353.36%18101.145.252091663
60SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
61KaczorPL108444770.76%2562.429.111181602
62+SuperR+.107365362.13%17101.6411.18951714
63cmon?106965462.01%22101.635.162061639
64kartoon1062159040.03%8110.675.591891529
65[WW]mbiela==1034164038.65%8220.637.331401538
66kAmach101460062.79%16101.699.661041740
67Darth Vader982150039.55%11140.655.991631624
68ETPlayer974198432.92%18290.491.875211457
69UrMa96777955.35%1281.249.041061645
70!SBS!94490251.11%881.059.94941634
71domix895102546.59%12150.877.341211630
72Zienki447894165435.07%18220.542.513551553
73MORF PL893138139.25%9180.652.883091629
74siemaheniu873118442.42%12190.743.322621596
75dominik1988l851232826.76%7270.372.034181454
76IVP83977052.11%9101.093.962111542
77Olgierd Von Everec83682950.18%13191.013.982091632
78SANOK.PL831190430.37%7190.443.232561418
79Matt807173131.78%5120.471.176881549
80WKS SLASK804296021.35%7200.271.774521378
81|PHS|Baby75327673.11%1232.7213.45551630
82tato.pl***74192444.48%11140.806.501131591
83SweeT Candy72638165.52%961.9025.93271642
84chrupek zaglady696177428.17%9250.392.912381427
85Telbi :)69332568.01%2362.1330.13221711
86DARCO673107838.41%10170.623.871731518
87Witold von Everec671170328.25%14430.392.233001538
88mardrom66664650.72%18111.037.01941633
89Obi-Wan Kenobi65465749.85%1360.993.391921616
90katana111165076945.77%16110.842.312801562
91Gavrila61770846.53%6110.875.461121646
92Cykloheksa-1,3,5-tri...598116833.84%12230.515.071171625
93pawel12359190939.37%10190.654.251381519
94=BP=*Daster*58328467.17%18122.0510.80531721
95Tlusty_Misio58030165.76%1451.928.92641621
96$p33dy5796090.47%3119.4911.58491634
97BRCAFGYV56953851.35%13321.064.521251607
98j2356477542.09%9100.734.991121596
99Icexo557149027.20%5170.371.274391461
100EvilNoob54344554.90%1391.221.972741618
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 65(1)       Odwiedzin wszystkich: 2589(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.275156s (0.265727s)