WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-19 23:55:04  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt laleczka lubudu
Najlepiej radzi sobie z Crush construction Puszek
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
mapukje" Great shot, .:+TS+:.Kynval! "
Radar Ratace" Jakie baniuszki, aWe-ArtiQssss! "
joker_xr" :D "
Jozin z Bazin" a wpisz so sobie !haha "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1!PASTOR102230.30%370.432.0041597
2#?#271562.79%321.693.8661591
3$Da.r0180.00%060.000.0031599
4$p33dy5796090.47%3119.4911.58491634
5$|IGNACY|PRO|VIP|$72223.33%250.301.4041599
6'wpjtas'000.00%000.000.0011600
7(ETZ)Pitt000.00%000.000.0031600
8***DARMAN***3396.98%190.070.4361594
9**damian**82027.59%360.380.67111597
10*Al*2240.00%110.670.6721600
11*COBRA*386735.85%470.562.53141592
12*Ksiadz*Pro_boszcz*367233.03%460.495.1461601
13*sFc*mardrom488735.29%360.553.69121582
14*MeRciA*030.00%010.000.0041600
15*Daria758446.88%560.884.69151605
16-BABA-41026.67%150.361.3321598
17-F4R4D-030.00%010.000.0061600
18-GONZO PL-62717.65%140.210.38151591
19-GRAND-142237.84%230.612.3351596
20..mitcan5416824.22%280.323.38151571
21.:+TS+:.Mamrot38195.00%9119.004.7571601
22.:+TS+:.Abo000.00%000.000.0031600
23.:+TS+:.ALION16558853965.97%94261.9413.0512681963
24.:+TS+:.Butcher246626.37%2100.361.85121593
25.:+TS+:.dem1026461.08%531.5720.4041598
26.:+TS+:.DonaldTUSK3250.00%321.001.0021600
27.:+TS+:.Dr.Unknown7916886147.18%17160.8911.157091688
28.:+TS+:.Dziekan21315358.04%1371.386.66311602
29.:+TS+:.Kpr. Smerf040.00%020.000.0041600
30.:+TS+:.Leon231263.89%531.7711.5011598
31.:+TS+:.Leon7988612356.60%26121.3011.027241779
32.:+TS+:.LeonAfk16815252.34%761.103.57461640
33.:+TS+:.Mamrot3347210961.33%1771.5917.081951744
34.:+TS+:.NajaranyScro...17148326.11%4140.355.03331510
35.:+TS+:.Nygus427236.52%3110.5810.5031599
36.:+TS+:.Pierdziel.000.00%000.000.0031600
37.:+TS+:.S3binho131152.00%431.086.5011597
38.:+TS+:.S3binho101637.04%240.595.0011597
39.:+TS+:.S3binho14570.00%1442.337.0011602
40.:+TS+:.S3binho10658.82%321.435.0011602
41.:+TS+:.S3binho10276.92%413.335.0011599
42.:+TS+:.S3binho6813647451.27%23191.055.1613201633
43.:+TS+:.Slon 452365.22%821.881.96221609
44.:+TS+:..Ave10189986250.81%14161.039.0211281947
45//CerberEK:D//000.00%000.000.0021600
4600737947244.48%6120.806.53571590
47100kgNienawisci000.00%000.000.0031600
48111Player000.00%000.000.0031600
49122342314.29%120.170.11371596
50123Kapi066360.00%211.500.6091601
5112matiosw63613.95%2120.161.5031596
5212szymon020.00%020.000.0041600
531KacusPL357132.71%270.492.33141591
542260000.00%000.000.0031600
553u6u000.00%000.000.0031600
5677as61234.62%1140.050.38151570
577Matiwitek7000.00%000.000.0021600
5883ge121052.17%431.094.0021600
5989pior1416.67%130.200.08111598
60<<<AREK.PL>>>1358660.81%1761.552.29581607
61<<Calypso>>030.00%030.000.0021599
62=cya=H4llow000.00%000.000.0031600
63=F|A=HotChip030.00%020.000.0041600
64=RX=SaDu5545.45%320.831.6721602
65={PL}=Stirlitz000.00%000.000.0021600
66aaa3630.00%110.430.7531599
67abram016646.15%220.860.8661597
68AC/DC3426.52%190.070.4361593
69Aca040.00%040.000.0051599
70Achram752772.82%522.685.77121603
71ACID30321213.33%160.150.6721598
72ADAM172440.48%330.682.8351598
73ADAMI12321036.83%6130.583.24371578
74Adami173730.91%260.458.5011599
75Adamiks29433346.82%1180.882.911001631
76AdamMuniek5310932.52%390.481.39371594
77Adhd020.00%020.000.0011600
78adi2444.26%180.040.11171596
79adk45748048.72%14110.952.331951574
80Adminniebanujplz1087259.67%631.483.86271607
81Adolf390180.00%060.000.0031596
82Adrian31464411.76%2160.131.5031596
83adrian92 040.00%030.000.00141600
84adrianoo123427934.43%4200.532.33171589
85aeslik1991010.00%010.000.0021600
86afasfa070.00%070.000.0021599
87afre3075.00%103.000.7531601
88Agata64511.54%140.130.27211588
89AKtoUmarlTenNieZyje312554.39%441.193.4481606
90AKtoUmarTenNieZyje:14860.87%841.564.6721600
91al cappone010.00%010.000.0061600
92alagor_pl93918.37%260.232.2531598
93ALEK12911452.87%791.124.61271602
94aleksa king000.00%000.000.0091600
95Alekssspl010.00%010.000.0021599
96alfik000.00%000.000.0011600
97Alfonso030.00%010.000.0031600
98Alganow000.00%000.000.0011600
99Alien51129.41%160.420.42111599
100Alkoholik010.00%010.000.0011599
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 14(1)       Odwiedzin wszystkich: 2538(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.319924s (0.311166s)