WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-25 23:55:06  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt =BP=*Daster*
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove SajmoNN
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
[PU]senhor" !admintest "
Andrzej Duda" WWWWW "
.SuperR+." zablokowal mnie ;o "
Dzikus" brawo "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1!PASTOR102230.30%370.432.0041597
2#?#271562.79%321.693.8661591
3$Da.r0180.00%060.000.0031599
4$p33dy5796090.47%3119.4911.58491634
5$|IGNACY|PRO|VIP|$72223.33%250.301.4041599
6'wpjtas'000.00%000.000.0011600
7(ETZ)Pitt000.00%000.000.0031600
8***DARMAN***3396.98%190.070.4361594
9*Al*2240.00%110.670.6721600
10*COBRA*386735.85%470.562.53141592
11*Ksiadz*Pro_boszcz*367233.03%460.495.1461601
12*sFc*mardrom488735.29%360.553.69121582
13*MeRciA*030.00%010.000.0041600
14*Daria758446.88%560.884.69151605
15-F4R4D-030.00%010.000.0061600
16-GONZO PL-62717.65%140.210.38151591
17..mitcan5416824.22%280.323.38151571
18.:+TS+:.Mamrot38195.00%9119.004.7571601
19.:+TS+:.Abo000.00%000.000.0031600
20.:+TS+:.ALION16558853965.97%94261.9413.0612671963
21.:+TS+:.Butcher246626.37%2100.361.85121593
22.:+TS+:.dem1026461.08%531.5720.4041598
23.:+TS+:.Dr.Unknown7911885647.18%17160.8911.197061688
24.:+TS+:.Dziekan21315358.04%1371.386.66311602
25.:+TS+:.Kpr. Smerf000.00%000.000.0011600
26.:+TS+:.Leon231263.89%531.7711.5011598
27.:+TS+:.Leon7904606856.57%26121.3011.027161778
28.:+TS+:.LeonAfk16815252.34%761.103.57461640
29.:+TS+:.Mamrot3347210961.33%1771.5917.081951744
30.:+TS+:.NajaranyScro...17148326.11%4140.355.03331510
31.:+TS+:.Nygus427236.52%3110.5810.5031599
32.:+TS+:.Pierdziel.000.00%000.000.0031600
33.:+TS+:.S3binho131152.00%431.086.5011597
34.:+TS+:.S3binho101637.04%240.595.0011597
35.:+TS+:.S3binho14570.00%1442.337.0011602
36.:+TS+:.S3binho10658.82%321.435.0011602
37.:+TS+:.S3binho10276.92%413.335.0011599
38.:+TS+:.S3binho6804646951.26%23191.055.1613171634
39.:+TS+:.Slon 121052.17%411.090.67171599
40.:+TS+:..Ave10086981450.68%14161.039.0211171942
41//CerberEK:D//000.00%000.000.0021600
4200737947244.48%6120.806.53571590
43100kgNienawisci000.00%000.000.0031600
44111Player000.00%000.000.0031600
45122342314.29%120.170.11371596
46123Kapi066360.00%211.500.6091601
4712matiosw63613.95%2120.161.5031596
4812szymon020.00%020.000.0041600
493u6u000.00%000.000.0031600
5077as61234.62%1140.050.38151570
517Matiwitek7000.00%000.000.0021600
5283ge121052.17%431.094.0021600
5389pior1416.67%130.200.08111598
54<<<AREK.PL>>>1358660.81%1761.552.29581607
55<<Calypso>>030.00%030.000.0021599
56=cya=H4llow000.00%000.000.0031600
57=RX=SaDu5545.45%320.831.6721602
58={PL}=Stirlitz000.00%000.000.0021600
59aaa3630.00%110.430.7531599
60abram016646.15%220.860.8661597
61AC/DC3426.52%190.070.4361593
62Aca040.00%040.000.0051599
63Achram752772.82%522.685.77121603
64ACID30321213.33%160.150.6721598
65ADAM172440.48%330.682.8351598
66ADAMI12321036.83%6130.583.24371578
67Adami173730.91%260.458.5011599
68Adamiks29433346.82%1180.882.911001631
69AdamMuniek5310932.52%390.481.39371594
70Adhd020.00%020.000.0011600
71adi2444.26%180.040.11171596
72adk45748048.72%14110.952.331951574
73Adminniebanujplz1087259.67%631.483.86271607
74Adolf390180.00%060.000.0031596
75Adrian31464411.76%2160.131.5031596
76adrian92 000.00%000.000.0091600
77adrianoo123427934.43%4200.532.33171589
78aeslik1991010.00%010.000.0021600
79afasfa070.00%070.000.0021599
80afre3075.00%103.000.7531601
81Agata64511.54%140.130.27211588
82AKtoUmarlTenNieZyje312554.39%441.193.4481606
83AKtoUmarTenNieZyje:14860.87%841.564.6721600
84al cappone010.00%010.000.0061600
85alagor_pl93918.37%260.232.2531598
86ALEK12911452.87%791.124.61271602
87aleksa king000.00%000.000.0091600
88Alekssspl010.00%010.000.0021599
89Alfonso030.00%010.000.0031600
90Alganow000.00%000.000.0011600
91Alien000.00%000.000.0091600
92Alkoholik010.00%010.000.0011599
93alkopoligamia31714.29%160.170.3381602
94allahakbar2339670.61%1242.4016.64131652
95Alucard000.00%000.000.0061600
96Alvin9656.25%211.292.2531602
97Amelinium3342.86%110.750.4361600
98Anarchista 1514.29%130.170.1751599
99Andrzej Duda4350.00%211.001.3321600
100anfee1133.33%110.500.5011600
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 10(9)       Odwiedzin wszystkich: 1686(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.373114s (0.364069s)