WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-19 23:55:04  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt laleczka lubudu
Najlepiej radzi sobie z Crush construction Puszek
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
EnDrIu_POLAND" Great shot, Aimless! "
[VODKA] KePeS:*" click L "
.:+TS+:.Mamrot" !list "
=PAP=MLPL" !help "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1|PL} igi281127.14%150.080.3321599
2|PHS|+ShIzOlEq+++000.00%000.000.0031600
3|PWD|Malina424846.15%540.863.23121597
4|PHS|PAZDZIOCH422760.00%721.503.23121598
5|J-PHS| ShIzOlEq94616.07%160.190.64131597
6|ABIJAKA PL11724332.41%5110.481.33871570
7|PHS|Baby75327673.11%1232.7213.45551630
8|PHS|AKUKU020.00%010.000.0021600
9|PHS|-=VanHellsing=-696053.08%731.139.8661594
10MAMATATAKOMPUTERIJA253441.67%440.716.2531599
11Ignatius9369.23%212.251.2961600
12[CLK] KRASNY121542.86%120.751.2091603
13WerciA14666.67%712.000.44311604
14whitepants724561.02%421.5718.0031605
15WaffeL'TyaD12711352.70%1341.1115.8871635
16W!ll1320.00%120.250.5011600
17urOk<000.00%000.000.0031600
18TS.S3binho2150.00%211.001.0011599
19TS.S3binho663167.35%632.066.6091601
20TOMON'TyaD9656.25%211.291.2961603
21THEPOLISHTHING61527.27%120.381.5031601
22Teresa000.00%000.000.0021600
23tajfun.020.00%020.000.0011599
24SaTanka21914460.16%761.5111.53181609
25Selassje000.00%000.000.0011600
26SaTanka7315420163.51%21191.7412.255961880
27SuperR147987362.86%1471.6911.551271866
28Squark laggy gaming14958.33%831.403.5031598
29sp1ke62121.43%240.270.6091599
30sokol z wwo.2150.00%211.001.0011600
31soboc!X.11091.67%11011.003.6721602
32Smoczek000.00%000.000.0031600
33SEBVAL000.00%000.000.0011600
34SafiX5365438985131.35%6140.461.842101543
35SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
36Satanicon8113836.82%450.581.84431588
37Rufus060.00%020.000.0031600
38Ronin)Pyznarski2150.00%211.001.0011600
39Rabiczek383948.72%550.954.7571605
40qwerty'000.00%000.000.0011600
41ppp8088.89%408.002.6721600
42pipens 727548.65%940.952.88241594
43pipens 16961.54%731.608.0011593
44PBM-basienka030.00%010.000.0031599
45P0LACHEK24036439.67%10190.667.50311588
46OsiRi$010.00%010.000.0011599
47nokoy headflip52019.23%270.241.0041595
48Narnia000.00%000.000.0011600
49M!DNIGHTBLUE PRT000.00%000.000.0011600
50MyFunET7363.64%721.752.3321600
51Mrozu Logitech000.00%000.000.0031600
52MaLY123127.27%5130.381.00111598
53mAus CFG user000.00%000.000.0011600
54mAus 1225.00%120.330.5011600
55marbopl8813239.82%7100.663.26261592
56MaLyNsS1050.00%101.000.5011600
57MagEnto606348.39%760.942.14271602
58lolo000.00%000.000.0031600
59laptop-mode12210054.71%1071.2112.2091606
60KERI[PL]030.00%010.000.0031600
61KURFAMACHEJ!866456.95%651.327.82101622
62kpt.Andre=D22968.75%422.201.29161599
63kpt.Andre18811661.64%1231.613.13591598
64KoLmAr010.00%010.000.0011600
65kindeR723367.92%732.125.54121603
66kawaMAN177119.10%2130.241.42111599
67kartoon1062159040.03%8110.675.591891529
68kAmach101460062.79%16101.699.661041740
69kaczyLeb030.00%030.000.0011599
70just4fun!10115938.70%450.633.16311558
71jurek killer pl010.00%010.000.0061600
72Jazda25000.00%000.000.0011600
73JAMAL000.00%000.000.0061600
74HesS**165621.92%370.283.2041596
75Huncwot0480.00%0160.000.0031600
76HiHitla151253.57%231.152.1461601
77HERMAN1344241335.76%7180.564.163221568
78HermannGoring1Divisi...23425847.46%850.907.09321628
79HABETA PL3160.00%211.501.5011600
80GrZyBeK25312267.29%942.068.72281654
81Grz3si3k PL7530919.48%2170.243.41211552
82goostaff74413.46%1100.160.7091594
83eXtreme030.00%010.000.0091600
84Davwid551732192947.30%12150.907.372341588
85DJaro2240.00%210.670.6721599
86DUPA284239.44%230.659.3321593
87drunkpolishman3923.08%130.300.7531599
88drunk soldier21772.41%612.625.2531603
89Daria**31514768.03%1842.1316.58181628
90DAMDUPY.PL16615351.88%761.089.76161628
91D@rek6646.15%220.862.0021599
92CkY(:o>010.00%010.000.0011600
93Cebullion3437.50%220.601.5011600
94bushman182030.00%010.000.0031597
95Bozo3437.50%110.600.6041600
96bulba12612350.40%16171.026.63181563
97BudziK010.00%010.000.0011600
98borubaR18094.74%6018.004.5031601
99BEDI|PL|10212045.74%760.847.85121600
100BeDi#36031553.25%12271.1412.86271639
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 5(1)       Odwiedzin wszystkich: 2529(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.299372s (0.282805s)