WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-25 23:55:06  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt =BP=*Daster*
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove SajmoNN
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
below" AT "
FrituurKuur 2.0" Voice Czat UN-MUTED! "
shooter's" o jajo "
MaLY" graszz kamaacjh "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1|PL} igi281127.14%150.080.3321599
2|PHS|+ShIzOlEq+++000.00%000.000.0031600
3|PWD|Malina424846.15%540.863.23121597
4|PHS|PAZDZIOCH422760.00%721.503.23121598
5|J-PHS| ShIzOlEq94616.07%160.190.64131597
6|ABIJAKA PL11724332.41%5110.481.33871570
7|PHS|Baby75327673.11%1232.7213.45551630
8|PHS|AKUKU020.00%010.000.0021600
9|PHS|-=VanHellsing=-696053.08%731.139.8661594
10MAMATATAKOMPUTERIJA253441.67%440.716.2531599
11Ignatius9369.23%212.251.2961600
12[CLK] KRASNY121542.86%120.751.2091603
13WerciA14666.67%712.000.44311604
14whitepants724561.02%421.5718.0031605
15WaffeL'TyaD12711352.70%1341.1115.8871635
16W!ll1320.00%120.250.5011600
17urOk<000.00%000.000.0031600
18TOMON'TyaD9656.25%211.291.2961603
19THEPOLISHTHING61527.27%120.381.5031601
20Teresa000.00%000.000.0021600
21SaTanka21914460.16%761.5111.53181609
22Selassje000.00%000.000.0011600
23SaTanka7315420163.51%21191.7412.255961880
24SuperR147987362.86%1471.6911.551271866
25Squark laggy gaming14958.33%831.403.5031598
26sp1ke62121.43%240.270.6091599
27Smoczek000.00%000.000.0031600
28SEBVAL000.00%000.000.0011600
29SafiX5365438985131.35%6140.461.842101543
30SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
31Satanicon8113836.82%450.581.84431588
32Rufus060.00%020.000.0031600
33Ronin)Pyznarski2150.00%211.001.0011600
34Rabiczek383948.72%550.954.7571605
35ppp8088.89%408.002.6721600
36pipens 727548.65%940.952.88241594
37pipens 16961.54%731.608.0011593
38PBM-basienka030.00%010.000.0031599
39P0LACHEK24036439.67%10190.667.50311588
40OsiRi$010.00%010.000.0011599
41Narnia000.00%000.000.0011600
42MyFunET7363.64%721.752.3321600
43Mrozu Logitech000.00%000.000.0031600
44MaLY123127.27%5130.381.00111598
45mAus 1225.00%120.330.5011600
46marbopl8813239.82%7100.663.26261592
47MagEnto606348.39%760.942.14271602
48lolo000.00%000.000.0031600
49laptop-mode12210054.71%1071.2112.2091606
50KERI[PL]030.00%010.000.0031600
51KURFAMACHEJ!866456.95%651.327.82101622
52kpt.Andre=D22968.75%422.201.29161599
53kpt.Andre1338859.91%1231.493.24401598
54KoLmAr010.00%010.000.0011600
55kindeR723367.92%732.125.54121603
56kawaMAN177119.10%2130.241.42111599
57kartoon1062159040.03%8110.675.591891529
58kAmach101460062.79%16101.699.661041740
59kaczyLeb030.00%030.000.0011599
60just4fun!10115938.70%450.633.16311558
61jurek killer pl000.00%000.000.0041600
62Jazda25000.00%000.000.0011600
63JAMAL000.00%000.000.0061600
64HesS**165621.92%370.283.2041596
65Huncwot0480.00%0160.000.0031600
66HiHitla151253.57%231.152.1461601
67HERMAN1327237835.81%7180.564.173171570
68HermannGoring1Divisi...23425847.46%850.907.09321628
69HABETA PL3160.00%211.501.5011600
70GrZyBeK25312267.29%942.068.72281654
71Grz3si3k PL7530919.48%2170.243.41211552
72goostaff74413.46%1100.160.7091594
73eXtreme030.00%010.000.0091600
74Davwid55928105346.82%11150.888.141131588
75DJaro2240.00%210.670.6721599
76DUPA284239.44%230.659.3321593
77drunkpolishman3923.08%130.300.7531599
78drunk soldier21772.41%612.6210.5011603
79Daria**31514768.03%1842.1316.58181628
80DAMDUPY.PL16615351.88%761.089.76161628
81D@rek6646.15%220.862.0021599
82CkY(:o>010.00%010.000.0011600
83Cebullion3437.50%220.601.5011600
84bushman182030.00%010.000.0031597
85Bozo3437.50%110.600.6041600
86bulba12612350.40%16171.026.63181563
87borubaR18094.74%6018.004.5031601
88BEDI|PL|10212045.74%760.847.85121600
89BeDi#36031553.25%12271.1412.86271639
90BedeGralWGre!3075.00%103.000.4361602
91Andre8217332.03%470.471.46551541
92Alkopoligamia333647.14%5110.898.2531594
93Abo.?587543.28%790.763.22171612
94Abooo:>?222446.81%980.881.29161607
95Aboooo:>000.00%000.000.0031600
96>Zienk1<6323421.14%2120.273.32181587
97>Locha'37534152.30%891.106.94531607
98>>Crow<< *PL*8061572058.49%22121.418.629341704
99.wP*KarToffeL667347.14%980.899.4361601
100*KapiTaN*030.00%010.000.0061600
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 100(9)       Odwiedzin wszystkich: 1776(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.21385s (0.204662s)