WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-21 23:55:06  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt =BP=*Daster*
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite Azrael
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
Grz3si3k PL" kurw duzo ci zostaje "
Suiri" dawajcie gramy na colty "
PAWOSO" JA "
[AB]Marley." tam jest "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
2FB.comTemplarSClan894391018.61%6330.230.7312231318
3Himdar1116366423.34%6290.300.8413321336
4WKS SLASK804296021.35%7200.271.774521378
5SANOK.PL831190430.37%7190.443.232561418
6Jirka0073602753732.33%6360.486.605451425
7chrupek zaglady696177428.17%9250.392.912381427
8dominik1988l835226326.94%7270.372.093981456
9BLADE916140139.52%18160.652.373861457
10ETPlayer966193733.26%18290.501.915041458
11Sly1679199345.71%8200.848.352001458
12lozolozo508121329.50%9160.422.062461462
13Sly Mekkousek2337245648.75%18320.9510.032321463
14Hitchcock1320224237.05%8210.594.942661463
15Icexo523142826.79%5170.371.224261465
16tato.pl***1558292234.77%9190.537.382101468
17Jar3k1737324034.89%11170.544.803611471
18DAWID3230415443.74%14180.783.938211472
19jurek22889120.36%4370.261.871211480
20QcQ389150420.54%5180.261.083601489
21Tahlkora36486129.69%7220.420.448201500
22blizniak2775576932.48%9330.486.424311505
23Dziki10956716.10%3290.192.66401505
24MatiH122165.24%1220.060.43271507
25BlackKatyll213102617.18%3240.213.04691508
26.:+TS+:.NajaranyScro...17148326.11%4140.355.03331510
27n n jjk3522519940.38%15240.682.1416441511
28bombardier1388276333.43%7140.504.213291512
29Gustlik z czolgu8116832.40%370.482.89271513
30kuna32368931.89%9130.471.402301516
31hawik dab399106427.25%12170.372.071921518
32pawel12359190939.37%10190.654.251381519
33KempesPL425926.61%2540.070.46911519
34-=jedrek=-4229712.35%2350.140.72571520
35hadoki412920938.05%560.611.84691523
36Dany15057020.80%3170.262.54581525
37TEUTONWSWE333428.78%2590.104.7161528
38kartoon1062159040.03%8110.675.591891529
39fdytry15246624.56%5120.331.81831529
40Pawel2264196653.51%12111.151.2218591529
41IMMORTALFIGHTER182077.96%2170.090.82211534
42Vedro449116627.78%4170.381.243621535
43<peter>32894325.79%4200.352.981091535
44Arma4134848041.98%680.724.58751536
45Cykloheksa-1,3,5-tri...373103726.44%5530.362.831311537
46Witold von Everec671170328.25%14430.392.233001538
47Salty Bucket5037411.76%2190.131.14431541
48Andre8217332.03%470.471.46551541
49shooter's1198158143.09%17190.763.453461541
50Mjr_Grom12135225.53%4170.342.88411541
51[WW]mbiela==1026162938.63%8220.637.431371542
52ShoX19937334.73%6160.535.24371542
53IVP83977052.11%9101.093.962111542
54szarynick10550717.13%3300.212.28451543
55SafiX5365438985131.35%6140.461.842101543
56Tomasz soko PL13821638.87%11240.646.27211545
57szycha364946.78%1160.070.92381546
58Patryk Iran6923622.55%4130.293.14211548
59Wilk15039627.42%5170.386.82211548
60Matt804172731.75%5120.471.186791550
61=PAP=MLPL8522827.07%6330.372.93281550
62|zS|SANCZO51066343.44%870.779.27541551
63Solo2756408940.26%22320.674.396271551
64Pawelek5820122.31%4310.292.15261552
65Grz3si3k PL7530919.48%2170.243.41211552
66Zienki447894165435.07%18220.542.513551553
67Ieva6319324.51%2130.322.74221554
68scyzor529867830.50%6140.441.591871554
69DARCO28946738.18%8170.626.28451554
70GAMEr_PRO_00121537.23%1170.081.2091555
71redloff11523632.67%480.493.48321556
72typowy lamus4823716.78%3160.201.55301557
73just4fun!10115938.70%450.633.16311558
74MONIU36971733.95%5140.514.39831558
75kusy11223419246129.36%7170.422.16881559
76Chaczapuri>11731826.83%3130.379.00121559
77BLADEK2712317.88%380.221.42181559
78Arsonizer26558031.32%4120.467.57341559
79Hajmdal4829413.99%2220.161.30361559
80Czesc, tu Slawomir!6317726.14%4120.353.15191561
81Korcio7527821.19%2100.270.77971561
82matrix8422726.92%3100.370.92901562
83Sonixx966061.15%531.573.43271562
84Dubman549037.24%370.597.7161563
85bulba12612350.40%16171.026.63181563
86RNG21330341.20%390.7011.21181564
87CHLOPCY Z ZAPU0540.00%0180.000.0031564
88BRCAFGYV2115212.07%4330.140.91221565
89jurema183514.86%1240.051.8091565
90felipE64511.54%170.130.8661566
91KuraK1161113450.57%10101.027.591521567
92Arni4413324.72%5130.331.63261567
93lukki243047.29%1220.080.44541568
94fox95713.43%150.160.69121569
95Paula21321649.53%670.984.63451569
96svven9828825.32%9200.342.88331569
97|ABIJAKA PL11724332.41%5110.481.33871570
9877as61234.62%1140.050.38151570
99HERMAN1327237835.81%7180.564.173171570
100..mitcan5416824.22%280.323.38151571
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 93(381)       Odwiedzin wszystkich: 1448(165485)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.217981s (0.20916s)