WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-21 23:55:03  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt laleczka lubudu
Najlepiej radzi sobie z Crush construction Puszek
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
Gavrila" !lol "
RegnarsKills" y "
TS.S3binho" opowiem ci bajke jak solo palil fajke "
siema" yeah!! "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
1SafiX1090373922.57%6840.292.304731236
2FB.comTemplarSClan1302535719.55%6340.240.7018531290
3Himdar1128373823.18%6290.300.8313661334
4WKS SLASK804296021.35%7200.271.774521378
5SANOK.PL831190430.37%7190.443.232561418
6Jirka0073611756632.30%6360.486.575491424
7chrupek zaglady696177428.17%9250.392.912381427
8BLADE1117168639.84%20170.662.284881449
9dominik1988l851232826.76%7270.372.034181454
10ETPlayer974198432.92%18290.491.865221457
11Sly1679199345.71%8200.848.352001458
12Icexo557149027.20%5170.371.274391461
13lozolozo508121329.50%9160.422.062461462
14Hitchcock1320224237.05%8210.594.942661463
15Sly Mekkousek2353246548.83%18320.9510.012341464
16tato.pl***1558292234.77%9190.537.382101468
17Jar3k1737324034.89%11170.544.803611471
18DAWID3232415643.74%14180.783.918261472
19jurek22889120.36%4370.261.871211480
20QcQ389150420.54%5180.261.083601489
21Tahlkora36990328.99%7220.410.448431494
22blizniak2775576932.48%9330.486.424311505
23Dziki10956816.08%3290.192.60411505
24MatiH122165.24%1220.060.43271507
25BlackKatyll213102617.18%3240.213.04691508
26.:+TS+:.NajaranyScro...17148326.11%4140.355.03331510
27bombardier1388276333.43%7140.504.213291512
28Gustlik z czolgu8116832.40%370.482.89271513
29kuna32369431.73%9130.461.392311516
30DARCO673107838.41%10170.623.871731518
31hawik dab399106427.25%12170.372.071921518
32pawel12359190939.37%10190.654.251381519
33KempesPL425926.61%2540.070.46911519
34-=jedrek=-4229712.35%2350.140.72571520
35n n jjk3942578040.54%15240.682.2117861523
36hadoki412920938.05%560.611.84691523
37Dany15057020.80%3170.262.54581525
38TEUTONWSWE333428.78%2590.104.7161528
39kartoon1062159040.03%8110.675.591891529
40fdytry15246624.56%5120.331.81831529
41Pawel2266196953.49%12111.151.2018831530
42IMMORTALFIGHTER182077.96%2170.090.82211534
43Vedro449116827.75%4170.381.223661534
44Arma4134848041.98%680.724.58751536
45<peter>33195225.78%4200.352.851151536
46Cykloheksa-1,3,5-tri...373103726.44%5530.362.831311537
47[WW]mbiela==1034164038.65%8220.637.331401538
48Witold von Everec671170328.25%14430.392.233001538
49Salty Bucket5037411.76%2190.131.14431541
50Andre8217431.91%470.471.44561541
51shooter's1198158143.09%17190.763.453461541
52Mjr_Grom12135225.53%4170.342.88411541
53ShoX19937334.73%6160.535.24371542
54IVP83977052.11%9101.093.962111542
55szarynick10550717.13%3300.212.28451543
56SafiX5365438985131.35%6140.461.842101543
57Tomasz soko PL13821638.87%11240.646.27211545
58szycha364946.78%1160.070.92381546
59Patryk Iran6923622.55%4130.293.14211548
60Wilk15039627.42%5170.386.82211548
61Matt807173131.78%5120.471.176881549
62=PAP=MLPL8522827.07%6330.372.93281550
63|zS|SANCZO51066343.44%870.779.27541551
64Pawelek5820122.31%4310.292.15261552
65Grz3si3k PL7530919.48%2170.243.41211552
66kusy11223425958030.83%7170.452.471041553
67Zienki447894165435.07%18220.542.513551553
68Ieva6319324.51%2130.322.74221554
69scyzor529867830.50%6140.441.591871554
70GAMEr_PRO_00121537.23%1170.081.2091555
71redloff11523632.67%480.493.48321556
72typowy lamus4823716.78%3160.201.55301557
73just4fun!10115938.70%450.633.16311558
74MONIU36971733.95%5140.514.39831558
75Chaczapuri>11731826.83%3130.379.00121559
76BLADEK2712317.88%380.221.42181559
77Arsonizer26558031.32%4120.467.57341559
78Hajmdal4829413.99%2220.161.30361559
79Czesc, tu Slawomir!6317726.14%4120.353.15191561
80Korcio7527821.19%2100.270.77971561
81matrix8422726.92%3100.370.92901562
82katana111165076945.77%16110.842.312801562
83Sonixx966061.15%531.573.43271562
84Dubman549037.24%370.597.7161563
85bulba12612350.40%16171.026.63181563
86RNG21330341.20%390.7011.21181564
87CHLOPCY Z ZAPU0540.00%0180.000.0031564
88BRCAFGYV2115212.07%4330.140.91221565
89jurema183514.86%1240.051.8091565
90felipE64511.54%170.130.8661566
91KuraK1161113450.57%10101.027.591521567
92Arni4413324.72%5130.331.63261567
93HERMAN1344241335.76%7180.564.123251568
94lukki243047.29%1220.080.44541568
95fox95713.43%150.160.69121569
96Paula21321649.53%670.984.63451569
97svven9828825.32%9200.342.88331569
98|ABIJAKA PL11724332.41%5110.481.33871570
9977as61234.62%1140.050.38151570
100..mitcan5416824.22%280.323.38151571
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 100(1)       Odwiedzin wszystkich: 2773(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.203301s (0.194501s)