WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-19 23:55:04  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt laleczka lubudu
Najlepiej radzi sobie z Crush construction Puszek
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove Sly Mekkousek
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
KSP" kosztowalo Cie to zycie ;p "
!SBS!" dawno takiego strita nie mialem  "
AmEasT" !szukajprezentow "
Putin zabierz ich st..." solo na pewno ugrasz ta mape "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
101[VODKA] KePeS:*129992.81%23112.904.61271625
102Darth Vader982150039.55%11140.655.991631624
103BLOODSOLDIER11716840.91%350.697.31151624
104!FYA!3322446142.68%11210.745.436111624
105BHe3AnHbIu_CbI423719554.73%1061.2110.30221624
106$luG<3966658.90%841.4319.2041623
107Must!nA!HaX30328051.88%751.084.89611623
108Google9310846.04%8100.854.89181623
109KURFAMACHEJ!866456.95%651.327.82101622
110S3binho.Ts44034855.77%1661.263.861131622
111Reficul34213272.00%1542.577.28461622
112(L)ady Camper2037074.09%952.863.56561622
113hYpno37531254.51%951.207.08521622
114DRAXUSS20729840.91%7120.691.531341622
115Turenne29112669.62%1362.298.56331621
116Tlusty_Misio58030165.76%1451.928.92641621
117Lie864465.65%1331.917.82101621
118Marco Verratti15626736.79%360.586.24241620
119You_Are_FLAX1333379.64%1353.916.33201620
120LESTER1263876.36%1133.235.48221620
121Kura2385780.41%2244.1011.90191620
122Kober1133973.86%1332.8314.1271619
123JacoWr3356982.72%3654.7913.40241619
124#Pro100wpizde#1026062.58%431.677.85121618
125300thKRZYSIEK27717061.83%26101.629.23291618
126S3binho.22113462.08%41161.644.70461618
127EvilNoob54344554.90%1391.221.972741618
128300THKRZYS!EK751582.42%1224.6910.7161617
129VGS.com813370.43%1342.3827.0021617
130axiWAR7517729.64%5140.427.5091617
131[WW]REMISPLINTER==1227461.93%1061.632.54471617
132GOHA899149.17%760.973.71231616
133...dzika locha1169853.95%871.177.25151616
134Obi-Wan Kenobi65465749.85%1360.993.391921616
135barTe'K984468.53%1932.186.53141616
136SiJo Norbert Maday481575.00%733.0012.0031616
137MAREK53482862.34%641.664.8091615
138Daria*1248758.49%1041.416.53181615
139BLOODSOLDIER13813949.64%690.996.90191615
140Anybody<3512764.56%841.8212.7531615
141Kajka24113464.10%2141.794.73501615
142Telbi :)29724354.90%1361.2211.88241614
143mapukje582866.67%1142.0029.0011614
144Sheev Palpatine8010243.72%8120.783.81201614
145+SuperR+.1137858.85%841.438.07131614
146Hitchcock22913762.40%31121.662.101081614
147b0rG40878334.23%4120.528.87451614
148Janko1185866.67%1232.002.19531613
149|zS|SANCZO=PANCZO605452.17%551.0915.0031613
150=EziO=14311255.86%851.274.93281613
151denn1208957.14%1951.335.45211613
152Jo_jo703764.81%1081.844.67141612
153Chad_MC[PL]496442.98%970.753.77121612
154*Tornado*19816953.80%3361.168.25231612
155Aimless18672.00%412.574.5031612
156 SUPERSTAR GERMANY A...532864.63%1241.8313.2531612
157kopaczak60985.71%1116.006.0091612
158Abo.?587543.28%790.763.22171612
159=BP=*Telbi*35631153.29%13111.147.12491611
160HITCH705256.91%631.321.17591611
161.:+TS+:.Mamrot1688167.20%1022.0524.0061611
162Alkopoligamia.7418928.03%16110.390.97751611
163Dzika Kuna MOJITO21328642.60%1080.742.15981610
164->KapiTan<-835758.87%1041.434.37181610
165HoH123992.48%11212.307.24161610
166Hitchcock33324657.41%11141.352.041621610
167PaCio <342882.35%714.676.0061610
168Nero161624725549.11%750.964.12591610
169kynval'sCFG622768.89%932.2112.4041609
170tomsplinter949350.00%751.002.85321609
171MORF17034732.82%9180.492.70621609
172SaTanka21914460.16%761.5111.53181609
173Greg1134471.52%1222.512.17511609
174thewild ABO36880.00%454.001.80191609
175.:+TS+:.Slon 452365.22%821.881.96221609
176AmEasT201457.14%851.332.5071609
177Witold Von Everec1199254032.06%13150.472.345111608
178sebaseba27624752.67%2471.111.481851608
179R3dDr@g0n868749.43%950.985.06161608
180kartofelek51392.73%10112.753.19151608
181POLAK XD147815.05%1140.181.4091608
182maupkje582767.44%1742.0714.5031608
183=ss=WaFeL513657.95%741.385.1091608
184<peter>8737518.79%2230.238.7091607
185Adminniebanujplz1087259.67%631.483.86271607
186Abooo:>?222446.81%980.881.29161607
187<<<AREK.PL>>>1358660.81%1761.552.29581607
188BRCAFGYV56953851.35%13321.064.521251607
189SiFu Andrzej Kominek5121519.10%9160.241.55321607
190cykor714361.74%731.6110.1461607
191gogiel451080.36%514.099.0041607
192Kung-Fu Madej13822038.44%8230.625.75231607
193Fallenlord11021933.33%470.501.15951607
194kot-cfg!1434376.47%1833.2535.7531607
195bad...581677.33%713.417.2571607
196P0LACHEK10910949.77%16130.993.76281607
197bibi707747.30%540.901.94351607
198>Locha'37534152.30%891.106.94531607
199TheM.844664.12%831.7910.5071607
200Klazin634458.33%1051.404.20141607
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 74(1)       Odwiedzin wszystkich: 2598(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.265112s (0.25442s)