WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Statystyki graczy         Ostatnia aktualizacja danych: 2018-02-25 23:55:06  
Lista Najlepszych :)
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich damipl
Najwiecej samobójstw P0LACHEK
Zgonów pod rzad SafiX
TOP Gracze
Best Efficiency [VODKA] KePeS:*
Mega zabijaka Daster :)
Najwiecej killi pod rzad .:+TS+:.ALION
Najwiecej zabójstw na rozgrywke Telbi :)
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Arty Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Browning JacoWr
Najlepiej radzi sobie z Carbine Azrael
Najlepiej radzi sobie z Colt =BP=*Daster*
Najlepiej radzi sobie z Crush construction GOHA
Najlepiej radzi sobie z Dynamite =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Fear |zS|SANCZO
Najlepiej radzi sobie z Fg42 Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Fg42scope MichuTv
Najlepiej radzi sobie z Flamethrower Sly
Najlepiej radzi sobie z Garand ALEK
Najlepiej radzi sobie z Garand scope denn
Najlepiej radzi sobie z Goomba Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Gpg40 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Grenade launcher BHe3AnHbIu_CbI4
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple P0LACHEK
Najlepiej radzi sobie z K43 olas
Najlepiej radzi sobie z K43 scope Tomasz soko PL
Najlepiej radzi sobie z Kar98 .:+TS+:.NajaranyScro...
Najlepiej radzi sobie z Knife Kung-Fu Madej
Najlepiej radzi sobie z Landmine Robinator147
Najlepiej radzi sobie z Luger SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z M7 |EM*/NoLan
Najlepiej radzi sobie z Machinegun szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mg42 szymcioW
Najlepiej radzi sobie z Mobile mg42 Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Mortar Chudyjo
Najlepiej radzi sobie z Mp40 Mar!o
Najlepiej radzi sobie z Panzerfaust Arsonizer
Najlepiej radzi sobie z Poison Telbi :)
Najlepiej radzi sobie z Ppsh Daria**
Najlepiej radzi sobie z Satchel =EziO=
Najlepiej radzi sobie z Shove SajmoNN
Najlepiej radzi sobie z Silencer Marco Verratti
Najlepiej radzi sobie z Smokegrenade MONIU
Najlepiej radzi sobie z Sten BeDi#
Najlepiej radzi sobie z Thompson SweeT Candy
Najlepiej radzi sobie z Thrown knife Telbi:)
Najlepiej radzi sobie z Tripmine Greg
Najlepiej radzi sobie z Unknown Daster :)
Losowe cytaty z gry:
RegnarsKills" y "
antares520al" sorry "
n n jjk" niezle :) "
wiko" co o "

Player Listing
  first | last | prev | next 
#Name -Kills +Deaths +Eff% +KS +DS +K:D + K:G +Games +Skill +
101BLOODSOLDIER11716840.91%350.697.31151624
102!FYA!3322446142.68%11210.745.436111624
103BHe3AnHbIu_CbI423719554.73%1061.2110.30221624
104$luG<3966658.90%841.4319.2041623
105Must!nA!HaX30328051.88%751.084.89611623
106Google9310846.04%8100.854.89181623
107KURFAMACHEJ!866456.95%651.327.82101622
108S3binho.Ts44034855.77%1661.263.861131622
109Reficul34213272.00%1542.577.28461622
110(L)ady Camper2037074.09%952.863.56561622
111hYpno37531254.51%951.207.08521622
112DRAXUSS20729840.91%7120.691.531341622
113Turenne29112669.62%1362.298.56331621
114Tlusty_Misio58030165.76%1451.928.92641621
115Lie864465.65%1331.917.82101621
116Marco Verratti15626736.79%360.586.24241620
117You_Are_FLAX1333379.64%1353.916.33201620
118LESTER1263876.36%1133.235.48221620
119Kura2385780.41%2244.1011.90191620
120Kober1133973.86%1332.8314.1271619
121JacoWr3356982.72%3654.7913.40241619
122=BP=*Telbi*32925955.86%13111.278.44381619
123#Pro100wpizde#1026062.58%431.677.85121618
124300thKRZYSIEK27717061.83%26101.629.23291618
125MAREK53482168.57%612.186.8661618
126S3binho.22113462.08%41161.644.70461618
127EvilNoob54344554.90%1391.221.972741618
128300THKRZYS!EK751582.42%1224.6910.7161617
129VGS.com813370.43%1342.3827.0021617
130axiWAR7517729.64%5140.427.5091617
131[WW]REMISPLINTER==1227461.93%1061.632.54471617
132GOHA899149.17%760.973.71231616
133Obi-Wan Kenobi65465749.85%1360.993.391921616
134barTe'K984468.53%1932.186.53141616
135gosia1402982.35%2034.675.19261616
136SiJo Norbert Maday481575.00%733.0012.0031616
137Daria*1248758.49%1041.416.53181615
138BLOODSOLDIER13813949.64%690.996.90191615
139Anybody<3512764.56%841.8212.7531615
140Kajka24113464.10%2141.794.73501615
141Telbi :)29724354.90%1361.2211.88241614
142mapukje582866.67%1142.0029.0011614
143Sheev Palpatine8010243.72%8120.783.81201614
144+SuperR+.1137858.85%841.438.07131614
145b0rG40878334.23%4120.528.87451614
146Hitchcock22713362.88%31121.692.201021613
147|zS|SANCZO=PANCZO605452.17%551.0915.0031613
148=EziO=14311255.86%851.274.93281613
149denn1208957.14%1951.335.45211613
150Jo_jo703764.81%1081.844.67141612
151Chad_MC[PL]496442.98%970.753.77121612
152*Tornado*19816953.80%3361.168.25231612
153Aimless18672.00%412.574.5031612
154 SUPERSTAR GERMANY A...532864.63%1241.8313.2531612
155kopaczak60985.71%1116.006.0091612
156Abo.?587543.28%790.763.22171612
157Cykloheksa-1,3,5-tri...26145836.25%13170.574.83531611
158.:+TS+:.Mamrot1688167.20%1022.0524.0061611
159Alkopoligamia.7418928.03%16110.390.97751611
160->KapiTan<-835758.87%1041.434.37181610
161HoH123992.48%11212.307.24161610
162Hitchcock33324657.41%11141.352.041621610
163PaCio <342882.35%714.676.0061610
164Nero161624725549.11%750.964.12591610
165MORF17034732.82%9180.492.70621609
166SaTanka21914460.16%761.5111.53181609
167Greg1134073.38%1222.762.69411609
168thewild ABO30096.77%4030.003.0091609
169AmEasT201457.14%851.332.5071609
170sebaseba24020354.05%2471.181.671431609
171Witold Von Everec1199254032.06%13150.472.345111608
172R3dDr@g0n868749.43%950.985.06161608
173kartofelek51392.73%10112.753.19151608
174POLAK XD147815.05%1140.181.4091608
175maupkje582767.44%1742.0714.5031608
176=ss=WaFeL513657.95%741.385.1091608
177<peter>8737518.79%2230.238.7091607
178Adminniebanujplz1087259.67%631.483.86271607
179Abooo:>?222446.81%980.881.29161607
180<<<AREK.PL>>>1358660.81%1761.552.29581607
181BRCAFGYV56953851.35%13321.064.521251607
182SiFu Andrzej Kominek5121519.10%9160.241.55321607
183cykor714361.74%731.6110.1461607
184gogiel451080.36%514.099.0041607
185Kung-Fu Madej13822038.44%8230.625.75231607
186Fallenlord11021933.33%470.501.15951607
187kot-cfg!1434376.47%1833.2535.7531607
188bad...581677.33%713.417.2571607
189P0LACHEK10910949.77%16130.993.76281607
190bibi707747.30%540.901.94351607
191>Locha'37534152.30%891.106.94531607
192TheM.844664.12%831.7910.5071607
193TheDoctor46785.19%1225.751.77251607
194*** Aimbot Aim Rifle 33878.57%2133.6716.5011607
195TARKIN23416358.79%741.433.08751607
196saso17425840.18%670.672.29751607
197Grzegorz Brzeczyszcz...578938.78%360.635.18101606
198MarkusKiller586148.33%770.941.29441606
199Lesny_Dznab341962.96%541.706.8041606
200Be*HappY/-1/795359.40%1151.4615.8041606
 
 first | last | prev | next 
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 83(9)       Odwiedzin wszystkich: 1759(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.168514s (0.159367s)