WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping15.95
Rank75
Historical rank75
Skill1634
Games49
Kills579
Deaths60
Kill streak31
Death streak1
Kills:game11.82
Kills:death9.49
First seen2017-08-01 21:23:57
Last seen2017-11-29 22:19:12

Alias List
$p33dy49

GUIDs
E6AED:277

IPs
185.157.?.?83

 
$p33dy

   - " jaka dajemy? "

 
 
Damage from team0
Damage given295917
Damage taken90423
Damage to team0
First killer30
Score75594
Team ctf blueflag27
Team ctf redflag87
  
Role action 
Ammo taken34
Dynamites planted12
Health given62
Health taken15
Revives given63
Revives received13
  
  
  
Icon 
Covert ops42
Engineer42
Medic114
Soldier21
  
  
  
  
  
Item 
Health1369
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss7
Score22068
Wins42
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle9
Binoculars373
Magicammo77
Magicammo2243
Mobile mg423
Mp4024
Ppsh13
Sten12
Thompson146
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Arty0300.000000.00
Browning1800100.000000.00
Carbine2100100.000000.00
Colt1500100.00480116568541.20
Dynamite0000.009332427.27
Falling0330.000000.00
Fg420300.000000.00
Flamethrower0600.000000.00
Garand0000.00531115862745.85
Garand scope1800100.000000.00
Gpg400300.000000.00
Grenade0000.001292259657.33
Grenade launcher0000.00168177994.92
Grenade pineapple1500100.000000.00
Knife0000.00030300.00
Landmine0000.000000.00
M7399981.250000.00
Machinegun93075.000000.00
Mobile mg422400100.008822928204630.12
Mp402412066.6740291851643.79
Panzerfaust0330.000000.00
Ppsh5400100.0017914143235243.23
Satchel0000.00129-3133.33
Sten213087.5010532259120646.61
Switchteam0660.000000.00
Syringe0000.0072982673.47
Thompson3216098.1710092231331304143.63
Total579602190.6115621362762065543.06 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Konixxx1141886.36
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Konixxx1141886.36
Hitbox
LocationHits%
body1562191
Head147909

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, snatch3
211-29, adlernest
311-29, radar
411-29, supply_pro
511-29, oasis
611-29, warbell
711-29, supplydepo...
811-29, venice
911-29, warbell
1011-29, tc_base
1111-29, battery
1211-29, adlernest
1311-29, bremen_tru...
1411-29, baserace
1511-29, sp_deliver...
1611-29, purefrag
1711-21, snatch3
1811-21, adlernest
1911-21, radar
2011-21, supply_pro
2111-21, oasis
2211-21, warbell
2311-21, supplydepo...
2411-21, venice
2511-21, warbell
2611-21, tc_base
2711-21, battery
2811-21, adlernest
2911-21, bremen_tru...
3011-21, baserace
3111-21, sp_deliver...
3211-21, purefrag
3308-06, supplydepo...
3408-06, venice
3508-06, warbell
3608-06, tc_base
3708-06, battery
3808-06, adlernest
3908-06, bremen_tru...
4008-06, baserace
4108-06, sp_deliver...
4208-06, purefrag
4308-01, snatch3
4408-01, adlernest
4508-01, radar
4608-01, supply_pro
4708-01, fueldump
4808-01, oasis
4908-01, warbell
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 11(371)       Odwiedzin wszystkich: 1366(165475)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.156974s (0.044486s)