WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping69.37
Rank150
Historical rank150
Skill1613
Games28
Kills143
Deaths112
Kill streak8
Death streak5
Kills:game5.11
Kills:death1.27
First seen2017-07-19 12:37:31
Last seen2017-11-29 20:18:44

Alias List
=EziO=28
Olgierd von Everec3

GUIDs
BE0C2:257

IPs
78.9.?.?33
78.9.?.?12
87.205.?.?18

 
=EziO=

   - " xd "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Dynamite
Najlepiej radzi sobie z Satchel

 
 
Damage from team0
Damage given146990
Damage taken73044
Damage to team0
First victim3
Score2606851
Team ctf redflag6
  
Role action 
Ammo taken38
Dynamites diffused3
Dynamites planted39
Health given32
Health taken52
Revives given29
Revives received26
  
Icon 
Covert ops50
Engineer51
Field ops6
Medic53
Soldier12
  
  
  
Item 
Health728
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss10
Score16867
Wins18
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars262
Magicammo89
Magicammo2134
Mp406
Panzerfaust6
Ppsh90
Sten4
Thompson14
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.003642685.71
Airstrike0000.00012120.00
Arty0000.0036350.00
Browning400100.000000.00
Carbine0300.000000.00
Colt0000.001221957.14
Crush0330.000000.00
Crush constructiondeath noattacker0110.000000.00
Dynamite600100.0015846917.86
Falling0330.000000.00
Fg420000.000000.00
Flamethrower01500.0052890938158.09
Garand0000.000000.00
Grenade0000.009817211.11
Grenade launcher0600.000000.00
Grenade pineapple33350.000000.00
Kar980000.000000.00
Knife900100.00378129892029.12
Landmine0000.006272122.22
Luger0900.000000.00
Mg42300100.000000.00
Mobile mg420000.003301354102424.37
Mp4002000.009928218335.11
Ppsh639087.50497413530855636.76
Satchel153383.3357671085.07
Smokecan0000.000990.00
Sten600100.0021452230841.00
Suicide021210.000000.00
Switchteam0770.000000.00
Syringe0000.0048621477.42
Thompson259073.5311973371217435.51
Thrown knife300100.000000.00
Tripmine600100.000000.00
Total1431124156.087906216771377136.47 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Jirka007832676.15
.:+TS+:.S3binho152438.46
.:+TS+:.ALION122136.36
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Jirka007832676.15
.:+TS+:.S3binho152438.46
.:+TS+:.ALION122136.36
Hitbox
LocationHits%
body790691
Head71309

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, goldrush
211-29, missile_b3
311-29, railgun
411-29, venice
511-29, oasis
611-29, bremen_tru...
711-29, caen2
811-29, oasis
911-29, fueldump
1011-21, goldrush
1111-21, missile_b3
1211-21, railgun
1311-21, venice
1411-21, oasis
1511-21, bremen_tru...
1611-21, caen2
1711-21, oasis
1811-21, fueldump
1907-19, goldrush
2007-19, missile_b3
2107-19, railgun
2207-19, venice
2307-19, oasis
2407-19, fueldump
2507-19, bremen_tru...
2607-19, caen2
2707-19, oasis
2807-19, fueldump
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 100(1)       Odwiedzin wszystkich: 2624(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.135824s (0.036258s)