WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping280.2
Rank18
Historical rank18
Skill1761
Games623
Kills4314
Deaths5384
Kill streak11
Death streak14
Kills:game6.92
Kills:death0.8
First seen2017-01-17 17:15:10
Last seen2018-02-15 18:03:50

Alias List
[WW]TOMSPLINTER==623

GUIDs
9D7A2:2779
4BE50226

IPs
109.173.?.?275
109.173.?.?793
109.173.?.?89

 
[WW]TOMSPLINTER==

   - " na razie znikam. faja "

 
 
Damage from team29327
Damage given3835100
Damage taken4901229
Damage to team5561906
First killer134
First victim90
Score149109397
Team ctf blueflag30
Team ctf redflag314
  
  
  
  
  
Role action 
Ammo given345
Ammo taken546
Dynamites diffused257
Dynamites planted132
Health taken1185
Repair1
Revives received596
  
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops84
Engineer1538
Field ops433
Medic24
Soldier12
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health5265
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss339
Score441961
Wins367
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle81
Binoculars3638
Fg4241
Flamethrower4
Garandrifle3
Kar432
Kar98rifle734
Magicammo875
Magicammo21916
Mp4021
Panzerfaust2
Ppsh426
Sten3
Thompson13
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0017942809101563.87
Airstrike5330663.861011979-32103.27
Arty37601538.141663852-811195.19
Browning0200.000000.00
Carbine8142065.850000.00
Colt08700.0030956531.58
Crush0660.000000.00
Crush construction0440.000000.00
Dynamite619024.007858851013.27
Falling066660.000000.00
Fear100100.000000.00
Fg4201600.00305885585.10
Flamethrower38027.27474354-120133.90
Garand0000.0027547900514634.86
Garand scope100100.000000.00
Goomba917034.620000.00
Gpg40149622215687.080000.00
Grenade0000.0018278299647222.01
Grenade launcher165651671.741101917520650162.89
Grenade pineapple42168320.000000.00
K43300100.000000.00
K43 scope300100.000000.00
Kar9890560093.7818365640884572328.66
Knife27117018.7515475486393928.20
Landmine178572475.741161187571461.92
Luger619024.003431575123221.78
M72211061567.580000.00
Machinegun02000.000000.00
Mg42414022.220000.00
Mobile mg420400.003571427107025.02
Mp401042802.2824877752931.92
Panzerfaust02100.00330100.00
Poison57129030.650000.00
Ppsh8071480035.292531615034412502816.84
Satchel0000.00021210.00
Smokecan0000.000660.00
Sten04200.000220.00
Suicide081810.000000.00
Switchteam01191190.000000.00
Syringe0000.005743237513.19
Thompson0182300.0011426415043.18
Thrown knife312020.000000.00
Trigger hurt0330.000000.00
Tripmine196361884.480000.00
Unknown0110.000000.00
Total4314538453344.486819126628419809325.61 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Dr.Unknown28827051.61
BLOODSOLDIER27625551.98
Kisza'23440036.91
.:+TS+:.ALION21362625.39
Telbi :)21229242.06
Daster :)20139633.67
blizniak1386667.65
mardrom1267263.64
Jar3k1235170.69
SafiX1111886.05
KSP1086662.07
kartoon1056063.64
SuperR10212644.74
>>Crow<< *PL*7611440.00
BlackKatyll722772.73
SaTanka729642.86
.:+TS+:.Leon669540.99
.:+TS+:.Mamrot661878.57
Telbi :)6510538.24
SANOK.PL633365.62
[WW]mbiela==633067.74
.:+TS+:.Kynval6332116.41
RNG603066.67
lozolozo594954.63
Dziki570100.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION21362625.39
Kisza'23440036.91
Daster :)20139633.67
.:+TS+:.Kynval6332116.41
Telbi :)21229242.06
.:+TS+:.Dr.Unknown28827051.61
BLOODSOLDIER27625551.98
SuperR10212644.74
>>Crow<< *PL*7611440.00
Telbi :)6510538.24
SaTanka729642.86
.:+TS+:.Leon669540.99
.:+TS+:.Mamrot3903.23
.:+TS+:.S3binho518437.78
.SuperR+.218120.59
PoryjuNOGAMI?457836.59
mardrom1267263.64
KSP1086662.07
blizniak1386667.65
kartoon1056063.64
Jar3k1235170.69
lozolozo594954.63
.:+TS+:..Ave334840.74
[BK]slon13333647.83
!SBS!183633.33
Hitbox
LocationHits%
body6819189
Head771611

Games List (last 100)
Time, Map
102-15, warbell
202-15, braundorf_...
302-15, frostbite
402-15, purefrag
502-11, italyfp2
602-11, caen2
702-10, sp_deliver...
802-10, snatch3
902-10, frostbite
1002-10, adlernest
1102-03, missile_b3
1202-03, italyfp2
1302-03, bremen_tru...
1402-03, caen2
1501-31, goldrush
1601-31, sp_deliver...
1701-31, pirates
1801-31, italyfp2
1901-31, reactor_fi...
2001-22, italyfp2
2101-22, braundorf_...
2201-22, pirates
2301-22, purefrag
2401-22, reactor_fi...
2501-21, oasis
2601-20, goldrush
2701-20, sp_deliver...
2801-20, fueldump
2901-20, adlernest
3001-20, italyfp2
3101-19, radar
3201-15, caen2
3301-15, venice
3401-15, purefrag
3501-15, etl_frostb...
3601-15, industry2
3701-15, sp_deliver...
3801-15, frostbite
3901-15, italyfp2
4001-15, goldrush
4101-14, sw_goldrus...
4201-14, dubrovnik_...
4301-14, battery
4401-14, oasis
4501-14, frostbite
4601-14, braundorf_...
4701-14, adlernest
4801-14, bremen_tru...
4901-14, sp_deliver...
5001-14, italyfp2
5101-14, sw_goldrus...
5201-14, goldrush
5301-14, baserace
5401-14, braundorf_...
5501-14, oasis
5611-29, baserace
5711-29, venice
5811-29, italyfp2
5911-29, braundorf_...
6011-29, sp_deliver...
6111-29, radar
6211-29, goldrush
6311-29, italyfp2
6411-29, goldrush
6511-29, italyfp2
6611-29, italyfp2
6711-29, sp_deliver...
6811-29, italyfp2
6911-29, erdenberg_...
7011-29, braundorf_...
7111-29, italyfp2
7211-29, supply_pro
7311-29, italyfp2
7411-29, bremen_tru...
7511-29, braundorf_...
7611-29, supplydepo...
7711-29, purefrag
7811-29, sp_deliver...
7911-29, braundorf_...
8011-29, purefrag
8111-29, frostbite
8211-29, radar
8311-29, frostbite
8411-29, goldrush
8511-29, adlernest
8611-29, railgun
8711-29, bremen_tru...
8811-29, snatch3
8911-29, caen2
9011-29, braundorf_...
9111-29, goldrush
9211-29, sp_deliver...
9311-29, warbell
9411-29, purefrag
9511-29, braundorf_...
9611-29, venice
9711-29, braundorf_...
9811-29, sp_deliver...
9911-29, sp_deliver...
10011-29, supply_pro
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 88(9)       Odwiedzin wszystkich: 1764(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.209551s (0.046473s)