WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping47.62
Rank54
Historical rank54
Skill1649
Games77
Kills467
Deaths444
Kill streak8
Death streak16
Kills:game6.06
Kills:death1.05
First seen2017-07-28 20:58:52
Last seen2017-11-29 23:56:02

Alias List
Darth Sidious77
Nohope3
Olgierd von Everec3
Darth Vader3

GUIDs
D2C01:248
BE0C2:295

IPs
78.9.?.?98
83.4.?.?19
83.4.?.?8
83.4.?.?29

 
Darth Sidious

   - " ez "

 
 
Team deaths6
Team kills9
Damage from team89964
Damage given189635
Damage taken427053
Damage to team131778
First killer13
First victim8
Score7335285
Team ctf blueflag13
Team ctf redflag187
  
Role action 
Ammo given9
Ammo taken37
Dynamites planted14
Health given58
Health taken87
Repair3
Revives given90
Revives received33
  
  
  
  
Icon 
Covert ops205
Engineer115
Field ops3
Medic86
Soldier8
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health1247
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss22
Score43453
Wins58
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle23
Binoculars600
Fg429
Garandrifle6
Kar98rifle8
Magicammo180
Magicammo294
Mp4051
Panzerfaust3
Ppsh121
Sten31
Thompson34
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000220.00
Airstrike0000.000000.00
Arty0600.006241825.00
Browning65054.550000.00
Carbine600100.000000.00
Colt600100.0015350234930.48
Crush0550.000000.00
Crush constructiondeath noattacker0220.000000.00
Dynamite200100.0018493136.73
Falling030300.000000.00
Fear14020.000000.00
Fg420000.000000.00
Flamethrower0200.003031196.77
Garand2000100.0034383849540.93
Garand scope5200100.000000.00
Goomba500100.000000.00
Gpg4001000.000000.00
Grenade0000.0061311254.58
Grenade launcher01900.0014124610557.32
Grenade pineapple0440.000000.00
K430300.000000.00
Kar980300.000000.00
Knife712097.269433377243427.92
Landmine0300.00330100.00
Luger01200.000000.00
M7479983.930000.00
Mg42200100.000000.00
Mobile mg420000.003851792140721.48
Mp4036123022.649603348238828.67
Panzerfaust1417545.162632681.25
Poison400100.000000.00
Ppsh10620084.1326507219456936.71
Satchel32060.0010721911248.86
Smokecan0000.00096960.00
Sten3314070.21475125978437.73
Suicide057570.000000.00
Switchteam022220.000000.00
Syringe0000.001111625168.52
Thompson4244048.8411433078193537.13
Thrown knife112084.620000.00
Trigger hurt018180.000000.00
Tripmine0600.000000.00
Total46744415251.267500224081490833.47 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
shooter's1013375.37
BEDI|PL|813967.50
redloff641383.12
n n jjk36980.00
Jirka007231167.65
dominik1988l21970.00
Winnetou181064.29
allahakbar157516.67
Witold Von Everec12957.14
adk80100.00
fdytry7370.00
>>Crow<< *PL*6650.00
Darth Vader42414.29
smutnazaba0120.00
pablo020.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
allahakbar157516.67
BEDI|PL|813967.50
shooter's1013375.37
Darth Vader42414.29
redloff641383.12
smutnazaba0120.00
Jirka007231167.65
Winnetou181064.29
dominik1988l21970.00
Witold Von Everec12957.14
n n jjk36980.00
>>Crow<< *PL*6650.00
fdytry7370.00
pablo020.00
adk80100.00
Hitbox
LocationHits%
body750094
Head51106

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, river_port
211-29, baserace
311-29, fueldump
411-29, goldrush
511-29, transmitte...
611-29, radar
711-29, warbell
811-29, oasis
911-29, radar
1011-29, river_port
1111-29, caen2
1211-29, goldrush
1311-29, railgun
1411-29, warbell
1511-29, oasis
1611-29, bremen_tru...
1711-21, railgun
1811-21, river_port
1911-21, fueldump
2011-21, baserace
2111-21, fueldump
2211-21, goldrush
2311-21, transmitte...
2411-21, radar
2511-21, warbell
2611-21, oasis
2711-21, baserace
2811-21, transmitte...
2911-21, supplydepo...
3011-21, sw_goldrus...
3111-21, radar
3211-21, etl_frostb...
3311-21, radar
3411-21, river_port
3511-21, caen2
3611-21, goldrush
3711-21, railgun
3811-21, warbell
3911-21, oasis
4011-21, bremen_tru...
4111-21, purefrag
4211-21, oasis
4311-21, italyfp2
4411-14, baserace
4511-14, fueldump
4611-14, transmitte...
4711-14, supplydepo...
4811-14, sw_goldrus...
4911-14, goldrush
5011-13, transmitte...
5111-13, radar
5211-13, etl_frostb...
5311-13, adlernest
5411-13, warbell
5511-13, purefrag
5611-13, baserace
5711-13, oasis
5811-13, italyfp2
5911-11, railgun
6011-11, fueldump
6107-30, radar
6207-30, river_port
6307-30, caen2
6407-30, goldrush
6507-30, railgun
6607-30, warbell
6707-30, oasis
6807-30, bremen_tru...
6907-29, river_port
7007-29, baserace
7107-28, fueldump
7207-28, goldrush
7307-28, pirates
7407-28, transmitte...
7507-28, radar
7607-28, warbell
7707-28, oasis
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 15(9)       Odwiedzin wszystkich: 1691(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.158727s (0.036187s)