WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping47.75
Rank62
Historical rank62
Skill1644
Games158
Kills394
Deaths463
Kill streak11
Death streak24
Kills:game2.49
Kills:death0.85
First seen2017-07-30 15:49:55
Last seen2017-11-29 23:44:02

Alias List
Darth Vader158
Obi-Wan Kenobi3

GUIDs
BE0C2:2300

IPs
159.205.?.?96
78.8.?.?41
78.9.?.?185

 
Darth Vader

   - " Good work comander "

 
 
Damage from team85932
Damage given393892
Damage taken555871
Damage to team88455
First killer14
First victim18
Score14712494
Team ctf blueflag187
Team ctf redflag332
  
  
  
Role action 
Ammo given4
Ammo taken88
Dynamites diffused7
Dynamites planted63
Health given120
Health taken135
Revives given148
Revives received47
  
  
  
  
Icon 
Covert ops372
Engineer139
Field ops4
Medic282
Soldier79
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health3352
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss53
Score79256
Wins115
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle3
Binoculars1350
Flamethrower9
Kar98rifle3
Magicammo326
Magicammo2349
Mortar3
Mp4057
Panzerfaust77
Ppsh219
Sten56
Thompson205
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.006453913.33
Airstrike0200.000000.00
Arty0400.000000.00
Browning2100100.000000.00
Colt31075.0042854349.41
Crush010100.000000.00
Dynamite0440.003213710523.36
Falling028280.000000.00
Fear0100.000000.00
Fg420000.000000.00
Flamethrower02600.0031232937-186106.33
Garand0000.000000.00
Garand scope0600.000000.00
Goomba43057.140000.00
Grenade0000.00111231128.94
Grenade launcher312420.000330.00
Grenade pineapple0330.000000.00
K430600.000000.00
K43 scope0600.000000.00
Kar980600.000000.00
Knife494092.45323112534930325.78
Landmine0330.0012604820.00
Luger93075.0023349826546.79
M70100.000000.00
Machinegun33050.000000.00
Mg4243057.140000.00
Mobile mg420000.0011525163401122.31
Mortar0330.00033330.00
Mp405433062.0714283784235637.74
Panzerfaust15321231.91911071685.05
Poison276081.820000.00
Ppsh7346061.3430007821482138.36
Satchel41180.0011133021933.64
Shove0300.000000.00
Smokecan0000.0001281280.00
Sten1700100.0012802714143447.16
Suicide091910.000000.00
Switchteam025250.000000.00
Syringe0000.0026646620057.08
Thompson9876056.32564015010937037.57
Thrown knife1000100.000000.00
Trigger hurt0990.000000.00
Tripmine0330.000000.00
Total39446319645.9719658519783232037.82 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Konixxx1054271.43
Sly Mekkousek761682.61
Witold Von Everec623067.39
300thKRZYSIEK4710431.13
*Ksiadz*Pro_boszcz*362163.16
R3dDr@g0n192048.72
.:+TS+:.S3binho18385.71
Pawel151255.56
Jirka00712380.00
lagas_bl41620.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
300thKRZYSIEK4710431.13
Konixxx1054271.43
Witold Von Everec623067.39
*Ksiadz*Pro_boszcz*362163.16
R3dDr@g0n192048.72
lagas_bl41620.00
Sly Mekkousek761682.61
Pawel151255.56
Jirka00712380.00
.:+TS+:.S3binho18385.71
Hitbox
LocationHits%
body1965895
Head115805

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, transmitte...
211-29, railgun
311-29, radar
411-29, tc_base
511-29, oasis
611-29, venice
711-29, tc_base
811-29, et_beach
911-29, warbell
1011-29, radar
1111-29, fueldump
1211-29, baserace
1311-29, transmitte...
1411-29, transmitte...
1511-29, battery
1611-29, purefrag
1711-29, bremen_tru...
1811-29, adlernest
1911-29, sp_deliver...
2011-29, caen2
2111-29, railgun
2211-29, railgun
2311-29, baserace
2411-29, oasis
2511-29, oasis
2611-29, warbell
2711-29, tc_base
2811-29, oasis
2911-29, italyfp2
3011-29, transmitte...
3111-29, snatch3
3211-29, fueldump
3311-29, transmitte...
3411-29, purefrag
3511-29, fueldump
3611-29, transmitte...
3711-29, venice
3811-29, railgun
3911-29, warbell
4011-29, fueldump
4111-29, goldrush
4211-29, baserace
4311-29, et_poker_b...
4411-29, dubrovnik_...
4511-29, tc_base
4611-29, et_ice
4711-29, venice
4811-29, baserace
4911-29, goldrush
5011-29, fueldump
5111-21, transmitte...
5211-21, railgun
5311-21, radar
5411-21, tc_base
5511-21, oasis
5611-21, venice
5711-21, tc_base
5811-21, et_beach
5911-21, warbell
6011-21, radar
6111-21, fueldump
6211-21, baserace
6311-21, transmitte...
6411-21, transmitte...
6511-21, battery
6611-21, purefrag
6711-21, bremen_tru...
6811-21, adlernest
6911-21, sp_deliver...
7011-21, caen2
7111-21, railgun
7211-21, railgun
7311-21, baserace
7411-21, oasis
7511-21, oasis
7611-21, warbell
7711-21, tc_base
7811-21, oasis
7911-21, italyfp2
8011-21, transmitte...
8111-21, snatch3
8211-21, fueldump
8311-21, transmitte...
8411-21, purefrag
8511-21, fueldump
8611-21, transmitte...
8711-21, venice
8811-21, railgun
8911-21, warbell
9011-21, fueldump
9111-21, goldrush
9211-21, baserace
9311-21, et_poker_b...
9411-21, dubrovnik_...
9511-21, tc_base
9611-21, et_ice
9711-21, venice
9811-21, baserace
9911-21, goldrush
10011-21, fueldump
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 28(1)       Odwiedzin wszystkich: 2701(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.227002s (0.031431s)