WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping58.39
Rank80
Historical rank80
Skill1632
Games22
Kills251
Deaths228
Kill streak9
Death streak5
Kills:game11.41
Kills:death1.1
First seen2017-02-02 20:15:20
Last seen2018-02-12 20:58:36

Alias List
ElectriZer22

GUIDs
4ADA7:234
C31317

IPs
37.47.?.?24
37.47.?.?21
37.47.?.?7

 
ElectriZer

   - " Boom! head shot, tato.pl***! "

 
 
Damage from team0
Damage given91592
Damage taken59891
Damage to team0
First killer2
First victim7
Score6243
Team ctf redflag3
Role action 
Ammo taken47
Health given55
Revives given39
Revives received16
  
  
  
  
Icon 
Medic122
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health711
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss13
Score26035
Wins21
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars190
Magicammo67
Magicammo290
Mp4028
Thompson83
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000000.00
Airstrike0000.000000.00
Browning0300.000000.00
Colt300100.009362725.00
Fear0300.000000.00
Gpg400900.000000.00
Grenade0000.007419812437.37
Grenade launcher900100.000000.00
Grenade pineapple01200.000000.00
Knife0000.006319012733.16
Luger0900.004114510428.28
M70000.000000.00
Machinegun300100.000000.00
Mobile mg420000.0012423028.57
Mp4010815087.8027137510479736.13
Ppsh03300.000000.00
Suicide016160.000000.00
Switchteam015150.000000.00
Syringe0000.004352982.69
Thompson7581048.0818926152426030.75
Tripmine0900.000000.00
Total1982053149.13484714325947833.84 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)392461.90
!FYA!27681.82
laleczka lubudu243938.10
.:+TS+:.Leon211853.85
Daster :)183633.33
lozolozo18675.00
PoryjuNOGAMI?152735.71
[WW]TOMSPLINTER==12957.14
tato.pl***12666.67
Jar3k6366.67
Paulinka30100.00
n n jjk30100.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
laleczka lubudu243938.10
Daster :)183633.33
PoryjuNOGAMI?152735.71
Telbi :)392461.90
.:+TS+:.Leon211853.85
[WW]TOMSPLINTER==12957.14
!FYA!27681.82
lozolozo18675.00
tato.pl***12666.67
Jar3k6366.67
Paulinka30100.00
n n jjk30100.00
Hitbox
LocationHits%
body484787
Head66613

Games List (last 100)
Time, Map
102-12, sp_deliver...
202-12, venice
302-12, braundorf_...
402-12, fueldump
511-29, supply_pro
611-29, braundorf_...
711-29, venice
811-29, battery
911-29, italyfp2
1011-29, caen2
1111-21, supply_pro
1211-21, braundorf_...
1311-21, venice
1411-21, battery
1511-21, italyfp2
1611-21, caen2
1702-05, battery
1802-05, italyfp2
1902-05, caen2
2002-02, supply_pro
2102-02, braundorf_...
2202-02, venice
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 3(8)       Odwiedzin wszystkich: 1679(165780)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.135335s (0.030979s)