WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping53.2
Rank67
Historical rank67
Skill1640
Games24
Kills289
Deaths254
Kill streak9
Death streak5
Kills:game12.04
Kills:death1.13
First seen2017-02-02 20:15:20
Last seen2018-03-04 19:05:24

Alias List
ElectriZer24

GUIDs
4ADA7:236
C31317

IPs
37.47.?.?24
37.47.?.?3
37.47.?.?21
37.47.?.?7

 
ElectriZer

   - " Nie ma takiego bicia, SajmoNN! "

 
 
Damage from team0
Damage given101408
Damage taken65067
Damage to team0
First killer2
First victim7
Score7075
Team ctf redflag3
Role action 
Ammo taken47
Health given62
Revives given47
Revives received18
  
  
  
  
Icon 
Medic126
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health817
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss13
Score27918
Wins23
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars218
Magicammo67
Magicammo297
Mp4039
Ppsh1
Thompson86
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000000.00
Airstrike0000.000000.00
Browning0300.000000.00
Colt300100.009362725.00
Fear0300.000000.00
Garand0000.000000.00
Gpg400900.000000.00
Grenade0000.008321012739.52
Grenade launcher900100.000000.00
Grenade pineapple01200.000000.00
Knife0000.007020913933.49
Luger0900.006317711435.59
M70000.000000.00
Machinegun300100.000000.00
Mobile mg420000.0012423028.57
Mp4010815087.8032398802556336.80
Ppsh03300.000000.00
Suicide016160.000000.00
Switchteam015150.000000.00
Syringe0000.0049591083.05
Thompson7581048.0819226221429930.90
Tripmine0900.000000.00
Total1982053149.135447157561030934.57 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)392461.90
!FYA!27681.82
laleczka lubudu243938.10
.:+TS+:.Leon211853.85
Daster :)183633.33
lozolozo18675.00
PoryjuNOGAMI?152735.71
[WW]TOMSPLINTER==12957.14
tato.pl***12666.67
Jar3k6366.67
Paulinka30100.00
n n jjk30100.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
laleczka lubudu243938.10
Daster :)183633.33
PoryjuNOGAMI?152735.71
Telbi :)392461.90
.:+TS+:.Leon211853.85
[WW]TOMSPLINTER==12957.14
!FYA!27681.82
lozolozo18675.00
tato.pl***12666.67
Jar3k6366.67
Paulinka30100.00
n n jjk30100.00
Hitbox
LocationHits%
body544787
Head72813

Games List (last 100)
Time, Map
103-04, oasis
203-04, italyfp2
302-12, sp_deliver...
402-12, venice
502-12, braundorf_...
602-12, fueldump
711-29, supply_pro
811-29, braundorf_...
911-29, venice
1011-29, battery
1111-29, italyfp2
1211-29, caen2
1311-21, supply_pro
1411-21, braundorf_...
1511-21, venice
1611-21, battery
1711-21, italyfp2
1811-21, caen2
1902-05, battery
2002-05, italyfp2
2102-05, caen2
2202-02, supply_pro
2302-02, braundorf_...
2402-02, venice
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 39(1)       Odwiedzin wszystkich: 2563(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.136613s (0.054058s)