WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.02
Rank45
Historical rank45
Skill1665
Games69
Kills381
Deaths307
Kill streak30
Death streak16
Kills:game5.52
Kills:death1.24
First seen2017-01-23 14:14:00
Last seen2017-12-02 18:25:30

Alias List
Err69

GUIDs
FBA41:298
unknown15

IPs
87.99.?.?128

 
Err

   - " ide "

 
 
Damage from team0
Damage given633730
Damage taken116095
Damage to team0
First killer12
First victim4
Score5929251
Team ctf blueflag10
Team ctf redflag136
  
Role action 
Ammo given42
Ammo taken56
Dynamites diffused1
Dynamites planted39
Health given68
Health taken59
Revives given83
Revives received7
  
  
Icon 
Covert ops144
Engineer66
Field ops62
Medic82
  
  
  
  
  
  
Item 
Health840
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss14
Score48103
Wins58
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle9
Binoculars585
Flamethrower4
Garandrifle4
Magicammo176
Magicammo2431
Mp4077
Panzerfaust2
Ppsh132
Sten53
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0046662069.70
Airstrike600100.00226171-55132.16
Arty192090.48601205-396293.17
Browning3000100.000000.00
Carbine500100.000000.00
Colt300100.0015735619944.10
Crush constructiondeath noattacker0110.000000.00
Dynamite0000.00564597.81
Falling0220.000000.00
Fg420300.000000.00
Flamethrower0000.003633897-2736405.02
Garand0000.001361193957870.19
Garand scope2600100.000000.00
Goomba0600.000000.00
Gpg4001300.000000.00
Grenade0000.0012430718340.39
Grenade launcher01700.00691144560.53
Grenade pineapple33350.000000.00
Kar980600.000000.00
Knife200100.009832624164137.46
Landmine0000.0017483135.42
Luger01300.000000.00
M72100100.000000.00
Mobile mg420000.00367710658698134.50
Mp406891042.7733248393506939.60
Panzerfaust0000.00330100.00
Ppsh18657076.5412299270051470645.54
Satchel0000.003744784.09
Smokecan0000.00012120.00
Sten44050.0039637075311256.01
Suicide012120.000000.00
Switchteam0990.000000.00
Syringe0000.00951081387.96
Thompson06100.000000.00
Trigger hurt0440.000000.00
Tripmine83372.730000.00
Total3813073455.3830620600892946950.96 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
FB.comTemplarSClan85891.40
.:+TS+:.Leon577642.86
KuraK292158.00
.:+TS+:.Kynval2413215.38
SaTanka171651.52
Szalony150100.00
.:+TS+:.Dr.Unknown7370.00
morf3175.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Kynval2413215.38
.:+TS+:.Leon577642.86
KuraK292158.00
SaTanka171651.52
FB.comTemplarSClan85891.40
.:+TS+:.Dr.Unknown7370.00
morf3175.00
Szalony150100.00
Hitbox
LocationHits%
body3062091
Head294009

Games List (last 100)
Time, Map
112-02, purefrag
212-02, frostbite
312-02, goldrush
412-02, venice
512-02, baserace
612-02, supply_pro
711-29, braundorf_...
811-29, supplydepo...
911-29, industry2
1011-29, venice
1111-29, venice
1211-29, river_port
1311-29, italyfp2
1411-29, reactor_fi...
1511-29, baserace
1611-29, goldrush
1711-29, baserace
1811-29, goldrush
1911-29, supply_pro
2011-29, snatch3
2111-29, venice
2211-29, supply_pro
2311-29, et_beach
2411-29, radar
2511-29, et_poker_b...
2611-29, caen2
2711-29, adlernest
2811-29, fueldump
2911-29, supply_pro
3011-29, oasis
3111-29, et_poker_b...
3211-29, italyfp2
3311-29, erdenberg_...
3411-21, braundorf_...
3511-21, supplydepo...
3611-21, industry2
3711-21, venice
3811-21, river_port
3911-21, baserace
4011-21, goldrush
4111-21, supply_pro
4211-21, venice
4311-21, et_beach
4411-21, radar
4511-21, caen2
4611-21, fueldump
4711-21, supply_pro
4811-21, oasis
4911-21, et_poker_b...
5011-21, italyfp2
5111-21, erdenberg_...
5207-22, goldrush
5307-22, venice
5407-22, et_beach
5507-22, radar
5607-22, caen2
5707-22, fueldump
5807-22, supply_pro
5907-22, oasis
6007-22, et_poker_b...
6107-22, italyfp2
6207-22, erdenberg_...
6301-23, braundorf_...
6401-23, supplydepo...
6501-23, industry2
6601-23, venice
6701-23, river_port
6801-23, baserace
6901-23, supply_pro
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 99(381)       Odwiedzin wszystkich: 1454(165485)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.217722s (0.052024s)