WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48
Rank44
Historical rank44
Skill1680
Games66
Kills538
Deaths443
Kill streak14
Death streak8
Kills:game8.15
Kills:death1.21
First seen2017-09-07 16:12:29
Last seen2017-11-29 23:17:19

Alias List
UNIT|Fu*Lou66

GUIDs
ED2E8:288

IPs
93.105.?.?106

 
UNIT|Fu*Lou

   - " cipkoznaczku graju "

 
 
Damage from team320
Damage given263415
Damage taken127446
Damage to team824
First killer26
First victim13
Score90670
Team ctf blueflag6
Team ctf redflag14
  
Role action 
Ammo taken58
Dynamites planted13
Health given41
Health taken20
Revives given81
Revives received6
  
  
  
  
Icon 
Covert ops6
Engineer45
Field ops4
Medic163
Soldier4
  
  
  
  
  
Item 
Health955
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss38
Score30405
Wins31
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle6
Binoculars451
Fg429
Kar98rifle4
Magicammo195
Magicammo2262
Mp4071
Ppsh93
Sten6
Thompson138
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.005968986.76
Airstrike0000.000440.00
Arty0100.000000.00
Browning214012.500000.00
Carbine2400100.000000.00
Colt147066.6719848829040.57
Dynamite0000.006241825.00
Falling0660.000000.00
Fg42900100.008420111741.79
Garand0000.00591150191039.37
Goomba0700.000000.00
Gpg401500100.000000.00
Grenade0000.0019039820847.74
Grenade launcher146070.0023233410269.46
Grenade pineapple022110.000000.00
Kar983600100.0036092856838.79
Knife35037.50777787019.90
Landmine0700.000220.00
Luger1400100.009082373310.94
M73100100.000000.00
Machinegun0100.000000.00
Mg42152088.240000.00
Mobile mg420000.007692423165431.74
Mp401358094.4123407568522830.92
Panzerfaust0200.000000.00
Poison827022.860000.00
Ppsh111115049.1217735389361632.90
Smokecan0000.000440.00
Sten226078.5711865854017.93
Suicide027270.000000.00
Switchteam0330.000000.00
Syringe0000.00921556359.35
Thompson79162032.7838569299544341.47
Thrown knife42066.670000.00
Trigger hurt0330.000000.00
Tripmine210016.670000.00
Total5384435054.8410835310452021034.90 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)14718344.55
Daster :)12314645.72
KarolPLZ54690.00
pussymarker542469.23
n n jjk482466.67
Fallenlord22775.86
Bicek30100.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)14718344.55
Daster :)12314645.72
pussymarker542469.23
n n jjk482466.67
Fallenlord22775.86
KarolPLZ54690.00
Bicek30100.00
Hitbox
LocationHits%
body1083590
Head118010

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, italyfp2
211-29, sp_deliver...
311-29, frostbite
411-29, caen2
511-29, goldrush
611-29, braundorf_...
711-29, sp_deliver...
811-29, tc_base
911-29, dubrovnik_...
1011-29, caen2
1111-29, goldrush
1211-29, goldrush
1311-29, sp_deliver...
1411-29, tc_base
1511-29, frostbite
1611-29, goldrush
1711-29, snatch3
1811-21, italyfp2
1911-21, sp_deliver...
2011-21, frostbite
2111-21, venice
2211-21, adlernest
2311-21, bremen_tru...
2411-21, caen2
2511-21, caen2
2611-21, goldrush
2711-21, braundorf_...
2811-21, purefrag
2911-21, sp_deliver...
3011-21, tc_base
3111-21, venice
3211-21, dubrovnik_...
3311-21, caen2
3411-21, goldrush
3511-21, goldrush
3611-21, sp_deliver...
3711-21, tc_base
3811-21, frostbite
3911-21, goldrush
4011-21, snatch3
4110-05, caen2
4210-05, purefrag
4310-05, venice
4410-03, venice
4510-03, missile_b3
4610-03, adlernest
4710-03, bremen_tru...
4809-26, dubrovnik_...
4909-26, caen2
5009-26, goldrush
5109-19, tc_base
5209-19, frostbite
5309-19, goldrush
5409-19, snatch3
5509-18, goldrush
5609-18, italyfp2
5709-18, sp_deliver...
5809-18, frostbite
5909-18, purefrag
6009-14, goldrush
6109-14, sp_deliver...
6209-10, caen2
6309-07, goldrush
6409-07, braundorf_...
6509-07, sp_deliver...
6609-07, tc_base
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 48(1)       Odwiedzin wszystkich: 2572(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.197507s (0.048585s)