WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.07
Rank3
Historical rank3
Skill1955
Games1508
Kills23879
Deaths17678
Kill streak36
Death streak19
Kills:game15.83
Kills:death1.35
First seen2017-01-17 20:48:11
Last seen2017-11-29 23:58:50

Alias List
Daster :)1508
Stachu3
Aimless3
YellowTroll693
Garbok3
Nandet2
babciawtrampkach2
aWe-ArtiQssss2

GUIDs
22E4C:21820
3B2AC:2597
unknown253

IPs
37.47.?.?59
37.47.?.?9
37.47.?.?32
37.47.?.?18
37.47.?.?9
37.47.?.?246
37.47.?.?74
37.47.?.?295
37.47.?.?6
37.47.?.?39
37.47.?.?12
37.47.?.?15
37.47.?.?737
37.47.?.?3
37.47.?.?42
37.47.?.?463
37.47.?.?10
37.47.?.?54
37.47.?.?18
37.47.?.?78
37.47.?.?20
37.47.?.?216
37.47.?.?153
37.47.?.?24
37.47.?.?3
37.47.?.?12
37.47.?.?35
37.47.?.?91
37.47.?.?3
37.47.?.?55
37.47.?.?30
37.47.?.?6
37.47.?.?2
37.47.?.?9
37.47.?.?83
37.47.?.?28
37.47.?.?42
37.47.?.?21
37.47.?.?33
37.47.?.?48
37.47.?.?60
94.254.?.?36

 
Daster :)

   - " !help "

Awards List
TOP Gracze
Mega zabijaka
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Unknown

 
 
Team deaths24
Team kills62
Damage from team1827536
Damage given5724707
Damage taken25340400
Damage to team1621096
First killer430
First victim227
Score355324850
Team ctf blueflag264
Team ctf redflag806
  
  
  
Role action 
Ammo given174
Ammo taken711
Dynamites diffused27
Dynamites planted302
Health given935
Health taken991
Revives given2235
Revives received981
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops278
Engineer1357
Field ops306
Medic4122
Soldier981
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health36383
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss675
Score687142
Wins1035
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle57
Binoculars9940
Fg423
Flamethrower84
Kar98rifle51
Magicammo1668
Magicammo22567
Mobile mg424
Mortar15
Mp401322
Panzerfaust79
Ppsh3831
Sten33
Thompson1987
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.00792150771552.55
Airstrike23521230.671672003383.50
Arty6650356.90327240-87136.25
Browning26685075.780000.00
Carbine4067037.380000.00
Colt490156075.85419712366816933.94
Crush020200.000000.00
Crush constructiondeath noattacker013130.000000.00
Dynamite3119662.00159108792814.63
Falling01841840.000000.00
Fear3976033.910000.00
Fg425736061.29456470142459.70
Fg42scope34042.860000.00
Flamethrower4449047.31820013957575758.75
Garand0300.0027486559131.68
Garand scope01100.000000.00
Goomba1115469070.390000.00
Gpg401233051528.740000.00
Grenade0000.0014905695420526.16
Grenade launcher2002411745.35484138089635.07
Grenade pineapple2131802754.200000.00
K43300100.000000.00
K43 scope1500100.000000.00
Kar9839188017.1824696972325.39
Knife1202272081.5516588630444645626.31
Landmine881222341.9021635413861.02
Luger242158060.5022067473526729.52
M7111204335.240000.00
Machinegun1522040.540000.00
Mg4213618088.310000.00
Mobile mg42214012.508212331492493724.77
Mortar36633.339726312.50
Mp4025102160053.75404661195057903933.86
Panzerfaust831601834.1674740100.00
Poison62024798056.380000.00
Ppsh68552566072.769585629132119546532.90
Satchel0000.0036966037.50
Silencer0200.000000.00
Smokecan0000.00090900.00
Smokegrenade0220.000000.00
Sten171151053.1111916576538518.11
Suicide06406400.000000.00
Switchteam05385380.000000.00
Syringe0000.009512306412112931.04
Thompson27702934048.56396221135837396134.88
Thrown knife506416054.880000.00
Trigger hurt01491490.000000.00
Tripmine2131202463.960000.00
Unknown3151516.670000.00
Water0330.000000.00
Total2387917678171857.4623078070894547816532.55 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)3301276754.40
BLOODSOLDIER153488963.31
Telbi:)1197112651.53
Telbi :)110184456.61
.:+TS+:.ALION85297246.71
.:+TS+:.Dr.Unknown81359757.66
Kisza'69062152.63
.:+TS+:..Ave57748954.13
!FYA!48815575.89
blizniak48423567.32
Telbi :)47244051.75
[WW]mbiela==40714074.41
Telbi:)40240549.81
KSP3999081.60
[WW]TOMSPLINTER==39620166.33
>>Crow<< *PL*35418765.43
chrupek zaglady2721893.79
tato.pl***27115164.22
.:+TS+:.Kynval24576824.19
Hitchcock2238273.11
Telbi :)21017155.12
n n jjk2014781.05
Jirka0071894580.77
.:+TS+:.Leon18219748.02
DAWID1804380.72
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)3301276754.40
Telbi:)1197112651.53
.:+TS+:.ALION85297246.71
BLOODSOLDIER153488963.31
Telbi :)110184456.61
.:+TS+:.Kynval24576824.19
Kisza'69062152.63
.:+TS+:.Dr.Unknown81359757.66
.:+TS+:..Ave57748954.13
Telbi :)47244051.75
Telbi:)40240549.81
blizniak48423567.32
[WW]TOMSPLINTER==39620166.33
.:+TS+:.Leon18219748.02
>>Crow<< *PL*35418765.43
Telbi :)21017155.12
!FYA!48815575.89
tato.pl***27115164.22
.SuperR+.16515052.38
[WW]mbiela==40714074.41
TheSilencerPL15313253.68
UNIT|Fu*Lou14612354.28
SaTanka9312043.66
BeDi#14411455.81
Wojt3k18010563.16
Hitbox
LocationHits%
body23078092
Head1883708

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, adlernest
211-29, braundorf_...
311-29, purefrag
411-29, venice
511-29, purefrag
611-29, oasis
711-29, et_beach
811-29, supplydepo...
911-29, baserace
1011-29, venice
1111-29, purefrag
1211-29, caen2
1311-29, sp_deliver...
1411-29, supply_pro
1511-29, purefrag
1611-29, caen2
1711-29, goldrush
1811-29, supplydepo...
1911-29, et_poker_b...
2011-29, purefrag
2111-29, adlernest
2211-29, venice
2311-29, adlernest
2411-29, baserace
2511-29, frostbite
2611-29, baserace
2711-29, radar
2811-29, venice
2911-29, sp_deliver...
3011-29, baserace
3111-29, purefrag
3211-29, adlernest
3311-29, supplydepo...
3411-29, italyfp2
3511-29, purefrag
3611-29, purefrag
3711-29, supplydepo...
3811-29, italyfp2
3911-29, oasis
4011-29, pirates
4111-29, purefrag
4211-29, oasis
4311-29, frostbite
4411-29, goldrush
4511-29, italyfp2
4611-29, purefrag
4711-29, adlernest
4811-29, baserace
4911-29, sp_deliver...
5011-29, radar
5111-29, sp_deliver...
5211-29, italyfp2
5311-29, venice
5411-29, frostbite
5511-29, purefrag
5611-29, oasis
5711-29, oasis
5811-29, erdenberg_...
5911-29, baserace
6011-29, italyfp2
6111-29, purefrag
6211-29, sp_deliver...
6311-29, caen2
6411-29, frostbite
6511-29, oasis
6611-29, supplydepo...
6711-29, sp_deliver...
6811-29, venice
6911-29, purefrag
7011-29, library_b3
7111-29, reactor_fi...
7211-29, et_poker_b...
7311-29, adlernest
7411-29, purefrag
7511-29, baserace
7611-29, fueldump
7711-29, goldrush
7811-29, venice
7911-29, et_poker_b...
8011-29, goldrush
8111-29, venice
8211-29, reactor_fi...
8311-29, frostbite
8411-29, et_poker_b...
8511-29, venice
8611-29, italyfp2
8711-29, venice
8811-29, adlernest
8911-29, baserace
9011-29, purefrag
9111-29, venice
9211-29, baserace
9311-29, goldrush
9411-29, purefrag
9511-29, oasis
9611-29, braundorf_...
9711-29, purefrag
9811-29, et_poker_b...
9911-29, italyfp2
10011-29, frostbite
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 84(9)       Odwiedzin wszystkich: 1760(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.242922s (0.054591s)