WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping50
Rank27
Historical rank27
Skill1730
Games18
Kills246
Deaths156
Kill streak8
Death streak5
Kills:game13.67
Kills:death1.57
First seen2017-01-21 15:24:30
Last seen2017-11-29 17:48:17

Alias List
Daster :)18

GUIDs
22E4C:228
unknown15

IPs
37.47.?.?45

 
Daster :)

   - " :* "

 
 
Damage from team0
Damage given28164
Damage taken15804
Damage to team0
First killer6
First victim3
Score2339421
Team ctf blueflag2
Role action 
Health given9
Revives given57
Revives received9
  
  
  
  
  
Icon 
Medic63
Soldier12
  
  
  
  
  
  
Item 
Health615
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss9
Score8658
Wins12
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars90
Magicammo42
Magicammo212
Mp4028
Ppsh36
Thompson8
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Carbine0300.000000.00
Garand0000.000000.00
Goomba36033.330000.00
Grenade0000.009211242.86
Grenade launcher33350.000000.00
Knife186075.0017739922244.36
Luger0000.0015604525.00
M70300.000000.00
Mp407800100.008012025122439.56
Poison11451069.090000.00
Ppsh213087.5025583157630.69
Suicide0990.000000.00
Switchteam021210.000000.00
Syringe0000.004815911130.19
Thompson34506.2530572752.63
Thrown knife63066.670000.00
Unknown0330.000000.00
Total2461563661.1913353552221737.58 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)1326666.67
Kisza'421573.68
SANOK.PL42982.35
.:+TS+:.ALION303050.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)1326666.67
.:+TS+:.ALION303050.00
Kisza'421573.68
SANOK.PL42982.35
Hitbox
LocationHits%
body133596
Head6604

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, sp_deliver...
211-29, supply_pro
311-29, purefrag
411-29, oasis
511-29, italyfp2
611-29, caen2
711-21, sp_deliver...
811-21, supply_pro
911-21, purefrag
1011-21, oasis
1111-21, italyfp2
1211-21, caen2
1301-22, sp_deliver...
1401-22, supply_pro
1501-22, purefrag
1601-22, oasis
1701-21, italyfp2
1801-21, caen2
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 9(1)       Odwiedzin wszystkich: 2533(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.117209s (0.040983s)