WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping34.65
Rank8
Historical rank8
Skill1873
Games1119
Kills13809
Deaths6255
Kill streak56
Death streak10
Kills:game12.34
Kills:death2.21
First seen2017-01-17 14:12:46
Last seen2018-02-07 22:26:55

Alias List
Kisza'1119

GUIDs
6123F:21181
70D40237

IPs
78.28.?.?1852

 
Kisza'

   - " lece "

 
 
Team deaths3
Damage from team7113895
Damage given4396117
Damage taken16582850
Damage to team4748855
First killer336
First victim95
Score818817557
Team ctf blueflag128
Team ctf redflag513
  
  
  
Role action 
Ammo taken989
Dynamites diffused3
Dynamites planted21
Health given1759
Health taken18
Revives given2261
Revives received525
  
  
  
  
  
  
Icon 
Engineer51
Medic2033
Soldier45
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health46273
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss400
Score697039
Wins793
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle3
Binoculars10611
Fg4224
Flamethrower36
Garandrifle9
Magicammo2921
Magicammo23742
Mobile mg422
Mp40835
Panzerfaust49
Ppsh4748
Sten71
Thompson4408
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0030-330000000.00
Airstrike33438.11180-18180000000.00
Arty04000.000000.00
Browning3930056.520000.00
Carbine07200.000000.00
Colt28159014.97434107263840.49
Crush0660.000000.00
Crush construction0300.000000.00
Crush constructiondeath noattacker0330.000000.00
Dynamite0930.0018452740.00
Explosive0550.000000.00
Falling031310.000000.00
Fear193086.360000.00
Fg423321061.11477111363642.86
Fg42scope0100.000000.00
Flamethrower1255017.9122413909166857.33
Garand0000.000000.00
Garand scope0100.000000.00
Goomba4825065.750000.00
Gpg40013900.000000.00
Grenade0000.0025499173662427.79
Grenade launcher323911478.020000.00
Grenade pineapple155155350.000000.00
K430500.000000.00
Kar9809900.000000.00
Knife22591071.2021609517735722.70
Landmine02420.000000.00
Luger5254049.067902221143135.57
M7014300.000000.00
Machinegun0400.000000.00
Mg423528055.560000.00
Mobile mg4201200.0023178922660525.97
Mp401043932052.8118053452852723239.87
Panzerfaust611131135.06681255754.40
Poison97205032.120000.00
Ppsh57531585078.4011121327910716789439.85
Sten2838042.4244874129360.46
Suicide0990.000000.00
Switchteam091910.000000.00
Syringe0000.0030094814180562.51
Thompson58491872075.759748626132116383537.31
Thrown knife36033.330000.00
Trigger hurt016160.000000.00
Tripmine34206.670000.00
Unknown0330.000000.00
Total13809625520068.8224128462736538608138.46 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)62169047.37
BLOODSOLDIER55525868.27
Telbi :)50338156.90
blizniak43910780.40
KSP4028882.04
[WW]TOMSPLINTER==40023463.09
tato.pl***3426085.07
SaTanka33227654.61
mardrom33013870.51
Jar3k3275785.16
.:+TS+:.Leon30323856.01
.:+TS+:.ALION27123453.66
.:+TS+:.Dr.Unknown26821155.95
SANOK.PL2675782.41
ETPlayer2611594.57
SafiX2433089.01
-=jedrek=-2432790.00
jurek240697.56
.:+TS+:..Ave22312264.64
WKS SLASK210995.89
Dany198697.06
jurema195398.48
KempesPL192696.97
>>Crow<< *PL*18911262.79
.:+TS+:.S3binho18711162.75
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)62169047.37
Telbi :)50338156.90
.:+TS+:.Kynval7228720.06
SaTanka33227654.61
BLOODSOLDIER55525868.27
.:+TS+:.Leon30323856.01
[WW]TOMSPLINTER==40023463.09
.:+TS+:.ALION27123453.66
.:+TS+:.Dr.Unknown26821155.95
mardrom33013870.51
laleczka lubudu2712917.31
.:+TS+:..Ave22312264.64
Telbi :)9311444.93
>>Crow<< *PL*18911262.79
.:+TS+:.S3binho18711162.75
blizniak43910780.40
.SuperR+.9910249.25
.:+TS+:.Mamrot888949.72
!SBS!1088855.10
KSP4028882.04
Telbi :)578141.30
=ss=mysza546943.90
tato.pl***3426085.07
SANOK.PL2675782.41
Jar3k3275785.16
Hitbox
LocationHits%
body24128490
Head2552210

Games List (last 100)
Time, Map
102-07, adlernest_...
202-07, braundorf_...
302-06, baserace
402-05, adlernest
502-05, braundorf_...
602-05, etl_frostb...
702-05, oasis
801-31, battery
901-31, sp_deliver...
1001-31, bremen_tru...
1101-30, oasis
1201-30, italyfp2
1301-18, italyfp2
1412-27, baserace
1512-14, bremen_tru...
1612-14, reactor_fi...
1712-14, sp_deliver...
1812-13, bremen_tru...
1912-11, supply_pro
2012-11, etl_frostb...
2112-10, sp_deliver...
2212-10, goldrush
2312-09, transmitte...
2412-09, battery
2512-09, oasis
2612-09, italyfp2
2711-29, caen2
2811-29, et_ice
2911-29, supplydepo...
3011-29, baserace
3111-29, sp_deliver...
3211-29, adlernest
3311-29, sp_deliver...
3411-29, purefrag
3511-29, venice
3611-29, adlernest
3711-29, goldrush
3811-29, snatch3
3911-29, venice
4011-29, radar
4111-29, adlernest
4211-29, battery
4311-29, bremen_tru...
4411-29, sp_deliver...
4511-29, oasis
4611-29, braundorf_...
4711-29, sp_deliver...
4811-29, venice
4911-29, frostbite
5011-29, adlernest
5111-29, baserace
5211-29, supplydepo...
5311-29, baserace
5411-29, supply_pro
5511-29, frostbite
5611-29, oasis
5711-29, frostbite
5811-29, frostbite
5911-29, library_b3
6011-29, tc_base
6111-29, adlernest
6211-29, braundorf_...
6311-29, venice
6411-29, venice
6511-29, italyfp2
6611-29, purefrag
6711-29, braundorf_...
6811-29, oasis
6911-29, purefrag
7011-29, supply_pro
7111-29, adlernest
7211-29, library_b3
7311-29, sp_deliver...
7411-29, italyfp2
7511-29, bremen_tru...
7611-29, italyfp2
7711-29, oasis
7811-29, frostbite
7911-29, braundorf_...
8011-29, italyfp2
8111-29, venice
8211-29, supplydepo...
8311-29, sp_deliver...
8411-29, frostbite
8511-29, supply_pro
8611-29, baserace
8711-29, braundorf_...
8811-29, sp_deliver...
8911-29, oasis
9011-29, adlernest
9111-29, braundorf_...
9211-29, bremen_tru...
9311-29, baserace
9411-29, sp_deliver...
9511-29, frostbite
9611-29, baserace
9711-29, goldrush
9811-29, goldrush
9911-29, supplydepo...
10011-29, supplydepo...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 89(9)       Odwiedzin wszystkich: 1765(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.20482s (0.042604s)