WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping33.33
Rank8
Historical rank8
Skill1871
Games1121
Kills13827
Deaths6269
Kill streak56
Death streak10
Kills:game12.33
Kills:death2.21
First seen2017-01-17 14:12:46
Last seen2018-03-12 21:43:38

Alias List
Kisza'1121

GUIDs
6123F:21183
70D40237

IPs
78.28.?.?1855

 
Kisza'

   - " lece "

 
 
Team deaths3
Damage from team7113895
Damage given4400463
Damage taken16587427
Damage to team4748855
First killer336
First victim95
Score819857565
Team ctf blueflag138
Team ctf redflag518
  
  
  
Role action 
Ammo taken990
Dynamites diffused3
Dynamites planted21
Health given1764
Health taken18
Revives given2261
Revives received526
  
  
  
  
  
  
Icon 
Engineer51
Medic2036
Soldier45
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health46358
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss401
Score698059
Wins794
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle3
Binoculars10628
Fg4224
Flamethrower36
Garandrifle9
Magicammo2922
Magicammo23768
Mobile mg422
Mp40844
Panzerfaust49
Ppsh4756
Sten71
Thompson4410
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0030-330000000.00
Airstrike33438.11180-18180000000.00
Arty04000.000000.00
Browning3930056.520000.00
Carbine07300.000000.00
Colt28160014.89434107263840.49
Crush0660.000000.00
Crush construction0300.000000.00
Crush constructiondeath noattacker0330.000000.00
Dynamite0930.0018452740.00
Explosive0550.000000.00
Falling031310.000000.00
Fear193086.360000.00
Fg423321061.11477111363642.86
Fg42scope0100.000000.00
Flamethrower1255017.9122413909166857.33
Garand0000.000000.00
Garand scope0100.000000.00
Goomba4827064.000000.00
Gpg40013900.000000.00
Grenade0000.0025499173662427.79
Grenade launcher323911478.020000.00
Grenade pineapple155155350.000000.00
K430500.000000.00
Kar9809900.000000.00
Knife22591071.2021609517735722.70
Landmine02420.000000.00
Luger5254049.067992246144735.57
M7014500.000000.00
Machinegun0400.000000.00
Mg423528055.560000.00
Mobile mg4201200.0023178922660525.97
Mp401054933053.0418242459522771039.70
Panzerfaust611141234.86681255754.40
Poison97205032.120000.00
Ppsh57601585078.4211134927953016818139.83
Sten2838042.4244874129360.46
Suicide0990.000000.00
Switchteam091910.000000.00
Syringe0000.0030094814180562.51
Thompson58491878075.709749526135416385937.30
Thrown knife36033.330000.00
Trigger hurt016160.000000.00
Tripmine34206.670000.00
Unknown0330.000000.00
Total13827626920168.8024162762851338688638.44 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)62169047.37
BLOODSOLDIER55525868.27
Telbi :)50338156.90
blizniak43910780.40
KSP4028882.04
[WW]TOMSPLINTER==40023463.09
tato.pl***3426085.07
SaTanka33227654.61
mardrom33013870.51
Jar3k3275785.16
.:+TS+:.Leon30323856.01
.:+TS+:.ALION27123453.66
.:+TS+:.Dr.Unknown26821155.95
SANOK.PL2675782.41
ETPlayer2611594.57
SafiX2433089.01
-=jedrek=-2432790.00
jurek240697.56
.:+TS+:..Ave22312264.64
WKS SLASK210995.89
Dany198697.06
jurema195398.48
KempesPL192696.97
>>Crow<< *PL*18911262.79
.:+TS+:.S3binho18711162.75
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)62169047.37
Telbi :)50338156.90
.:+TS+:.Kynval7228720.06
SaTanka33227654.61
BLOODSOLDIER55525868.27
.:+TS+:.Leon30323856.01
[WW]TOMSPLINTER==40023463.09
.:+TS+:.ALION27123453.66
.:+TS+:.Dr.Unknown26821155.95
mardrom33013870.51
laleczka lubudu2712917.31
.:+TS+:..Ave22312264.64
Telbi :)9311444.93
>>Crow<< *PL*18911262.79
.:+TS+:.S3binho18711162.75
blizniak43910780.40
.SuperR+.9910249.25
.:+TS+:.Mamrot888949.72
!SBS!1088855.10
KSP4028882.04
Telbi :)578141.30
=ss=mysza546943.90
tato.pl***3426085.07
SANOK.PL2675782.41
Arma41905761.22
Hitbox
LocationHits%
body24162790
Head2554410

Games List (last 100)
Time, Map
103-12, adlernest_...
203-12, baserace
302-07, adlernest_...
402-07, braundorf_...
502-06, baserace
602-05, adlernest
702-05, braundorf_...
802-05, etl_frostb...
902-05, oasis
1001-31, battery
1101-31, sp_deliver...
1201-31, bremen_tru...
1301-30, oasis
1401-30, italyfp2
1501-18, italyfp2
1612-27, baserace
1712-14, bremen_tru...
1812-14, reactor_fi...
1912-14, sp_deliver...
2012-13, bremen_tru...
2112-11, supply_pro
2212-11, etl_frostb...
2312-10, sp_deliver...
2412-10, goldrush
2512-09, transmitte...
2612-09, battery
2712-09, oasis
2812-09, italyfp2
2911-29, caen2
3011-29, et_ice
3111-29, supplydepo...
3211-29, baserace
3311-29, sp_deliver...
3411-29, adlernest
3511-29, sp_deliver...
3611-29, purefrag
3711-29, venice
3811-29, adlernest
3911-29, goldrush
4011-29, snatch3
4111-29, venice
4211-29, radar
4311-29, adlernest
4411-29, battery
4511-29, bremen_tru...
4611-29, sp_deliver...
4711-29, oasis
4811-29, braundorf_...
4911-29, sp_deliver...
5011-29, venice
5111-29, frostbite
5211-29, adlernest
5311-29, baserace
5411-29, supplydepo...
5511-29, baserace
5611-29, supply_pro
5711-29, frostbite
5811-29, oasis
5911-29, frostbite
6011-29, frostbite
6111-29, library_b3
6211-29, tc_base
6311-29, adlernest
6411-29, braundorf_...
6511-29, venice
6611-29, venice
6711-29, italyfp2
6811-29, purefrag
6911-29, braundorf_...
7011-29, oasis
7111-29, purefrag
7211-29, supply_pro
7311-29, adlernest
7411-29, library_b3
7511-29, sp_deliver...
7611-29, italyfp2
7711-29, bremen_tru...
7811-29, italyfp2
7911-29, oasis
8011-29, frostbite
8111-29, braundorf_...
8211-29, italyfp2
8311-29, venice
8411-29, supplydepo...
8511-29, sp_deliver...
8611-29, frostbite
8711-29, supply_pro
8811-29, baserace
8911-29, braundorf_...
9011-29, sp_deliver...
9111-29, oasis
9211-29, adlernest
9311-29, braundorf_...
9411-29, bremen_tru...
9511-29, baserace
9611-29, sp_deliver...
9711-29, frostbite
9811-29, baserace
9911-29, goldrush
10011-29, goldrush
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 10(1)       Odwiedzin wszystkich: 2534(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.325328s (0.089031s)