WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping47.76
Rank82
Historical rank82
Skill1632
Games209
Kills836
Deaths829
Kill streak13
Death streak19
Kills:game4
Kills:death1.01
First seen2017-06-16 21:44:23
Last seen2017-11-29 23:26:51

Alias List
Olgierd Von Everec209
Darth Sidious4
Weremiewicz3

GUIDs
BE0C2:2403

IPs
178.36.?.?365
78.9.?.?54
78.9.?.?9
87.205.?.?3

 
Olgierd Von Everec

   - " do it "

 
 
Team deaths3
Damage from team95235
Damage given492379
Damage taken635258
Damage to team75390
First killer40
First victim22
Score10921857
Team ctf blueflag61
Team ctf redflag641
  
  
  
Role action 
Ammo taken173
Dynamites planted54
Health given171
Health taken131
Repair3
Revives given312
Revives received136
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops333
Engineer198
Field ops12
Medic356
Soldier125
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health3381
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss95
Score113777
Wins144
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle6
Binoculars1565
Fg4214
Flamethrower18
Garandrifle3
Kar98rifle18
Magicammo568
Magicammo2470
Mp40161
Panzerfaust9
Ppsh322
Sten30
Thompson168
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.00541388439.13
Airstrike0000.00015150.00
Arty0000.0036350.00
Browning0000.000000.00
Carbine600100.000000.00
Colt123080.0026579052533.54
Crush011110.000000.00
Crush construction0300.000000.00
Crush constructiondeath noattacker0000.000000.00
Dynamite0330.002114812714.19
Falling048480.000000.00
Fg4233050.0028187259132.22
Flamethrower129057.1433634569120673.60
Garand0000.00661569042.31
Goomba300100.000000.00
Gpg4036033.330000.00
Grenade0000.005230525317.05
Grenade launcher01200.0045934848.39
Grenade pineapple39925.000000.00
K430300.000000.00
K43 scope0600.000000.00
Kar9801500.00361238729.27
Knife849090.32237210248787623.15
Landmine0000.001051595466.04
Luger02100.0030724241.67
M763066.670000.00
Machinegun33050.000000.00
Mg42930023.080000.00
Mobile mg420000.0021337232509929.49
Mortar0330.00012120.00
Mp4090147037.97449512532803735.87
Panzerfaust30242155.561231694672.78
Poison483094.120000.00
Ppsh7560055.568193212731308038.51
Satchel900100.006413514.63
Smokecan0000.00090900.00
Sten6600100.007562886213026.20
Suicide078780.000000.00
Switchteam046460.000000.00
Syringe0000.0050190640555.30
Thompson2454030.77429712025772835.73
Trigger hurt033330.000000.00
Tripmine0000.000000.00
Total48664525242.9727197748604766336.33 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
n n jjk754264.10
DAWID634260.00
.:+TS+:.S3binho6012033.33
Radowid V Bezmyslny575750.00
sensei45688.24
Tlusty_Misio454848.39
Ieva30683.33
ETPlayer12380.00
julu060.00
afre030.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.S3binho6012033.33
Radowid V Bezmyslny575750.00
Tlusty_Misio454848.39
DAWID634260.00
n n jjk754264.10
julu060.00
sensei45688.24
Ieva30683.33
ETPlayer12380.00
afre030.00
Hitbox
LocationHits%
body2719794
Head174206

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, adlernest
211-29, warbell
311-29, reactor_fi...
411-29, oasis
511-29, railgun
611-29, radar
711-29, radar
811-29, railgun
911-29, italyfp2
1011-29, transmitte...
1111-29, et_poker_b...
1211-29, purefrag
1311-29, transmitte...
1411-29, transmitte...
1511-29, fueldump
1611-29, frostbite
1711-29, goldrush
1811-29, warbell
1911-29, baserace
2011-29, goldrush
2111-29, supply_pro
2211-29, erdenberg_...
2311-29, caen2
2411-29, railgun
2511-29, braundorf_...
2611-29, railgun
2711-29, caen2
2811-29, transmitte...
2911-29, oasis
3011-29, purefrag
3111-29, baserace
3211-29, et_poker_b...
3311-29, river_port
3411-29, railgun
3511-29, fueldump
3611-29, et_beach
3711-29, venice
3811-29, fueldump
3911-29, goldrush
4011-29, fueldump
4111-29, et_beach
4211-29, oasis
4311-29, radar
4411-29, transmitte...
4511-29, warbell
4611-29, et_poker_b...
4711-29, baserace
4811-29, pirates
4911-29, fueldump
5011-29, venice
5111-29, baserace
5211-29, oasis
5311-29, railgun
5411-29, caen2
5511-29, baserace
5611-29, railgun
5711-29, transmitte...
5811-29, oasis
5911-29, supplydepo...
6011-29, fueldump
6111-29, transmitte...
6211-29, goldrush
6311-29, goldrush
6411-29, purefrag
6511-29, railgun
6611-29, oasis
6711-29, et_beach
6811-21, adlernest
6911-21, warbell
7011-21, reactor_fi...
7111-21, oasis
7211-21, railgun
7311-21, radar
7411-21, radar
7511-21, railgun
7611-21, italyfp2
7711-21, transmitte...
7811-21, et_poker_b...
7911-21, purefrag
8011-21, transmitte...
8111-21, transmitte...
8211-21, fueldump
8311-21, frostbite
8411-21, goldrush
8511-21, warbell
8611-21, baserace
8711-21, goldrush
8811-21, supply_pro
8911-21, erdenberg_...
9011-21, caen2
9111-21, railgun
9211-21, braundorf_...
9311-21, railgun
9411-21, caen2
9511-21, transmitte...
9611-21, oasis
9711-21, purefrag
9811-21, baserace
9911-21, et_poker_b...
10011-21, river_port
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 48(9)       Odwiedzin wszystkich: 1724(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.22686s (0.031779s)