WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.13
Rank142
Historical rank142
Skill1614
Games24
Kills297
Deaths243
Kill streak13
Death streak6
Kills:game12.38
Kills:death1.22
First seen2017-02-19 20:32:07
Last seen2017-11-29 22:32:58

Alias List
Telbi :)24
Telbi :)3

GUIDs
9AB0C:227

IPs
31.0.?.?9
31.0.?.?57

 
Telbi :)

   - " You will never win, Daster :)! "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Airstrike
Najlepiej radzi sobie z Arty

 
 
Damage from team0
Damage given84702
Damage taken48309
Damage to team0
First victim3
Score5546829
Team ctf redflag12
Role action 
Ammo given12
Ammo taken15
Dynamites planted6
Health given18
Health taken6
Revives given60
Revives received12
Icon 
Engineer18
Field ops42
Medic78
Soldier6
  
  
  
Item 
Health540
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss15
Score11913
Wins9
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars141
Magicammo60
Magicammo281
Ppsh87
Thompson63
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000000.00
Airstrike153383.33144123-21117.07
Arty333391.67135114-21118.42
Colt0000.0018452740.00
Dynamite0000.003242112.50
Falling0330.000000.00
Fear36033.330000.00
Gpg400600.000000.00
Grenade0000.005122217122.97
Grenade launcher01200.000000.00
Grenade pineapple900100.000000.00
Knife600100.009320411145.59
Landmine600100.000000.00
Luger36033.333151220.00
Mp4003000.000000.00
Ppsh165108060.4431479717657032.39
Sten0000.000000.00
Suicide012120.000000.00
Switchteam024240.000000.00
Syringe0000.0051691873.91
Thompson5727067.8610113102209132.59
Tripmine0300.000000.00
Total2972434555.00465613635897934.15 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)605751.28
TheSilencerPL603960.61
>>Crow<< *PL*483657.14
!SBS!302455.56
.:+TS+:.ALION21970.00
Kisza'150100.00
mardrom12666.67
siemaheniu9660.00
Matt6366.67
.:+TS+:.Leon61825.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)605751.28
TheSilencerPL603960.61
>>Crow<< *PL*483657.14
!SBS!302455.56
.:+TS+:.Leon61825.00
.:+TS+:.ALION21970.00
siemaheniu9660.00
mardrom12666.67
Matt6366.67
Kisza'150100.00
Hitbox
LocationHits%
body465692
Head40208

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, oasis
211-29, frostbite
311-29, goldrush
411-29, braundorf_...
511-29, adlernest
611-29, italyfp2
711-29, purefrag
811-29, supply_pro
911-21, oasis
1011-21, frostbite
1111-21, goldrush
1211-21, braundorf_...
1311-21, adlernest
1411-21, italyfp2
1511-21, purefrag
1611-21, supply_pro
1702-20, purefrag
1802-20, supply_pro
1902-19, oasis
2002-19, frostbite
2102-19, goldrush
2202-19, braundorf_...
2302-19, adlernest
2402-19, italyfp2
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 49(1)       Odwiedzin wszystkich: 2722(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.091606s (0.030938s)