WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping52.31
Rank16
Historical rank16
Skill1773
Games1327
Kills13841
Deaths12772
Kill streak43
Death streak12
Kills:game10.43
Kills:death1.08
First seen2017-01-17 13:12:00
Last seen2017-11-29 23:57:06

Alias List
Telbi :)1327
TOYS!!Qasir3
Telbi :))3
Telbi :)3
Bartek$1

GUIDs
9AB0C:21914
unknown313

IPs
31.0.?.?27
31.0.?.?26
31.0.?.?7
31.0.?.?10
31.0.?.?4
31.0.?.?4
31.0.?.?7
31.0.?.?9
31.0.?.?6
31.0.?.?5
31.0.?.?56
31.0.?.?75
31.0.?.?10
31.0.?.?33
31.0.?.?18
31.0.?.?15
31.0.?.?6
31.0.?.?8
31.0.?.?26
31.0.?.?15
31.0.?.?14
31.0.?.?21
31.0.?.?6
31.0.?.?15
31.0.?.?6
31.0.?.?1
31.0.?.?7
31.0.?.?9
37.248.?.?22
37.248.?.?12
37.248.?.?12
37.248.?.?7
37.248.?.?9
37.248.?.?2
37.248.?.?5
37.248.?.?8
37.248.?.?19
37.248.?.?12
37.248.?.?55
37.248.?.?111
37.248.?.?24
37.248.?.?13
37.248.?.?83
37.248.?.?9
37.248.?.?15
37.248.?.?15
37.248.?.?10
37.248.?.?42
37.248.?.?58
37.248.?.?12
37.248.?.?7
37.248.?.?18
37.248.?.?74
37.248.?.?75
37.248.?.?24
37.248.?.?9
37.47.?.?39
5.172.?.?4
5.172.?.?9
5.172.?.?45
5.172.?.?21
5.172.?.?15
5.172.?.?6
5.172.?.?15
5.172.?.?2
5.172.?.?27
5.172.?.?42
5.172.?.?15
5.172.?.?9
5.172.?.?15
5.172.?.?6
5.172.?.?18
5.172.?.?7
5.172.?.?36
5.172.?.?51
5.172.?.?3
5.172.?.?21
5.172.?.?17
5.172.?.?84
5.172.?.?48
5.172.?.?42
5.172.?.?150
5.172.?.?8
5.172.?.?27
5.172.?.?8
5.172.?.?9
5.172.?.?39
5.172.?.?72
5.172.?.?84
5.172.?.?48
5.172.?.?54
5.172.?.?5
5.172.?.?30
5.172.?.?63
5.172.?.?126
5.172.?.?18
5.172.?.?13
5.172.?.?54
5.172.?.?90

 
Telbi :)

   - " nie mogles napisac normalnie wyrostek "

 
 
Team deaths23
Team kills3
Damage from team3983522
Damage given3782953
Damage taken22008723
Damage to team5400910
First killer251
First victim192
Score396136558
Team ctf blueflag170
Team ctf redflag495
  
  
Role action 
Ammo given295
Ammo taken416
Dynamites planted143
Health given773
Health taken638
Revives given1266
Revives received1515
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops315
Engineer664
Field ops445
Medic3345
Soldier108
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health25968
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss614
Score579832
Wins766
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle4
Binoculars5027
Fg4210
Flamethrower65
Kar98rifle13
Magicammo1203
Magicammo21389
Mortar1
Mp40102
Panzerfaust43
Ppsh2131
Sten40
Thompson2555
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0049898548750.56
Airstrike90621359.21449443-6101.35
Arty203561178.38852625-227136.32
Browning16164071.560000.00
Carbine39003.230000.00
Colt134176043.2319107156524626.69
Crush012120.000000.00
Crush construction0630.000000.00
Dynamite1517046.875533227716.57
Explosive0660.000000.00
Falling093930.000000.00
Fear2616061.900000.00
Fg4204400.004117313223.70
Fg42scope0500.000000.00
Flamethrower4522067.161875212678-6074147.91
Garand0600.001211410210.53
Garand scope01500.000000.00
Goomba313423042.530000.00
Gpg4027190012.440000.00
Grenade0000.0010975602450519.58
Grenade launcher78163732.379325215936.90
Grenade pineapple1141443744.190000.00
K430400.000000.00
K43 scope01700.000000.00
Kar9818124012.6814164750621.79
Knife535138079.499906372932738726.56
Landmine92542963.0138663725160.60
Luger88203030.246322428179626.03
M7311202.610000.00
Machinegun03500.000000.00
Mg423556038.460000.00
Mobile mg4201000.004437177191328225.04
Mortar0100.000000.00
Mp4031211401.459763570259427.34
Panzerfaust14100612.2827461958.70
Poison37782759057.790000.00
Ppsh36552150062.965084816407311322530.99
Satchel0500.009504118.00
Shove0100.000000.00
Silencer0200.000000.00
Smokecan0000.00027270.00
Smokegrenade0330.000000.00
Sten95189033.459914528353721.89
Suicide02442440.000000.00
Switchteam03113110.000000.00
Syringe0000.005705202331452828.20
Thompson39872333063.095183918542113358227.96
Thrown knife206106066.030000.00
Trigger hurt028280.000000.00
Tripmine9544768.350000.00
Unknown019190.000000.00
Total138411277282952.0114965646503231537632.18 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)2767330145.60
BLOODSOLDIER112289855.54
.:+TS+:.Dr.Unknown48651648.50
.:+TS+:.ALION42975936.11
Kisza'38150343.10
.:+TS+:..Ave34935749.43
>>Crow<< *PL*34315568.88
[WW]mbiela==33518963.93
[WW]TOMSPLINTER==29221257.94
tato.pl***27013566.67
!FYA!22610368.69
.:+TS+:.Kynval22378222.19
blizniak22211166.67
.:+TS+:.S3binho20219850.50
Jirka0071983086.84
UNIT|Fu*Lou18314755.45
Witold von Everec1747869.05
Olgierd von Everec1749963.74
Sly Mekkousek1742487.88
mardrom1659962.50
n n jjk1545772.99
.:+TS+:.Leon13412152.55
SafiX1303578.79
!SBS!12610055.75
WKS SLASK1231887.23
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)2767330145.60
BLOODSOLDIER112289855.54
.:+TS+:.Kynval22378222.19
.:+TS+:.ALION42975936.11
.:+TS+:.Dr.Unknown48651648.50
Kisza'38150343.10
.:+TS+:..Ave34935749.43
[WW]TOMSPLINTER==29221257.94
.:+TS+:.S3binho20219850.50
[WW]mbiela==33518963.93
>>Crow<< *PL*34315568.88
UNIT|Fu*Lou18314755.45
tato.pl***27013566.67
Daster :)6613233.33
.:+TS+:.Leon13412152.55
blizniak22211166.67
SweeT Candy5110832.08
!FYA!22610368.69
SuperR8410245.16
!SBS!12610055.75
Olgierd von Everec1749963.74
mardrom1659962.50
.:+TS+:.Mamrot379228.68
Wojt3k728147.06
Witold von Everec1747869.05
Hitbox
LocationHits%
body14965692
Head1238708

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, braundorf_...
211-29, purefrag
311-29, venice
411-29, oasis
511-29, etl_frostb...
611-29, et_beach
711-29, supplydepo...
811-29, venice
911-29, caen2
1011-29, supply_pro
1111-29, caen2
1211-29, supplydepo...
1311-29, purefrag
1411-29, radar
1511-29, oasis
1611-29, braundorf_...
1711-29, sp_deliver...
1811-29, baserace
1911-29, supplydepo...
2011-29, italyfp2
2111-29, supplydepo...
2211-29, italyfp2
2311-29, oasis
2411-29, caen2
2511-29, baserace
2611-29, purefrag
2711-29, snatch3
2811-29, oasis
2911-29, goldrush
3011-29, adlernest
3111-29, purefrag
3211-29, sp_deliver...
3311-29, railgun
3411-29, purefrag
3511-29, oasis
3611-29, oasis
3711-29, erdenberg_...
3811-29, baserace
3911-29, purefrag
4011-29, italyfp2
4111-29, sp_deliver...
4211-29, caen2
4311-29, snatch3
4411-29, frostbite
4511-29, oasis
4611-29, supplydepo...
4711-29, sp_deliver...
4811-29, venice
4911-29, industry2
5011-29, purefrag
5111-29, oasis
5211-29, et_beach
5311-29, river_port
5411-29, oasis
5511-29, venice
5611-29, fueldump
5711-29, goldrush
5811-29, et_poker_b...
5911-29, goldrush
6011-29, venice
6111-29, frostbite
6211-29, venice
6311-29, venice
6411-29, italyfp2
6511-29, adlernest
6611-29, venice
6711-29, goldrush
6811-29, purefrag
6911-29, warbell
7011-29, purefrag
7111-29, radar
7211-29, frostbite
7311-29, braundorf_...
7411-29, baserace
7511-29, baserace
7611-29, goldrush
7711-29, purefrag
7811-29, supplydepo...
7911-29, baserace
8011-29, supply_pro
8111-29, oasis
8211-29, railgun
8311-29, baserace
8411-29, venice
8511-29, caen2
8611-29, etl_frostb...
8711-29, venice
8811-29, venice
8911-29, venice
9011-29, venice
9111-29, purefrag
9211-29, purefrag
9311-29, goldrush
9411-29, library_b3
9511-29, purefrag
9611-29, adlernest
9711-29, purefrag
9811-29, snatch3
9911-29, venice
10011-29, pirates
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 10(371)       Odwiedzin wszystkich: 1365(165475)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.341058s (0.076433s)