WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping308.58
Rank32
Historical rank32
Skill1711
Games22
Kills693
Deaths325
Kill streak23
Death streak6
Kills:game31.5
Kills:death2.13
First seen2017-03-22 18:57:35
Last seen2017-11-29 22:15:29

Alias List
Telbi :)22
Telbi :)1

GUIDs
9AB0C:233

IPs
31.0.?.?30
37.248.?.?15
5.172.?.?2

 
Telbi :)

   - " It's offical... you suck KSP! "

Awards List
TOP Gracze
Najwiecej zabójstw na rozgrywke
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Poison

 
 
Damage from team142122
Damage given211331
Damage taken746078
Damage to team188136
First killer12
Score6307442
Team ctf redflag3
Role action 
Ammo taken12
Health given30
Revives given55
Revives received18
  
  
  
Icon 
Medic64
  
  
  
  
  
  
Item 
Health942
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss12
Score13384
Wins16
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars178
Flamethrower9
Magicammo61
Magicammo221
Ppsh74
Thompson90
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Airstrike0330.0090-990000000.00
Arty0000.000000.00
Colt0000.0029976829.90
Falling0330.000000.00
Fg420000.000000.00
Flamethrower01200.0065778012384.23
Goomba189066.670000.00
Gpg400200.000000.00
Grenade0000.004625621017.97
Grenade launcher93375.000000.00
Grenade pineapple0300.000000.00
Kar980100.000000.00
Knife1112047.8337482144745.55
Luger0200.00301057528.57
Machinegun0300.000000.00
Mg420300.000000.00
Mobile mg420000.0016229413255.10
Mp4005200.000000.00
Poison458174072.470000.00
Ppsh6619077.6515854182259737.90
Switchteam013130.000000.00
Syringe0000.007802111133136.95
Thompson1289093.4323366505416935.91
Thrown knife31075.000000.00
Trigger hurt0110.000000.00
Total6933252368.07600815151914339.65 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Hitchcock37812375.45
+SuperR+.876955.77
Ben!a63395.45
Pawel511577.27
KSP481280.00
Daster :)456341.67
tato.pl***12570.59
+SuperR+.91242.86
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Hitchcock37812375.45
+SuperR+.876955.77
Daster :)456341.67
Pawel511577.27
KSP481280.00
+SuperR+.91242.86
tato.pl***12570.59
Ben!a63395.45
Hitbox
LocationHits%
body600891
Head58509

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, sp_deliver...
211-29, purefrag
311-29, italyfp2
411-29, goldrush
511-29, venice
611-29, venice
711-29, reactor_fi...
811-21, sp_deliver...
911-21, purefrag
1011-21, italyfp2
1111-21, goldrush
1211-21, venice
1311-21, venice
1411-21, reactor_fi...
1503-23, italyfp2
1603-23, venice
1703-23, reactor_fi...
1803-22, sp_deliver...
1903-22, purefrag
2003-22, italyfp2
2103-22, goldrush
2203-22, venice
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 59(1)       Odwiedzin wszystkich: 2732(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.096647s (0.031521s)