WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping326.48
Rank185
Historical rank185
Skill1607
Games23
Kills138
Deaths220
Kill streak8
Death streak23
Kills:game6
Kills:death0.62
First seen2017-10-01 21:24:04
Last seen2017-11-29 21:42:31

Alias List
Kung-Fu Madej23
Yim Wing Tsun2

GUIDs
D2C01:248

IPs
94.231.?.?50

 
Kung-Fu Madej

   - " pa "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Knife

 
 
Damage from team77354
Damage given62939
Damage taken292815
Damage to team124111
First killer5
Score2980619
Team ctf blueflag12
Team ctf redflag31
  
  
  
  
  
Role action 
Ammo taken29
Dynamites planted12
Health given20
Health taken20
Revives given24
Revives received3
  
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops47
Engineer34
Medic28
Soldier8
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health256
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss18
Score10949
Wins6
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle8
Binoculars249
Flamethrower14
Garandrifle8
Kar98rifle6
Magicammo55
Magicammo266
Mortar8
Mp4020
Panzerfaust8
Ppsh44
Sten9
Thompson6
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.00139-4144.44
Arty0000.000000.00
Browning210016.670000.00
Carbine1000100.000000.00
Colt400100.004014510527.59
Dynamite0000.004231917.39
Falling026260.000000.00
Fear0400.000000.00
Fg420100.000000.00
Garand0000.0016474257822.10
Goomba400100.000000.00
Gpg4042266.670000.00
Grenade0000.00229276.90
Grenade launcher0400.0012128015943.21
Kar98200100.0010221245.45
Knife462095.835232659213619.67
Landmine0000.000000.00
Luger0800.000000.00
M72110867.740000.00
Machinegun22050.000000.00
Mg4244050.000000.00
Mobile mg420000.0020450229840.64
Mortar28820.00121241129.68
Mp401828039.13534150497035.51
Panzerfaust0000.0024250.00
Ppsh1430031.82376103465836.36
Satchel0000.008191142.11
Smokecan0000.000220.00
Sten0100.007021314332.86
Suicide035350.000000.00
Switchteam0990.000000.00
Syringe0000.002432875.00
Thompson03200.0012423028.57
Trigger hurt0440.000000.00
Tripmine500100.000000.00
Total1382209238.5521197385526628.69 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Leon164227.59
Sesiels10471.43
(L)ady Camper82822.22
n n jjk41225.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Leon164227.59
(L)ady Camper82822.22
n n jjk41225.00
Sesiels10471.43
Hitbox
LocationHits%
body211998
Head5602

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, missile_b3
211-21, missile_b3
311-21, venice
411-21, supplydepo...
511-21, fueldump
611-21, baserace
711-21, oasis
811-21, reactor_fi...
911-21, transmitte...
1011-21, goldrush
1111-21, purefrag
1210-06, venice
1310-06, warbell
1410-06, supplydepo...
1510-06, fueldump
1610-06, baserace
1710-06, oasis
1810-06, reactor_fi...
1910-06, transmitte...
2010-06, goldrush
2110-06, purefrag
2210-01, missile_b3
2310-01, transmitte...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 77(381)       Odwiedzin wszystkich: 1432(165485)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.283309s (0.071251s)