WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48
Rank85
Historical rank85
Skill1631
Games15
Kills82
Deaths4
Kill streak41
Death streak1
Kills:game5.47
Kills:death16.4
First seen2017-08-14 15:44:18
Last seen2017-11-29 23:37:42

Alias List
GrzesPL15

GUIDs
0DCDD:220

IPs
83.24.?.?9
83.31.?.?4
83.31.?.?12

 
GrzesPL


 
 
Damage from team0
Damage given65578
Damage taken21627
Damage to team0
First killer2
Score8535
Team ctf blueflag12
Team ctf redflag66
Role action 
Ammo given42
Health taken3
Revives received9
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops30
Engineer6
Field ops33
  
  
  
  
  
Item 
Health175
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss4
Score8815
Wins11
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars145
Fg423
Magicammo71
Magicammo2108
Sten2
Thompson33
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Airstrike0000.00121471358.16
Arty0000.0015483331.25
Colt0000.0024482450.00
Falling0330.000000.00
Fg420000.0039965740.62
Grenade0000.008393120.51
Kar980000.000000.00
Knife7000100.00324103671231.27
Luger0000.000000.00
Mp400000.000000.00
Ppsh0000.000000.00
Satchel1000100.002223195.65
Smokecan0000.000440.00
Sten0000.00701508046.67
Switchteam0110.000000.00
Thompson0000.0033008652535238.14
Thrown knife200100.000000.00
Total824495.35381410243642937.24 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Hitbox
LocationHits%
body381497
Head13203

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, oasis
211-29, baserace
311-29, reactor_fi...
411-29, baserace
511-21, oasis
611-21, baserace
711-21, reactor_fi...
811-21, caen2
911-21, baserace
1010-30, dubrovnik_...
1110-30, caen2
1208-19, oasis
1308-19, baserace
1408-14, baserace
1508-14, reactor_fi...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 89(1)       Odwiedzin wszystkich: 2613(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.151166s (0.050823s)