WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping43.76
Rank70
Historical rank70
Skill1639
Games27
Kills360
Deaths315
Kill streak12
Death streak27
Kills:game13.33
Kills:death1.14
First seen2017-06-30 22:50:46
Last seen2017-11-29 23:52:25

Alias List
BeDi#27

GUIDs
ED4E6:251

IPs
178.36.?.?33
178.36.?.?9
178.36.?.?18

 
BeDi#

   - " trzymaj sie "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Sten

 
 
Damage from team0
Damage given61932
Damage taken58896
Damage to team0
First killer12
First victim6
Score75273
Role action 
Ammo taken6
Health given6
Health taken3
Revives received3
  
  
  
Icon 
Covert ops33
Medic54
  
  
  
  
  
Item 
Health450
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss15
Score9276
Wins18
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars72
Magicammo3
Magicammo26
Mp406
Ppsh6
Thompson66
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Browning36033.330000.00
Colt900100.00931869350.00
Fear300100.000000.00
Garand900100.001521671.43
Garand scope600100.000000.00
Goomba03600.000000.00
Gpg400300.000000.00
Grenade0000.006211528.57
Grenade launcher01800.000000.00
K430300.000000.00
Kar980000.000000.00
Knife63066.67541388439.13
Luger36033.333211814.29
Mobile mg420000.0024512747.06
Mp4001500.000000.00
Poison5760048.720000.00
Ppsh2100100.0019240221047.76
Sten117111051.32111263425234.21
Suicide0330.000000.00
Switchteam0990.000000.00
Syringe0000.00571297244.19
Thompson12642075.0016053708210343.28
Total3603151253.3321607311515129.54 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)11414444.19
.:+TS+:.Kynval9012641.67
Mjr_Grom57690.48
Telbi:)57690.48
Telbi :)21970.00
|KYNVAL|61233.33
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Daster :)11414444.19
.:+TS+:.Kynval9012641.67
|KYNVAL|61233.33
Telbi :)21970.00
Telbi:)57690.48
Mjr_Grom57690.48
Hitbox
LocationHits%
body216081
Head42019

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, supply_pro
211-29, adlernest
311-29, venice
411-29, purefrag
511-29, caen2
611-29, supplydepo...
711-29, purefrag
811-29, sp_deliver...
911-29, warbell
1011-21, supply_pro
1111-21, adlernest
1211-21, venice
1311-21, purefrag
1411-21, caen2
1511-21, supplydepo...
1611-21, purefrag
1711-21, sp_deliver...
1811-21, warbell
1909-27, caen2
2009-27, supplydepo...
2109-27, purefrag
2209-17, sp_deliver...
2309-17, warbell
2407-01, supply_pro
2506-30, adlernest
2606-30, venice
2706-30, purefrag
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 35(1)       Odwiedzin wszystkich: 2708(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.121224s (0.034468s)