WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping24.6
Rank90
Historical rank90
Skill1628
Games18
Kills315
Deaths147
Kill streak18
Death streak4
Kills:game17.5
Kills:death2.13
First seen2017-02-06 17:16:41
Last seen2017-11-29 19:37:48

Alias List
Daria**18
SaTanka6
Daria**3
Daria**3
SaTanka3

GUIDs
0981B:218

IPs
109.173.?.?24

 
Daria**

   - " dawaj numer koloru xd "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Ppsh

 
 
Damage from team0
Damage given73695
Damage taken34140
Damage to team0
First killer9
Score21999
Team ctf redflag3
  
Role action 
Ammo given39
Ammo taken12
Dynamites diffused3
Dynamites planted9
Health given9
Health taken54
Revives given48
Revives received45
Icon 
Engineer48
Field ops24
Medic15
  
  
  
  
  
Item 
Health447
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss3
Score9312
Wins15
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars189
Magicammo84
Magicammo233
Ppsh66
Thompson15
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000330.00
Airstrike300100.00123-9400.00
Arty63066.676272122.22
Browning1212050.000000.00
Colt0000.000660.00
Crush construction0330.000000.00
Dynamite0000.00012120.00
Fg420000.000000.00
Grenade0000.001827966.67
Grenade pineapple600100.000000.00
Knife300100.00751174264.10
Landmine153383.332724-3112.50
Machinegun300100.000000.00
Mobile mg420000.0015658843226.53
Mp4005100.000000.00
Ppsh23442084.7829828514553235.02
Switchteam0330.000000.00
Syringe0000.004851394.12
Thompson3330052.38375103566036.23
Total315147968.18369910407670835.54 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)785160.47
Daster :)454848.39
.:+TS+:..Ave36392.31
Szymon36392.31
ukasz99933684.62
|zS|SANCZO272156.25
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)785160.47
Daster :)454848.39
|zS|SANCZO272156.25
ukasz99933684.62
.:+TS+:..Ave36392.31
Szymon36392.31
Hitbox
LocationHits%
body369989
Head41411

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, oasis
211-29, adlernest
311-29, frostbite
411-29, purefrag
511-29, caen2
611-29, venice
711-21, oasis
811-21, adlernest
911-21, frostbite
1011-21, purefrag
1111-21, caen2
1211-21, venice
1302-07, oasis
1402-07, adlernest
1502-07, frostbite
1602-07, purefrag
1702-06, caen2
1802-06, venice
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 67(9)       Odwiedzin wszystkich: 1743(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.137253s (0.029761s)