WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping52.33
Rank89
Historical rank89
Skill1628
Games32
Kills234
Deaths258
Kill streak8
Death streak5
Kills:game7.31
Kills:death0.9
First seen2017-09-05 19:12:16
Last seen2017-11-29 20:55:08

Alias List
HermannGoring1Divisi...32

GUIDs
6911C:231

IPs
78.8.?.?42

 
HermannGoring1Division

   - " !time "

 
 
Damage from team0
Damage given153772
Damage taken67670
Damage to team0
First killer9
First victim14
Score21601
Team ctf blueflag8
Team ctf redflag20
Role action 
Ammo given15
Ammo taken17
Dynamites planted39
Health given6
Health taken22
Revives received3
  
  
  
Icon 
Engineer89
Field ops21
Medic13
Soldier3
  
  
  
  
  
Item 
Health356
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss15
Score16894
Wins17
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle24
Binoculars311
Kar98rifle4
Magicammo82
Magicammo243
Mp4097
Ppsh6
Sten3
Thompson19
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000000.00
Airstrike0000.0036481275.00
Arty0000.0042601870.00
Carbine352094.590000.00
Colt121092.3115430415050.66
Dynamite100100.00159581.69
Falling0330.000000.00
Fear0300.000000.00
Fg420000.000000.00
Garand0000.00606137476844.10
Gpg40800100.000000.00
Grenade0000.003719716018.78
Grenade launcher0810.002603468675.14
Grenade pineapple93375.000000.00
Kar981100100.0023146022950.22
Knife0000.006241825.00
Landmine0200.000000.00
Luger100100.0012832519739.38
M7254486.210000.00
Mg42100100.000000.00
Mobile mg420000.0016271159.26
Mp407258055.3842619866560543.19
Panzerfaust66650.0030421271.43
Ppsh1567018.2925857031245.26
Sten0000.0036753948.00
Suicide059590.000000.00
Thompson3839049.35905186796248.47
Tripmine0300.000000.00
Total2342587647.56700715644863744.79 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:..Ave634558.33
.:+TS+:.ALION545549.54
.:+TS+:.Leon394148.75
n n jjk323051.61
Matt24388.89
saper15218385.71
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION545549.54
.:+TS+:..Ave634558.33
.:+TS+:.Leon394148.75
n n jjk323051.61
saper15218385.71
Matt24388.89
Hitbox
LocationHits%
body700791
Head64909

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, warbell
211-29, pirates
311-29, frostbite
411-29, sp_deliver...
511-29, baserace
611-29, italyfp2
711-29, supply_pro
811-29, purefrag
911-29, fueldump
1011-21, warbell
1111-21, pirates
1211-21, frostbite
1311-21, sp_deliver...
1411-21, baserace
1511-21, italyfp2
1611-21, supply_pro
1711-21, purefrag
1811-21, fueldump
1909-06, baserace
2009-06, baserace
2109-06, italyfp2
2209-06, supply_pro
2309-06, etl_frostb...
2409-06, purefrag
2509-06, fueldump
2609-05, warbell
2709-05, pirates
2809-05, adlernest
2909-05, caen2
3009-05, frostbite
3109-05, supplydepo...
3209-05, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 58(379)       Odwiedzin wszystkich: 1413(165483)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.110919s (0.046908s)