WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping28.24
Rank7
Historical rank7
Skill1880
Games596
Kills7315
Deaths4201
Kill streak21
Death streak19
Kills:game12.27
Kills:death1.74
First seen2017-02-07 19:37:48
Last seen2017-11-29 23:50:02

Alias List
SaTanka596
Aimless3

GUIDs
0981B:21036

IPs
109.173.?.?1191

 
SaTanka

   - " Boom! head shot, Kisza'! "

 
 
Team deaths48
Team kills21
Damage from team36150
Damage given2841920
Damage taken1368302
Damage to team88506
First killer194
First victim99
Score10009633
Team ctf blueflag92
Team ctf redflag441
  
  
  
Role action 
Ammo given671
Ammo taken538
Dynamites diffused30
Dynamites planted263
Health given363
Health taken906
Revives given908
Revives received465
  
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops90
Engineer809
Field ops686
Medic1001
Soldier5
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health14473
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss296
Score376350
Wins400
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle51
Binoculars7354
Fg4215
Garandrifle3
Kar98rifle48
Magicammo2040
Magicammo22970
Mobile mg421
Mortar1
Mp40407
Panzerfaust63
Ppsh3150
Sten39
Thompson984
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0020340019750.75
Airstrike10239972.341126925-201121.73
Arty159642471.3016941149-545147.43
Browning219070.000000.00
Carbine65809.370000.00
Colt11454067.8611563133197736.90
Crush construction0300.000000.00
Dynamite129657.148845636819.30
Falling0990.000000.00
Fear1500100.000000.00
Fg4266050.005371647111032.60
Flamethrower01200.000000.00
Garand0600.0023446523150.32
Garand scope312020.000000.00
Goomba236079.310000.00
Gpg4030133918.400000.00
Grenade0000.008542507165334.06
Grenade launcher7564653.963304007082.50
Grenade pineapple4678637.100000.00
Kar9876409.8615343528235.17
Knife2725051.9213452949160445.61
Landmine73311570.1928848519759.38
Luger6985044.817672071130437.04
M739159019.700000.00
Machinegun0600.000000.00
Mg423012071.430000.00
Mobile mg420000.0019284862293439.65
Mortar0430.00034340.00
Mp40456710039.117646207521310636.84
Panzerfaust16231.59812466.67
Poison186112062.420000.00
Ppsh4682999082.4210847427755116907739.08
Satchel0000.0039633.33
Sten1545025.0012453255201038.25
Suicide076760.000000.00
Switchteam01411410.000000.00
Syringe0000.001145166451968.81
Thompson10421018050.5819930538073387737.04
Thrown knife1821046.150000.00
Trigger hurt010100.000000.00
Tripmine49471251.040000.00
Unknown0990.000000.00
Total7306419833863.5114915437896822981439.36 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:..Ave65554654.54
BLOODSOLDIER41223463.78
Kisza'27633245.39
bombardier2499073.45
KSP2439971.05
mardrom22011765.28
blizniak2198173.00
tato.pl***2127374.39
Dorsik***1953385.53
!FYA!17710263.44
Tahlkora1771592.19
Telbi :)17518149.16
>>Crow<< *PL*1626970.13
UrMa1628765.06
WKS SLASK1572685.79
SafiX1501590.91
.:+TS+:.Leon14514350.35
.:+TS+:.ALION13815946.46
.:+TS+:.S3binho1324275.86
.:+TS+:.Mamrot13221637.93
chrupek zaglady1301589.66
.SuperR+.12815944.60
Daster :)1209356.34
siemaheniu1144273.08
Matt1083376.60
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:..Ave65554654.54
Kisza'27633245.39
BLOODSOLDIER41223463.78
.:+TS+:.Mamrot13221637.93
Telbi :)17518149.16
.:+TS+:.ALION13815946.46
.SuperR+.12815944.60
.:+TS+:.Leon14514350.35
mardrom22011765.28
!FYA!17710263.44
KSP2439971.05
Daster :)1209356.34
bombardier2499073.45
UrMa1628765.06
.:+TS+:.Kynval278424.32
blizniak2198173.00
tato.pl***2127374.39
[WW]TOMSPLINTER==967257.14
>>Crow<< *PL*1626970.13
lagas_bl744960.16
!SBS!484850.00
siemaheniu1144273.08
Dan+e274239.13
.:+TS+:.S3binho1324275.86
DAWID894068.99
Hitbox
LocationHits%
body14915488
Head1859012

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, baserace
211-29, dubrovnik_...
311-29, oasis
411-29, caen2
511-29, frostbite
611-29, caen2
711-29, adlernest
811-29, adlernest
911-29, et_ice
1011-29, purefrag
1111-29, battery
1211-29, adlernest
1311-29, caen2
1411-29, sp_deliver...
1511-29, frostbite
1611-29, goldrush
1711-29, supplydepo...
1811-29, sp_deliver...
1911-29, supplydepo...
2011-29, bremen_tru...
2111-29, snatch3
2211-29, tc_base
2311-29, battery
2411-29, purefrag
2511-29, adlernest
2611-29, railgun
2711-29, italyfp2
2811-29, bremen_tru...
2911-29, supply_pro
3011-29, venice
3111-29, braundorf_...
3211-29, baserace
3311-29, caen2
3411-29, frostbite
3511-29, braundorf_...
3611-29, supply_pro
3711-29, supply_pro
3811-29, braundorf_...
3911-29, oasis
4011-29, purefrag
4111-29, frostbite
4211-29, sp_deliver...
4311-29, purefrag
4411-29, supplydepo...
4511-29, sp_deliver...
4611-29, baserace
4711-29, venice
4811-29, adlernest
4911-29, caen2
5011-29, snatch3
5111-29, snatch3
5211-29, supply_pro
5311-29, braundorf_...
5411-29, venice
5511-29, river_port
5611-29, sp_deliver...
5711-29, erdenberg_...
5811-29, sp_deliver...
5911-29, braundorf_...
6011-29, purefrag
6111-29, purefrag
6211-29, purefrag
6311-29, italyfp2
6411-29, supplydepo...
6511-29, sp_deliver...
6611-29, supplydepo...
6711-29, purefrag
6811-29, snatch3
6911-29, sp_deliver...
7011-29, supply_pro
7111-29, supply_pro
7211-29, frostbite
7311-29, frostbite
7411-29, purefrag
7511-29, supply_pro
7611-29, purefrag
7711-29, supply_pro
7811-29, sp_deliver...
7911-29, goldrush
8011-29, bremen_tru...
8111-29, braundorf_...
8211-29, sp_deliver...
8311-29, industry2
8411-29, supplydepo...
8511-29, frostbite
8611-29, purefrag
8711-29, snatch3
8811-29, supply_pro
8911-29, goldrush
9011-29, frostbite
9111-29, caen2
9211-29, supply_pro
9311-29, erdenberg_...
9411-29, braundorf_...
9511-29, sp_deliver...
9611-29, library_b3
9711-29, baserace
9811-29, oasis
9911-29, frostbite
10011-29, battery
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 62(1)       Odwiedzin wszystkich: 2586(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.267845s (0.05576s)