WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping18.98
Rank76
Historical rank76
Skill1635
Games7
Kills127
Deaths113
Kill streak13
Death streak4
Kills:game18.14
Kills:death1.11
First seen2017-07-10 21:01:35
Last seen2017-11-29 21:20:29

Alias List
WaffeL'TyaD7

GUIDs
5A009:211

IPs
158.255.?.?11

 
WaffeL'TyaD

   - " dzieki :D "

 
 
Damage from team0
Damage given33361
Damage taken22168
Damage to team0
First killer3
First victim1
Score1057
Role action 
Ammo taken1
Health given2
  
  
  
  
  
Icon 
Medic19
  
  
  
  
  
  
Item 
Health367
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss6
Score996
Wins1
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars89
Mp4056
Thompson6
  
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Colt0300.000000.00
Fear0300.000000.00
Grenade0000.00714750.00
Grenade launcher0330.000000.00
Grenade pineapple0100.000000.00
Knife33050.0033723945.83
Luger400100.0016543829.63
Mp4011025081.4815903504191445.38
Ppsh01600.000000.00
Suicide027270.000000.00
Thompson1032023.8110220210050.50
Total1271133052.9217483846209845.45 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:..Ave663962.86
.:+TS+:.ALION614458.10
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION614458.10
.:+TS+:..Ave663962.86
Hitbox
LocationHits%
body174886
Head24814

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, purefrag
211-29, venice
311-21, purefrag
411-21, venice
507-10, purefrag
607-10, braundorf_...
707-10, venice
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 51(1)       Odwiedzin wszystkich: 2575(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.089758s (0.042346s)