WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping45.44
Rank51
Historical rank51
Skill1652
Games23
Kills317
Deaths236
Kill streak7
Death streak5
Kills:game13.78
Kills:death1.34
First seen2017-02-07 23:07:06
Last seen2017-12-30 10:45:05

Alias List
#R'Roman.x23

GUIDs
511B4:214

IPs
193.150.?.?26
193.150.?.?4

 
#R'Roman.x

   - " trolo kamikadze ? :D "

 
 
Damage from team0
Damage given154389
Damage taken84936
Damage to team0
First killer3
First victim3
Score16675499
Team ctf redflag15
Role action 
Ammo taken23
Dynamites planted12
Health given26
Health taken10
Revives given18
Revives received5
  
  
Icon 
Covert ops18
Engineer30
Field ops2
Medic46
Soldier35
  
  
  
Item 
Health482
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss15
Score14455
Wins8
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars207
Flamethrower3
Kar98rifle3
Magicammo88
Magicammo237
Mp4085
Ppsh29
Thompson33
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.005201525.00
Airstrike0000.000440.00
Arty100100.00440100.00
Colt243088.896048342312.42
Dynamite0000.003211814.29
Falling0330.000000.00
Fear31075.000000.00
Fg420000.000000.00
Flamethrower32060.0019036017052.78
Gpg4089047.060000.00
Grenade0000.001412611211.11
Grenade launcher100100.00681427447.89
Grenade pineapple0630.000000.00
Kar98600100.0012632219639.13
Knife300100.0014335521240.28
Landmine100100.006272122.22
Luger400100.008422814436.84
Mp4010263061.8235048542503841.02
Ppsh1796015.04634133169747.63
Satchel0000.000660.00
Sten9600100.003543261290710.86
Suicide020200.000000.00
Switchteam0330.000000.00
Syringe0000.002426292.31
Thompson4829062.349332367143439.42
Tripmine0100.000000.00
Total3172362957.326152176251147334.90 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION668144.90
kacper 450100.00
shooter's33978.57
Jar3k302158.82
Daster :)24972.73
jurek210100.00
Sly19386.36
.:+TS+:..Ave153629.41
Zienki44714477.78
!SBS!121840.00
Telbi:)12666.67
HoH PAN TROLOLO82028.57
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION668144.90
.:+TS+:..Ave153629.41
Jar3k302158.82
HoH PAN TROLOLO82028.57
!SBS!121840.00
Daster :)24972.73
shooter's33978.57
Telbi:)12666.67
Zienki44714477.78
Sly19386.36
kacper 450100.00
jurek210100.00
Hitbox
LocationHits%
body615284
Head104116

Games List (last 100)
Time, Map
112-30, goldrush
211-29, supply_pro
311-29, braundorf_...
411-29, sp_deliver...
511-29, sp_deliver...
611-29, purefrag
711-29, goldrush
811-29, purefrag
911-21, supply_pro
1011-21, braundorf_...
1111-21, sp_deliver...
1211-21, sp_deliver...
1311-21, purefrag
1411-21, goldrush
1511-21, purefrag
1606-29, oasis
1706-29, goldrush
1806-17, purefrag
1904-07, purefrag
2004-03, sp_deliver...
2102-08, supply_pro
2202-07, braundorf_...
2302-07, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 71(379)       Odwiedzin wszystkich: 1426(165483)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.156222s (0.042506s)