WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping50.72
Rank96
Historical rank96
Skill1627
Games34
Kills402
Deaths413
Kill streak23
Death streak15
Kills:game11.82
Kills:death0.97
First seen2017-03-10 19:03:48
Last seen2017-11-29 22:35:57

Alias List
BounDer34

GUIDs
2A5A6:265

IPs
178.37.?.?65

 
BounDer

   - " To bylo ostre, +SuperR+.! "

 
 
Damage from team0
Damage given138895
Damage taken102498
Damage to team0
First killer9
First victim3
Score30661
Team ctf redflag4
Role action 
Ammo given45
Ammo taken45
Health given63
Revives given57
Revives received21
  
  
  
Icon 
Covert ops12
Engineer6
Field ops27
Medic117
  
  
  
  
Item 
Health916
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss25
Score18648
Wins9
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars230
Magicammo93
Magicammo2126
Mp4090
Ppsh21
Thompson93
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Airstrike300100.0042420100.00
Arty63366.6730300100.00
Carbine0600.000000.00
Colt1213048.0019850430639.29
Falling0330.000000.00
Flamethrower0100.000000.00
Garand0000.000000.00
Goomba0300.000000.00
Gpg400100.000000.00
Grenade0000.009327618333.70
Grenade launcher26131366.670000.00
Grenade pineapple322012.000000.00
K430300.000000.00
Kar980000.003272411.11
Knife2219053.6611863151318.70
Luger99050.0025259033842.71
M701500.000000.00
Mobile mg420000.00018180.00
Mp4015325085.96425811236697837.90
Poison02100.000000.00
Ppsh09700.009633624028.57
Satchel0000.00330100.00
Smokecan0000.00012120.00
Suicide012120.000000.00
Switchteam018180.000000.00
Syringe0000.0060983861.22
Thompson168129056.57410710038593140.91
Total4024134949.339260238411458138.84 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:..Ave905661.64
Kisza'497439.84
Sebwer453060.00
+SuperR+.3513021.21
Jar3k272452.94
.:+TS+:.Dr.Unknown231757.50
Telbi :)62122.22
.:+TS+:.Kynval1910.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
+SuperR+.3513021.21
Kisza'497439.84
.:+TS+:..Ave905661.64
Sebwer453060.00
Jar3k272452.94
Telbi :)62122.22
.:+TS+:.Dr.Unknown231757.50
.:+TS+:.Kynval1910.00
Hitbox
LocationHits%
body926092
Head77808

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, bremen_tru...
211-29, frostbite
311-29, library_b3
411-29, braundorf_...
511-29, supply_pro
611-29, purefrag
711-29, oasis
811-29, goldrush
911-29, adlernest
1011-29, italyfp2
1111-29, supplydepo...
1211-21, bremen_tru...
1311-21, frostbite
1411-21, library_b3
1511-21, braundorf_...
1611-21, supply_pro
1711-21, purefrag
1811-21, oasis
1911-21, goldrush
2011-21, adlernest
2111-21, italyfp2
2211-21, supplydepo...
2303-10, bremen_tru...
2403-10, frostbite
2503-10, library_b3
2603-10, sp_deliver...
2703-10, braundorf_...
2803-10, supply_pro
2903-10, purefrag
3003-10, oasis
3103-10, goldrush
3203-10, adlernest
3303-10, italyfp2
3403-10, supplydepo...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 91(1)       Odwiedzin wszystkich: 2615(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.172266s (0.066024s)