WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.89
Rank2
Historical rank2
Skill1963
Games1267
Kills16558
Deaths8539
Kill streak94
Death streak26
Kills:game13.07
Kills:death1.94
First seen2017-01-17 21:01:24
Last seen2018-02-16 19:42:09

Alias List
.:+TS+:.ALION1267

GUIDs
4DDF9182
CC5CE:22057

IPs
94.254.?.?120
94.254.?.?18
94.254.?.?3
94.254.?.?17
94.254.?.?48
94.254.?.?45
94.254.?.?45
94.254.?.?44
94.254.?.?6
94.254.?.?42
94.254.?.?12
94.254.?.?15
94.254.?.?24
94.254.?.?39
94.254.?.?75
94.254.?.?9
94.254.?.?4
94.254.?.?5
94.254.?.?14
94.254.?.?10
94.254.?.?55
94.254.?.?38
94.254.?.?3
94.254.?.?20
94.254.?.?3
94.254.?.?1
94.254.?.?27
94.254.?.?27
94.254.?.?39
94.254.?.?21
94.254.?.?9
94.254.?.?52
94.254.?.?45
94.254.?.?18
94.254.?.?5
94.254.?.?32
94.254.?.?44
94.254.?.?24
94.254.?.?21
94.254.?.?25
94.254.?.?27
94.254.?.?28
94.254.?.?24
94.254.?.?9
94.254.?.?61
94.254.?.?39
94.254.?.?6
94.254.?.?22
94.254.?.?69
94.254.?.?48
94.254.?.?27
94.254.?.?30
94.254.?.?15
94.254.?.?9
94.254.?.?45
94.254.?.?24
94.254.?.?66
94.254.?.?27
94.254.?.?33
94.254.?.?42
94.254.?.?15
94.254.?.?45
94.254.?.?54
94.254.?.?9
94.254.?.?51
94.254.?.?18
94.254.?.?45
94.254.?.?51
94.254.?.?33
94.254.?.?15
94.254.?.?35
94.254.?.?42
94.254.?.?9
94.254.?.?2
94.254.?.?6
94.254.?.?34
94.254.?.?4
94.254.?.?36
94.254.?.?18
94.254.?.?33
94.254.?.?19
94.254.?.?2
94.254.?.?20
94.254.?.?5
94.254.?.?17
94.254.?.?74
94.254.?.?21
94.254.?.?20

 
.:+TS+:.ALION

   - " ups "

Awards List
TOP Gracze
Najwiecej killi pod rzad

 
 
Team deaths14
Team kills9
Damage from team192517
Damage given6936732
Damage taken3965199
Damage to team119809
First killer452
First victim131
Score79508791
Team ctf blueflag303
Team ctf redflag1017
  
Role action 
Ammo given265
Ammo taken1361
Dynamites diffused9
Dynamites planted373
Health given2017
Health taken426
Repair2
Revives given2479
Revives received602
  
  
  
Icon 
Covert ops108
Engineer1603
Field ops588
Medic3824
Soldier25
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health33704
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss558
Score775405
Wins905
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle6
Binoculars9715
Fg4211
Flamethrower30
Kar98rifle2
Magicammo3406
Magicammo24322
Mp40962
Panzerfaust29
Ppsh4750
Sten6
Thompson1474
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.001235191467964.52
Airstrike12150670.761102833-269132.29
Arty10898752.431080628-452171.97
Browning1215044.440000.00
Carbine06300.000000.00
Colt349151069.806772178681109637.90
Crush026260.000000.00
Crush construction0200.000000.00
Dynamite1711860.7112295983712.72
Falling048480.000000.00
Fear1100100.000000.00
Fg42931022.5013551938426.01
Flamethrower1840031.03114006294-5106181.12
Garand0600.0012544222.22
Goomba918033.330000.00
Gpg40031100.000000.00
Grenade0000.0013894466307731.10
Grenade launcher95187633.69481298137.21
Grenade pineapple1221241149.590000.00
K430300.000000.00
K43 scope0600.000000.00
Kar98014600.000000.00
Knife35566084.32383410440660636.72
Landmine140751865.12652102737563.49
Luger184144056.1021646466430233.47
M799808.410000.00
Machinegun468085.190000.00
Mg426446058.180000.00
Mobile mg4201300.00319410381718730.77
Mortar0000.000000.00
Mp4028831784061.77496291261667653739.34
Panzerfaust99968.3315133718644.81
Poison18093065.930000.00
Ppsh69412069077.0415461240084924623738.57
Satchel500100.0023603738.33
Shove0300.000000.00
Silencer0300.000000.00
Smokecan0000.00030300.00
Sten18158010.23801159379250.28
Suicide01651650.000000.00
Switchteam02242240.000000.00
Syringe0000.0035494666111776.06
Thompson46962051069.609050423380814330438.71
Thrown knife1112047.830000.00
Trigger hurt019190.000000.00
Tripmine14647375.650000.00
Unknown024240.000000.00
Water0220.000000.00
Total16558853957365.9833240882948749707940.07 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Dr.Unknown122586258.70
Daster :)97285253.29
Telbi :)75942963.89
[WW]TOMSPLINTER==62621374.61
.:+TS+:..Ave61343358.60
.:+TS+:.Leon58043557.14
blizniak55717576.09
Jirka0073922594.00
BLOODSOLDIER3847883.12
Jar3k36013273.17
.:+TS+:.Kynval27572027.64
SafiX2615183.65
Kisza'23427146.34
mardrom2198173.00
KSP2135778.89
>>Crow<< *PL*20811564.40
Vedro1742786.57
.SuperR+.16519845.45
SaTanka15913853.54
Telbi :)1505174.63
bombardier1413978.33
n n jjk1392485.28
[WW]mbiela==1383679.31
!FYA!1385770.77
Telbi :)1329358.67
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Dr.Unknown122586258.70
Daster :)97285253.29
.:+TS+:.Kynval27572027.64
.:+TS+:.Leon58043557.14
.:+TS+:..Ave61343358.60
Telbi :)75942963.89
Kisza'23427146.34
[WW]TOMSPLINTER==62621374.61
.SuperR+.16519845.45
blizniak55717576.09
SaTanka15913853.54
Jar3k36013273.17
>>Crow<< *PL*20811564.40
Telbi :)1329358.67
SuperR908750.85
mardrom2198173.00
Ozi1118157.81
BLOODSOLDIER3847883.12
CFG by XSET897753.61
#R'Roman.x816655.10
domix1016660.48
WaffeL'TyaD446141.90
!FYA!1385770.77
KSP2135778.89
.:+TS+:.S3binho905761.22
Hitbox
LocationHits%
body33240888
Head4261112

Games List (last 100)
Time, Map
102-16, sp_deliver...
202-16, braundorf_...
301-24, snatch3
401-23, oasis
501-22, supply_pro
601-22, goldrush
701-11, purefrag
801-11, sp_deliver...
901-11, missile_b3
1001-10, fueldump
1101-10, transmitte...
1201-10, italyfp2
1301-04, supplydepo...
1401-04, railgun
1512-20, supply_pro
1612-20, uje_goldru...
1712-17, goldrush
1812-17, adlernest_...
1912-17, purefrag
2012-17, braundorf_...
2112-17, supplydepo...
2211-29, sp_deliver...
2311-29, caen2
2411-29, library_b3
2511-29, radar
2611-29, adlernest
2711-29, radar
2811-29, bremen_tru...
2911-29, supplydepo...
3011-29, et_ice
3111-29, reactor_fi...
3211-29, oasis
3311-29, venice
3411-29, transmitte...
3511-29, adlernest
3611-29, goldrush
3711-29, italyfp2
3811-29, supplydepo...
3911-29, adlernest
4011-29, goldrush
4111-29, sp_deliver...
4211-29, railgun
4311-29, supplydepo...
4411-29, braundorf_...
4511-29, supply_pro
4611-29, braundorf_...
4711-29, venice
4811-29, goldrush
4911-29, industry2
5011-29, supplydepo...
5111-29, venice
5211-29, sp_deliver...
5311-29, fueldump
5411-29, supplydepo...
5511-29, bremen_tru...
5611-29, purefrag
5711-29, railgun
5811-29, caen2
5911-29, adlernest
6011-29, fueldump
6111-29, sp_deliver...
6211-29, oasis
6311-29, purefrag
6411-29, venice
6511-29, frostbite
6611-29, italyfp2
6711-29, bremen_tru...
6811-29, caen2
6911-29, frostbite
7011-29, braundorf_...
7111-29, goldrush
7211-29, frostbite
7311-29, adlernest
7411-29, goldrush
7511-29, snatch3
7611-29, supplydepo...
7711-29, adlernest
7811-29, caen2
7911-29, sp_deliver...
8011-29, venice
8111-29, supply_pro
8211-29, adlernest
8311-29, braundorf_...
8411-29, braundorf_...
8511-29, supplydepo...
8611-29, oasis
8711-29, adlernest
8811-29, river_port
8911-29, sp_deliver...
9011-29, adlernest
9111-29, sp_deliver...
9211-29, frostbite
9311-29, frostbite
9411-29, frostbite
9511-29, battery
9611-29, adlernest
9711-29, adlernest
9811-29, bremen_tru...
9911-29, frostbite
10011-29, caen2
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 17(379)       Odwiedzin wszystkich: 1372(165483)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.2029s (0.049545s)