WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.89
Rank2
Historical rank2
Skill1963
Games1268
Kills16558
Deaths8539
Kill streak94
Death streak26
Kills:game13.06
Kills:death1.94
First seen2017-01-17 21:01:24
Last seen2018-03-25 21:40:40

Alias List
.:+TS+:.ALION1268

GUIDs
4DDF9182
CC5CE:22057

IPs
94.254.?.?120
94.254.?.?18
94.254.?.?3
94.254.?.?17
94.254.?.?48
94.254.?.?45
94.254.?.?45
94.254.?.?44
94.254.?.?6
94.254.?.?42
94.254.?.?12
94.254.?.?15
94.254.?.?24
94.254.?.?39
94.254.?.?75
94.254.?.?9
94.254.?.?4
94.254.?.?5
94.254.?.?14
94.254.?.?10
94.254.?.?55
94.254.?.?38
94.254.?.?3
94.254.?.?20
94.254.?.?3
94.254.?.?1
94.254.?.?27
94.254.?.?27
94.254.?.?39
94.254.?.?21
94.254.?.?9
94.254.?.?52
94.254.?.?45
94.254.?.?18
94.254.?.?5
94.254.?.?32
94.254.?.?44
94.254.?.?24
94.254.?.?21
94.254.?.?25
94.254.?.?27
94.254.?.?28
94.254.?.?24
94.254.?.?9
94.254.?.?61
94.254.?.?39
94.254.?.?6
94.254.?.?22
94.254.?.?69
94.254.?.?48
94.254.?.?27
94.254.?.?30
94.254.?.?15
94.254.?.?9
94.254.?.?45
94.254.?.?24
94.254.?.?66
94.254.?.?27
94.254.?.?33
94.254.?.?42
94.254.?.?15
94.254.?.?45
94.254.?.?54
94.254.?.?9
94.254.?.?51
94.254.?.?18
94.254.?.?45
94.254.?.?51
94.254.?.?33
94.254.?.?15
94.254.?.?35
94.254.?.?42
94.254.?.?9
94.254.?.?2
94.254.?.?1
94.254.?.?6
94.254.?.?34
94.254.?.?4
94.254.?.?36
94.254.?.?18
94.254.?.?33
94.254.?.?19
94.254.?.?2
94.254.?.?20
94.254.?.?5
94.254.?.?17
94.254.?.?74
94.254.?.?21
94.254.?.?20

 
.:+TS+:.ALION

   - " ups "

Awards List
TOP Gracze
Najwiecej killi pod rzad

 
 
Team deaths14
Team kills9
Damage from team192517
Damage given6937627
Damage taken3965411
Damage to team119809
First killer452
First victim131
Score79508791
Team ctf blueflag303
Team ctf redflag1017
  
Role action 
Ammo given265
Ammo taken1361
Dynamites diffused9
Dynamites planted373
Health given2017
Health taken426
Repair2
Revives given2480
Revives received602
  
  
  
Icon 
Covert ops108
Engineer1603
Field ops588
Medic3825
Soldier25
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health33707
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss558
Score775956
Wins906
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle6
Binoculars9718
Fg4211
Flamethrower30
Kar98rifle2
Magicammo3406
Magicammo24325
Mp40962
Panzerfaust29
Ppsh4753
Sten6
Thompson1474
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.001235191467964.52
Airstrike12150670.761102833-269132.29
Arty10898752.431080628-452171.97
Browning1215044.440000.00
Carbine06300.000000.00
Colt349151069.806772178681109637.90
Crush026260.000000.00
Crush construction0200.000000.00
Dynamite1711860.7112295983712.72
Falling048480.000000.00
Fear1100100.000000.00
Fg42931022.5013551938426.01
Flamethrower1840031.03114006294-5106181.12
Garand0600.0012544222.22
Goomba918033.330000.00
Gpg40031100.000000.00
Grenade0000.0013894467307831.09
Grenade launcher95187633.69481298137.21
Grenade pineapple1221241149.590000.00
K430300.000000.00
K43 scope0600.000000.00
Kar98014600.000000.00
Knife35566084.32383410440660636.72
Landmine140751865.12652102737563.49
Luger184144056.1021646466430233.47
M799808.410000.00
Machinegun468085.190000.00
Mg426446058.180000.00
Mobile mg4201300.00319410381718730.77
Mortar0000.000000.00
Mp4028831784061.77496291261667653739.34
Panzerfaust99968.3315133718644.81
Poison18093065.930000.00
Ppsh69412069077.0415463640090424626838.57
Satchel500100.0023603738.33
Shove0300.000000.00
Silencer0300.000000.00
Smokecan0000.00030300.00
Sten18158010.23801159379250.28
Suicide01651650.000000.00
Switchteam02242240.000000.00
Syringe0000.0035504667111776.07
Thompson46962051069.609053223386214333038.71
Thrown knife1112047.830000.00
Trigger hurt019190.000000.00
Tripmine14647375.650000.00
Unknown024240.000000.00
Water0220.000000.00
Total16558853957365.9833246182959849713740.07 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Dr.Unknown122586258.70
Daster :)97285253.29
Telbi :)75942963.89
[WW]TOMSPLINTER==62621374.61
.:+TS+:..Ave61343358.60
.:+TS+:.Leon58043557.14
blizniak55717576.09
Jirka0073922594.00
BLOODSOLDIER3847883.12
Jar3k36013273.17
.:+TS+:.Kynval27572027.64
SafiX2615183.65
Kisza'23427146.34
mardrom2198173.00
KSP2135778.89
>>Crow<< *PL*20811564.40
Vedro1742786.57
.SuperR+.16519845.45
SaTanka15913853.54
Telbi :)1505174.63
bombardier1413978.33
n n jjk1392485.28
[WW]mbiela==1383679.31
!FYA!1385770.77
Telbi :)1329358.67
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Dr.Unknown122586258.70
Daster :)97285253.29
.:+TS+:.Kynval27572027.64
.:+TS+:.Leon58043557.14
.:+TS+:..Ave61343358.60
Telbi :)75942963.89
Kisza'23427146.34
[WW]TOMSPLINTER==62621374.61
.SuperR+.16519845.45
blizniak55717576.09
SaTanka15913853.54
Jar3k36013273.17
>>Crow<< *PL*20811564.40
Telbi :)1329358.67
SuperR908750.85
mardrom2198173.00
Ozi1118157.81
BLOODSOLDIER3847883.12
CFG by XSET897753.61
#R'Roman.x816655.10
domix1016660.48
WaffeL'TyaD446141.90
!FYA!1385770.77
KSP2135778.89
.:+TS+:.S3binho905761.22
Hitbox
LocationHits%
body33246188
Head4261912

Games List (last 100)
Time, Map
103-25, purefrag
202-16, sp_deliver...
302-16, braundorf_...
401-24, snatch3
501-23, oasis
601-22, supply_pro
701-22, goldrush
801-11, purefrag
901-11, sp_deliver...
1001-11, missile_b3
1101-10, fueldump
1201-10, transmitte...
1301-10, italyfp2
1401-04, supplydepo...
1501-04, railgun
1612-20, supply_pro
1712-20, uje_goldru...
1812-17, goldrush
1912-17, adlernest_...
2012-17, purefrag
2112-17, braundorf_...
2212-17, supplydepo...
2311-29, sp_deliver...
2411-29, caen2
2511-29, library_b3
2611-29, radar
2711-29, adlernest
2811-29, radar
2911-29, bremen_tru...
3011-29, supplydepo...
3111-29, et_ice
3211-29, reactor_fi...
3311-29, oasis
3411-29, venice
3511-29, transmitte...
3611-29, adlernest
3711-29, goldrush
3811-29, italyfp2
3911-29, supplydepo...
4011-29, adlernest
4111-29, goldrush
4211-29, sp_deliver...
4311-29, railgun
4411-29, supplydepo...
4511-29, braundorf_...
4611-29, supply_pro
4711-29, braundorf_...
4811-29, venice
4911-29, goldrush
5011-29, industry2
5111-29, supplydepo...
5211-29, venice
5311-29, sp_deliver...
5411-29, fueldump
5511-29, supplydepo...
5611-29, bremen_tru...
5711-29, purefrag
5811-29, railgun
5911-29, caen2
6011-29, adlernest
6111-29, fueldump
6211-29, sp_deliver...
6311-29, oasis
6411-29, purefrag
6511-29, venice
6611-29, frostbite
6711-29, italyfp2
6811-29, bremen_tru...
6911-29, caen2
7011-29, frostbite
7111-29, braundorf_...
7211-29, goldrush
7311-29, frostbite
7411-29, adlernest
7511-29, goldrush
7611-29, snatch3
7711-29, supplydepo...
7811-29, adlernest
7911-29, caen2
8011-29, sp_deliver...
8111-29, venice
8211-29, supply_pro
8311-29, adlernest
8411-29, braundorf_...
8511-29, braundorf_...
8611-29, supplydepo...
8711-29, oasis
8811-29, adlernest
8911-29, river_port
9011-29, sp_deliver...
9111-29, adlernest
9211-29, sp_deliver...
9311-29, frostbite
9411-29, frostbite
9511-29, frostbite
9611-29, battery
9711-29, adlernest
9811-29, adlernest
9911-29, bremen_tru...
10011-29, frostbite
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 23(1)       Odwiedzin wszystkich: 2696(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.302994s (0.053093s)