WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.54
Rank38
Historical rank38
Skill1688
Games706
Kills7911
Deaths8856
Kill streak17
Death streak16
Kills:game11.21
Kills:death0.89
First seen2017-01-17 21:01:24
Last seen2018-01-13 16:01:15

Alias List
.:+TS+:.Dr.Unknown715
asdasd9

GUIDs
DB553:2978
unknown232

IPs
195.117.?.?1365
37.248.?.?15

 
.:+TS+:.Dr.Unknown

   - " ale jak o tym pol roku temu mowilem to mnie wszyscy zlewali "

 
 
Team deaths3
Team kills6
Damage from team161801
Damage given2809117
Damage taken2820357
Damage to team382827
First killer133
First victim121
Score45313361
Team ctf blueflag118
Team ctf redflag437
  
Role action 
Ammo given567
Ammo taken476
Dynamites diffused30
Dynamites planted358
Health given988
Health taken896
Revives given947
Revives received550
  
  
  
  
Icon 
Covert ops44
Engineer891
Field ops407
Medic1850
Soldier29
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health20498
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss409
Score412073
Wins391
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle30
Binoculars4022
Fg424
Garandrifle2
Kar98rifle45
Magicammo787
Magicammo21676
Mp40743
Panzerfaust33
Ppsh181
Sten3
Thompson1510
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0014132118043.93
Airstrike5146352.584875516488.38
Arty122852258.94914649-265140.83
Browning613031.580000.00
Carbine2375023.470000.00
Colt166282037.0513445468412424.58
Crush012120.000000.00
Crush construction010100.000000.00
Dynamite224117.697875968110.28
Falling031310.000000.00
Fear1918051.350000.00
Fg4201200.00431359231.85
Fg42scope0300.000000.00
Flamethrower0900.000000.00
Garand02000.0031289558334.86
Garand scope412025.000000.00
Goomba2110067.740000.00
Gpg4052205020.230000.00
Grenade0000.0023818660627927.49
Grenade launcher3081934061.4816031715750.47
Grenade pineapple1881292759.310000.00
K4301000.000000.00
K43 scope0300.000000.00
Kar9839162019.4028383254934.01
Knife6561051.5929757976500137.30
Landmine75841247.1722247124947.13
Luger320108074.775399168011140232.13
M71616608.790000.00
Machinegun1828039.130000.00
Mg4210236073.910000.00
Mobile mg420300.0016096512490324.71
Mp4022561555059.20407721349989422630.20
Panzerfaust35205.4524462252.17
Poison2543036.760000.00
Ppsh149225706.1928099447663829.73
Satchel0300.00014140.00
Smokegrenade0300.000000.00
Sten3548042.174081914150621.32
Suicide03123120.000000.00
Switchteam098980.000000.00
Syringe0000.001231163440375.34
Thompson37942543059.876699121500914801831.16
Thrown knife228073.330000.00
Trigger hurt0880.000000.00
Tripmine3051037.040000.00
Unknown022220.000000.00
Total7911885360847.1912858341340928482631.10 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION862122541.30
Daster :)59781342.34
Telbi :)51648651.50
.:+TS+:.Leon43862641.17
[WW]TOMSPLINTER==27028848.39
.:+TS+:.Kynval24297719.85
BLOODSOLDIER23722551.30
kartoon2318772.64
Kisza'21126844.05
BlackKatyll1956674.71
.:+TS+:..Ave17431235.80
hawik dab1682487.50
blizniak1658566.00
mardrom1359060.00
DAWID1348461.47
.:+TS+:.S3binho11710253.42
tato.pl***1143974.51
Jar3k1054271.43
!FYA!1024868.00
Telbi :)9711445.97
SafiX933373.81
[WW]mbiela==874565.91
Jar3k875163.04
>>Crow<< *PL*835460.58
.:+TS+:.Ozi698744.23
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION862122541.30
.:+TS+:.Kynval24297719.85
Daster :)59781342.34
.:+TS+:.Leon43862641.17
Telbi :)51648651.50
.:+TS+:..Ave17431235.80
[WW]TOMSPLINTER==27028848.39
Kisza'21126844.05
BLOODSOLDIER23722551.30
+SuperR+.6814032.69
.:+TS+:.Mamrot6312034.43
Telbi :)9711445.97
.:+TS+:.S3binho11710253.42
.SuperR+.669940.00
mardrom1359060.00
.:+TS+:.Ozi698744.23
kartoon2318772.64
blizniak1658566.00
DAWID1348461.47
mAriskaa.357930.70
SaTanka557641.98
laleczka lubudu127214.29
BlackKatyll1956674.71
Mar!o336035.48
>>Crow<< *PL*835460.58
Hitbox
LocationHits%
body12858389
Head1445511

Games List (last 100)
Time, Map
101-13, braundorf_...
201-13, battery
301-13, sp_deliver...
401-13, adlernest_...
501-13, frostbite
601-13, reactor_fi...
701-03, sp_deliver...
801-03, fueldump
901-03, adlernest
1001-03, sw_goldrus...
1112-29, braundorf_...
1212-29, sp_deliver...
1312-23, supplydepo...
1412-23, etl_frostb...
1512-23, adlernest_...
1612-21, caen2
1712-21, battery
1812-21, adlernest_...
1912-21, goldrush
2012-20, uje_oasis_...
2112-20, adlernest
2212-20, sp_deliver...
2312-18, braundorf_...
2412-18, adlernest
2512-18, radar
2612-16, frostbite
2712-16, oasis
2812-13, supplydepo...
2912-13, caen2
3012-08, snatch3
3112-08, adlernest_...
3212-08, frostbite
3312-08, supply_pro
3412-05, supplydepo...
3512-05, tc_base
3612-03, snatch3
3712-03, goldrush
3812-03, supply_pro
3912-03, adlernest_...
4012-03, purefrag
4112-03, braundorf_...
4212-03, adlernest
4312-02, fueldump
4412-02, frostbite
4512-02, adlernest
4612-02, sp_deliver...
4712-02, purefrag
4811-29, frostbite
4911-29, goldrush
5011-29, adlernest
5111-29, caen2
5211-29, venice
5311-29, goldrush
5411-29, caen2
5511-29, fueldump
5611-29, radar
5711-29, adlernest
5811-29, supplydepo...
5911-29, goldrush
6011-29, caen2
6111-29, sp_deliver...
6211-29, snatch3
6311-29, adlernest
6411-29, purefrag
6511-29, railgun
6611-29, braundorf_...
6711-29, braundorf_...
6811-29, supply_pro
6911-29, venice
7011-29, industry2
7111-29, braundorf_...
7211-29, venice
7311-29, erdenberg_...
7411-29, oasis
7511-29, sp_deliver...
7611-29, venice
7711-29, caen2
7811-29, adlernest
7911-29, sp_deliver...
8011-29, purefrag
8111-29, frostbite
8211-29, bremen_tru...
8311-29, caen2
8411-29, frostbite
8511-29, braundorf_...
8611-29, goldrush
8711-29, italyfp2
8811-29, frostbite
8911-29, pirates
9011-29, adlernest
9111-29, venice
9211-29, purefrag
9311-29, supplydepo...
9411-29, adlernest
9511-29, frostbite
9611-29, braundorf_...
9711-29, sp_deliver...
9811-29, venice
9911-29, adlernest
10011-29, braundorf_...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 19(9)       Odwiedzin wszystkich: 1695(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.260716s (0.049974s)