WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.54
Rank39
Historical rank39
Skill1688
Games709
Kills7916
Deaths8861
Kill streak17
Death streak16
Kills:game11.17
Kills:death0.89
First seen2017-01-17 21:01:24
Last seen2018-05-10 20:15:31

Alias List
.:+TS+:.Dr.Unknown718
asdasd9

GUIDs
DB553:2978
unknown232

IPs
195.117.?.?1368
37.248.?.?15

 
.:+TS+:.Dr.Unknown

   - " ale jak o tym pol roku temu mowilem to mnie wszyscy zlewali "

 
 
Team deaths3
Team kills6
Damage from team161801
Damage given2810877
Damage taken2821030
Damage to team382827
First killer133
First victim121
Score45313361
Team ctf blueflag118
Team ctf redflag438
  
Role action 
Ammo given567
Ammo taken476
Dynamites diffused30
Dynamites planted358
Health given992
Health taken896
Revives given951
Revives received550
  
  
  
  
Icon 
Covert ops44
Engineer891
Field ops407
Medic1853
Soldier29
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health20569
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss410
Score414401
Wins393
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle30
Binoculars4033
Fg424
Garandrifle2
Kar98rifle45
Magicammo787
Magicammo21694
Mp40748
Panzerfaust33
Ppsh181
Sten3
Thompson1518
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0014132118043.93
Airstrike5146352.584875516488.38
Arty122852258.94914649-265140.83
Browning613031.580000.00
Carbine2375023.470000.00
Colt166283036.9713445468412424.58
Crush012120.000000.00
Crush construction010100.000000.00
Dynamite224117.697875968110.28
Falling031310.000000.00
Fear1918051.350000.00
Fg4201200.00431359231.85
Fg42scope0300.000000.00
Flamethrower0900.000000.00
Garand02000.0031289558334.86
Garand scope412025.000000.00
Goomba2110067.740000.00
Gpg4052205020.230000.00
Grenade0000.0023828665628327.49
Grenade launcher3091934061.5516031715750.47
Grenade pineapple1881292759.310000.00
K4301000.000000.00
K43 scope0300.000000.00
Kar9839162019.4028383254934.01
Knife6561051.5929757976500137.30
Landmine75841247.1722247124947.13
Luger321108074.835399168011140232.13
M71616608.790000.00
Machinegun1828039.130000.00
Mg4210236073.910000.00
Mobile mg420300.0016096512490324.71
Mp4022581555059.22407721349989422630.20
Panzerfaust35205.4524462252.17
Poison2543036.760000.00
Ppsh149225706.1928099447663829.73
Satchel0300.00014140.00
Smokegrenade0300.000000.00
Sten3548042.174081914150621.32
Suicide03123120.000000.00
Switchteam098980.000000.00
Syringe0000.001233163640375.37
Thompson37952547059.846710021529614819631.17
Thrown knife228073.330000.00
Trigger hurt0880.000000.00
Tripmine3051037.040000.00
Unknown022220.000000.00
Total7916885860847.1912869541370328500831.11 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION862122541.30
Daster :)59781342.34
Telbi :)51648651.50
.:+TS+:.Leon43862641.17
[WW]TOMSPLINTER==27028848.39
.:+TS+:.Kynval24297719.85
BLOODSOLDIER23722551.30
kartoon2318772.64
Kisza'21126844.05
BlackKatyll1956674.71
.:+TS+:..Ave17431235.80
hawik dab1682487.50
blizniak1658566.00
mardrom1359060.00
DAWID1348461.47
.:+TS+:.S3binho11710253.42
tato.pl***1143974.51
Jar3k1054271.43
!FYA!1024868.00
Telbi :)9711445.97
SafiX933373.81
Jar3k875163.04
[WW]mbiela==874565.91
>>Crow<< *PL*835460.58
.:+TS+:.Ozi698744.23
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION862122541.30
.:+TS+:.Kynval24297719.85
Daster :)59781342.34
.:+TS+:.Leon43862641.17
Telbi :)51648651.50
.:+TS+:..Ave17431235.80
[WW]TOMSPLINTER==27028848.39
Kisza'21126844.05
BLOODSOLDIER23722551.30
+SuperR+.6814032.69
.:+TS+:.Mamrot6312034.43
Telbi :)9711445.97
.:+TS+:.S3binho11710253.42
.SuperR+.669940.00
mardrom1359060.00
kartoon2318772.64
.:+TS+:.Ozi698744.23
blizniak1658566.00
DAWID1348461.47
mAriskaa.357930.70
SaTanka557641.98
laleczka lubudu127214.29
BlackKatyll1956674.71
Mar!o336035.48
>>Crow<< *PL*835460.58
Hitbox
LocationHits%
body12869589
Head1446011

Games List (last 100)
Time, Map
105-10, purefrag
204-17, radar
303-28, goldrush
401-13, braundorf_...
501-13, battery
601-13, sp_deliver...
701-13, adlernest_...
801-13, frostbite
901-13, reactor_fi...
1001-03, sp_deliver...
1101-03, fueldump
1201-03, adlernest
1301-03, sw_goldrus...
1412-29, braundorf_...
1512-29, sp_deliver...
1612-23, supplydepo...
1712-23, etl_frostb...
1812-23, adlernest_...
1912-21, caen2
2012-21, battery
2112-21, adlernest_...
2212-21, goldrush
2312-20, uje_oasis_...
2412-20, adlernest
2512-20, sp_deliver...
2612-18, braundorf_...
2712-18, adlernest
2812-18, radar
2912-16, frostbite
3012-16, oasis
3112-13, supplydepo...
3212-13, caen2
3312-08, snatch3
3412-08, adlernest_...
3512-08, frostbite
3612-08, supply_pro
3712-05, supplydepo...
3812-05, tc_base
3912-03, snatch3
4012-03, goldrush
4112-03, supply_pro
4212-03, adlernest_...
4312-03, purefrag
4412-03, braundorf_...
4512-03, adlernest
4612-02, fueldump
4712-02, frostbite
4812-02, adlernest
4912-02, sp_deliver...
5012-02, purefrag
5111-29, frostbite
5211-29, goldrush
5311-29, adlernest
5411-29, caen2
5511-29, venice
5611-29, goldrush
5711-29, caen2
5811-29, fueldump
5911-29, radar
6011-29, adlernest
6111-29, supplydepo...
6211-29, goldrush
6311-29, caen2
6411-29, sp_deliver...
6511-29, snatch3
6611-29, adlernest
6711-29, purefrag
6811-29, railgun
6911-29, braundorf_...
7011-29, braundorf_...
7111-29, supply_pro
7211-29, venice
7311-29, industry2
7411-29, braundorf_...
7511-29, venice
7611-29, erdenberg_...
7711-29, oasis
7811-29, sp_deliver...
7911-29, venice
8011-29, caen2
8111-29, adlernest
8211-29, sp_deliver...
8311-29, purefrag
8411-29, frostbite
8511-29, bremen_tru...
8611-29, caen2
8711-29, frostbite
8811-29, braundorf_...
8911-29, goldrush
9011-29, italyfp2
9111-29, frostbite
9211-29, pirates
9311-29, adlernest
9411-29, venice
9511-29, purefrag
9611-29, supplydepo...
9711-29, adlernest
9811-29, frostbite
9911-29, braundorf_...
10011-29, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 75(1)       Odwiedzin wszystkich: 2599(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.272171s (0.045632s)