WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping42.46
Rank15
Historical rank15
Skill1778
Games716
Kills7904
Deaths6068
Kill streak26
Death streak12
Kills:game11.04
Kills:death1.3
First seen2017-01-18 22:47:08
Last seen2018-01-12 21:08:19

Alias List
.:+TS+:.Leon838
.:+TS+:.LeonAfk138
lEon.Ts8
Leon.TS5
PoryjuBANANEM?5
:)5
UnnamedPlayer4
name2
babciawtrampkach1

GUIDs
C619B:21221
A6CAB72
unknown61

IPs
109.173.?.?1018
37.47.?.?1
77.65.?.?266
77.65.?.?179

 
.:+TS+:.Leon

   - " ale banow juz nie ma "

 
 
Team deaths18
Team kills4
Damage from team562998
Damage given2860741
Damage taken4299331
Damage to team933292
First killer110
First victim107
Score201208652
Team ctf blueflag77
Team ctf redflag346
  
  
Role action 
Ammo given57
Ammo taken673
Dynamites diffused46
Dynamites planted145
Health given795
Health taken643
Repair1
Revives given1513
Revives received507
  
  
  
  
Icon 
Covert ops181
Engineer659
Field ops186
Medic1941
Soldier44
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health14569
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss395
Score451160
Wins440
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle101
Binoculars5137
Fg4216
Flamethrower9
Kar432
Kar98rifle65
Magicammo1727
Magicammo21631
Mp40280
Panzerfaust104
Ppsh1918
Sten44
Thompson1294
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0020136416355.22
Airstrike43381153.09250146-104171.23
Arty2047329.85274126-148217.46
Browning7222076.600000.00
Carbine85115042.500000.00
Colt18596065.8427037289458637.08
Crush0220.000000.00
Crush construction0110.000000.00
Crush constructiondeath noattacker0220.000000.00
Dynamite5241017.243732428711.42
Falling032320.000000.00
Fear1715053.120000.00
Fg42315016.6721284663425.06
Fg42scope0200.000000.00
Flamethrower316015.79924115423080.07
Garand0600.0014433424198142.14
Garand scope617026.090000.00
Goomba912042.860000.00
Gpg403379429.460000.00
Grenade0000.0018685290342235.31
Grenade launcher2741081671.7347977829961.57
Grenade pineapple1581462151.970000.00
K4311050.000000.00
K43 scope111091.670000.00
Kar982066023.26493120571240.91
Knife4463041.124711957148624.07
Landmine2145931.82631286549.22
Luger15277066.3831268552542636.55
M7622071023.050000.00
Machinegun12204.350000.00
Mg422343034.850000.00
Mobile mg42300100.0020776731465430.86
Mp40762969044.0213812408902707833.78
Panzerfaust3238445.711922051393.66
Poison10023081.300000.00
Ppsh29791363068.615738616681010942434.40
Satchel0300.00021210.00
Smokecan0000.00026260.00
Sten21922090.8725338540600729.66
Suicide01851850.000000.00
Switchteam01481480.000000.00
Syringe0000.002184312494069.91
Thompson25011911056.69532171523009908334.94
Thrown knife1916054.290000.00
Trigger hurt026260.000000.00
Tripmine4140050.620000.00
Unknown0440.000000.00
Total7904606848856.5714394541023026628535.09 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Dr.Unknown62643858.83
.:+TS+:.ALION43558042.86
kartoon31210874.29
!FYA!26512168.65
Kisza'23830343.99
.:+TS+:.Mamrot21143532.66
>>Crow<< *PL*20918952.51
BLOODSOLDIER2078471.13
Jar3k1996276.25
Daster :)19718251.98
mardrom1885976.11
.:+TS+:..Ave16925439.95
blizniak1674877.67
bombardier1524577.16
SaTanka14314549.65
DAWID13811255.20
.:+TS+:.S3binho13514448.39
n n jjk1294773.30
WKS SLASK126695.45
Telbi :)12113447.45
SafiX1021885.00
tato.pl***1022779.07
.SuperR+.10212045.95
Telbi :)9912045.21
|zS|SANCZO963971.11
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION43558042.86
.:+TS+:.Dr.Unknown62643858.83
.:+TS+:.Mamrot21143532.66
Kisza'23830343.99
.:+TS+:..Ave16925439.95
>>Crow<< *PL*20918952.51
Daster :)19718251.98
SaTanka14314549.65
.:+TS+:.S3binho13514448.39
Telbi :)12113447.45
!FYA!26512168.65
.SuperR+.10212045.95
Telbi :)9912045.21
DAWID13811255.20
kartoon31210874.29
BLOODSOLDIER2078471.13
Mar!o398132.50
+SuperR+.427336.52
|PHS|Baby307229.41
.:+TS+:.Kynval276728.72
!SBS!666650.00
lidiya696651.11
[WW]TOMSPLINTER==956659.01
laleczka lubudu186521.69
PoryjuNOGAMI?366336.36
Hitbox
LocationHits%
body14394591
Head1298809

Games List (last 100)
Time, Map
101-12, caen2
201-12, industry2
301-12, etl_frostb...
401-11, caen2
501-11, sw_goldrus...
601-11, supplydepo...
701-11, sp_deliver...
801-11, frostbite
901-10, goldrush
1001-10, et_poker_b...
1101-10, supplydepo...
1201-10, fueldump
1301-10, transmitte...
1401-10, italyfp2
1501-10, caen2
1601-10, baserace
1701-08, goldrush
1801-08, baserace
1901-08, sp_deliver...
2001-08, oasis
2101-08, frostbite
2201-08, italyfp2
2301-08, fueldump
2401-08, tc_base
2501-08, missile_b3
2601-08, sp_deliver...
2701-08, sp_deliver...
2801-08, supply_pro
2901-08, supply_pro
3001-08, pirates
3101-02, etl_frostb...
3201-02, frostbite
3301-02, bremen_tru...
3401-02, adlernest
3501-02, adlernest_...
3601-02, supplydepo...
3701-02, braundorf_...
3801-02, sp_deliver...
3901-02, fueldump_c...
4001-02, fueldump
4101-01, bremen_tru...
4201-01, baserace
4312-27, battery
4412-27, railgun
4512-27, braundorf_...
4612-27, fueldump
4712-26, goldrush
4812-26, oasis
4912-25, pirates
5012-23, fueldump_c...
5112-23, sp_deliver...
5212-23, supplydepo...
5312-23, dubrovnik_...
5412-23, caen2
5512-23, fueldump_c...
5612-23, fueldump_c...
5712-23, warbell
5812-23, adlernest
5912-23, venice
6012-23, uje_oasis_...
6112-23, fueldump_c...
6212-23, oasis
6312-23, supply_pro
6412-23, supplydepo...
6512-23, etl_frostb...
6612-23, adlernest_...
6712-23, goldrush
6812-22, adlernest
6912-22, braundorf_...
7012-20, snatch3
7112-20, bremen_tru...
7212-20, uje_goldru...
7312-20, warbell
7412-20, adlernest_...
7512-20, supplydepo...
7612-20, etl_frostb...
7712-20, uje_temple...
7812-20, uje_goldru...
7912-02, et_poker_b...
8012-02, baserace
8112-02, tc_base
8212-02, reactor_fi...
8312-02, supplydepo...
8412-02, oasis
8512-02, braundorf_...
8612-02, etl_frostb...
8712-02, adlernest
8812-02, sp_deliver...
8912-02, purefrag
9012-02, frostbite
9112-02, venice
9212-02, baserace
9312-01, sp_deliver...
9412-01, supplydepo...
9512-01, warbell
9612-01, adlernest
9712-01, supply_pro
9812-01, adlernest_...
9911-30, supply_pro
10011-30, dubrovnik_...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 49(9)       Odwiedzin wszystkich: 1725(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.237746s (0.046881s)