WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping42.47
Rank15
Historical rank15
Skill1779
Games724
Kills7988
Deaths6123
Kill streak26
Death streak12
Kills:game11.03
Kills:death1.3
First seen2017-01-18 22:47:08
Last seen2018-05-18 21:10:30

Alias List
.:+TS+:.Leon847
.:+TS+:.LeonAfk139
lEon.Ts8
Leon.TS5
PoryjuBANANEM?5
:)5
UnnamedPlayer4
name2
babciawtrampkach1

GUIDs
C619B:21234
A6CAB72
unknown61

IPs
109.173.?.?16
109.173.?.?1018
37.47.?.?1
77.65.?.?266
77.65.?.?179

 
.:+TS+:.Leon

   - " lojeja ave ale masz ping:PP "

 
 
Team deaths18
Team kills4
Damage from team562998
Damage given2912893
Damage taken4323300
Damage to team933292
First killer112
First victim108
Score204043918
Team ctf blueflag85
Team ctf redflag355
  
  
Role action 
Ammo given57
Ammo taken681
Dynamites diffused53
Dynamites planted147
Health given798
Health taken648
Repair1
Revives given1522
Revives received508
  
  
  
  
Icon 
Covert ops192
Engineer670
Field ops186
Medic1957
Soldier45
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health14634
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss400
Score457516
Wins444
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle101
Binoculars5205
Fg4217
Flamethrower9
Kar432
Kar98rifle65
Magicammo1748
Magicammo21659
Mp40287
Panzerfaust104
Ppsh1932
Sten48
Thompson1294
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0020537116655.26
Airstrike43381153.09250146-104171.23
Arty2047329.85274126-148217.46
Browning7222076.600000.00
Carbine85117042.080000.00
Colt185103064.2427457437469236.91
Crush0220.000000.00
Crush construction0110.000000.00
Crush constructiondeath noattacker0220.000000.00
Dynamite5241017.243733129411.18
Falling034340.000000.00
Fear1715053.120000.00
Fg42315016.6722085663625.70
Fg42scope0200.000000.00
Flamethrower316015.79924115423080.07
Garand0600.0014433424198142.14
Garand scope617026.090000.00
Goomba913040.910000.00
Gpg403379429.460000.00
Grenade0000.0018965376348035.27
Grenade launcher2801081672.1647977829961.57
Grenade pineapple1581492151.470000.00
K4311050.000000.00
K43 scope121092.310000.00
Kar982066023.26519124572641.69
Knife4565040.914882007151924.31
Landmine21481030.43631367346.32
Luger15777067.0932108821561136.39
M7622241021.680000.00
Machinegun12204.350000.00
Mg422343034.850000.00
Mobile mg42300100.0020776731465430.86
Mp40774973044.3014343422392789633.96
Panzerfaust3238445.711922051393.66
Poison10023081.300000.00
Ppsh30211367068.855955717274811319134.48
Satchel0300.00021210.00
Smokecan0000.00027270.00
Sten22622091.1327839074629130.67
Suicide01881880.000000.00
Switchteam01491490.000000.00
Syringe0000.002198314294469.96
Thompson25081917056.68535231531249960134.95
Thrown knife2216057.890000.00
Trigger hurt026260.000000.00
Tripmine4140050.620000.00
Unknown0440.000000.00
Total7988612349556.6114742641951927209335.14 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Dr.Unknown62643858.83
.:+TS+:.ALION43558042.86
kartoon31210874.29
!FYA!26512168.65
Kisza'23830343.99
.:+TS+:.Mamrot21143532.66
>>Crow<< *PL*20918952.51
BLOODSOLDIER2078471.13
Jar3k1996276.25
Daster :)19718251.98
mardrom1885976.11
.:+TS+:..Ave18025841.10
blizniak1674877.67
bombardier1524577.16
SaTanka14314549.65
DAWID13811255.20
.:+TS+:.S3binho13614548.40
n n jjk1294773.30
WKS SLASK126695.45
Telbi :)12113447.45
.SuperR+.10212045.95
tato.pl***1022779.07
SafiX1021885.00
Telbi :)9912045.21
|zS|SANCZO963971.11
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION43558042.86
.:+TS+:.Dr.Unknown62643858.83
.:+TS+:.Mamrot21143532.66
Kisza'23830343.99
.:+TS+:..Ave18025841.10
>>Crow<< *PL*20918952.51
Daster :)19718251.98
.:+TS+:.S3binho13614548.40
SaTanka14314549.65
Telbi :)12113447.45
!FYA!26512168.65
.SuperR+.10212045.95
Telbi :)9912045.21
DAWID13811255.20
kartoon31210874.29
BLOODSOLDIER2078471.13
Mar!o398132.50
+SuperR+.427336.52
|PHS|Baby307229.41
.:+TS+:.Kynval276728.72
[WW]TOMSPLINTER==956659.01
!SBS!666650.00
lidiya696651.11
laleczka lubudu186521.69
PoryjuNOGAMI?366336.36
Hitbox
LocationHits%
body14742691
Head1328509

Games List (last 100)
Time, Map
105-18, supplydepo...
205-18, caen2
305-18, goldrush
403-19, baserace
503-19, italyfp2
603-19, reactor_fi...
703-19, supplydepo...
803-19, industry2
901-12, caen2
1001-12, industry2
1101-12, etl_frostb...
1201-11, caen2
1301-11, sw_goldrus...
1401-11, supplydepo...
1501-11, sp_deliver...
1601-11, frostbite
1701-10, goldrush
1801-10, et_poker_b...
1901-10, supplydepo...
2001-10, fueldump
2101-10, transmitte...
2201-10, italyfp2
2301-10, caen2
2401-10, baserace
2501-08, goldrush
2601-08, baserace
2701-08, sp_deliver...
2801-08, oasis
2901-08, frostbite
3001-08, italyfp2
3101-08, fueldump
3201-08, tc_base
3301-08, missile_b3
3401-08, sp_deliver...
3501-08, sp_deliver...
3601-08, supply_pro
3701-08, supply_pro
3801-08, pirates
3901-02, etl_frostb...
4001-02, frostbite
4101-02, bremen_tru...
4201-02, adlernest
4301-02, adlernest_...
4401-02, supplydepo...
4501-02, braundorf_...
4601-02, sp_deliver...
4701-02, fueldump_c...
4801-02, fueldump
4901-01, bremen_tru...
5001-01, baserace
5112-27, battery
5212-27, railgun
5312-27, braundorf_...
5412-27, fueldump
5512-26, goldrush
5612-26, oasis
5712-25, pirates
5812-23, fueldump_c...
5912-23, sp_deliver...
6012-23, supplydepo...
6112-23, dubrovnik_...
6212-23, caen2
6312-23, fueldump_c...
6412-23, fueldump_c...
6512-23, warbell
6612-23, adlernest
6712-23, venice
6812-23, uje_oasis_...
6912-23, fueldump_c...
7012-23, oasis
7112-23, supply_pro
7212-23, supplydepo...
7312-23, etl_frostb...
7412-23, adlernest_...
7512-23, goldrush
7612-22, adlernest
7712-22, braundorf_...
7812-20, snatch3
7912-20, bremen_tru...
8012-20, uje_goldru...
8112-20, warbell
8212-20, adlernest_...
8312-20, supplydepo...
8412-20, etl_frostb...
8512-20, uje_temple...
8612-20, uje_goldru...
8712-02, et_poker_b...
8812-02, baserace
8912-02, tc_base
9012-02, reactor_fi...
9112-02, supplydepo...
9212-02, oasis
9312-02, braundorf_...
9412-02, etl_frostb...
9512-02, adlernest
9612-02, sp_deliver...
9712-02, purefrag
9812-02, frostbite
9912-02, venice
10012-02, baserace
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 82(1)       Odwiedzin wszystkich: 2606(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.30998s (0.064345s)