WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping53.5
Rank23
Historical rank23
Skill1744
Games195
Kills3347
Deaths2109
Kill streak17
Death streak7
Kills:game17.16
Kills:death1.59
First seen2017-01-23 20:49:44
Last seen2018-02-03 20:50:32

Alias List
.:+TS+:.Mamrot195
:)1

GUIDs
A8D5F:2340
unknown22

IPs
176.221.?.?20
176.221.?.?1
176.221.?.?11
89.230.?.?1
89.230.?.?168
91.196.?.?206

 
.:+TS+:.Mamrot

   - " !list "

 
 
Team kills1
Damage from team32449
Damage given934382
Damage taken773275
Damage to team91326
First killer61
First victim17
Score166771726
Team ctf blueflag21
Team ctf redflag94
  
  
  
Role action 
Ammo given66
Ammo taken89
Dynamites diffused13
Dynamites planted104
Health given87
Health taken296
Revives given132
Revives received138
  
  
  
  
  
Icon 
Covert ops160
Engineer572
Field ops123
Medic578
Soldier8
  
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health5074
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss103
Score104304
Wins119
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle48
Binoculars1455
Flamethrower3
Garandrifle4
Kar432
Kar98rifle50
Magicammo200
Magicammo2349
Mp40101
Panzerfaust2
Ppsh218
Sten13
Thompson355
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.00541014753.47
Airstrike2113661.76170125-45136.00
Arty3111073.81168107-61157.01
Browning13025.000000.00
Carbine24410096.060000.00
Colt11412090.4813603660230037.16
Crush0330.000000.00
Crush construction0330.000000.00
Dynamite123080.003224221013.22
Falling022220.000000.00
Fear315016.670000.00
Fg420600.000000.00
Flamethrower24033.339624715138.87
Garand900100.0030907533444341.02
Garand scope3100100.000000.00
Goomba23040.000000.00
Gpg407254257.140000.00
Grenade0000.00687145576847.22
Grenade launcher5253949.521433218775465.52
Grenade pineapple148452876.680000.00
K430100.000000.00
K43 scope11050.000000.00
Kar985318074.65485137789235.22
Knife4011078.437221772105040.74
Landmine59335.7145763159.21
Luger2755032.9328667538942.37
M736618095.310000.00
Machinegun63066.670000.00
Mg42410028.570000.00
Mobile mg42100100.00459137992033.28
Mp40120452020.9823985987358940.05
Panzerfaust12104.5546266.67
Poison191095.000000.00
Ppsh452398053.188165214421327738.08
Satchel0000.0011463523.91
Shove11150.000000.00
Smokecan0000.000880.00
Sten6616080.4916723605193346.38
Suicide01261260.000000.00
Switchteam041410.000000.00
Syringe0000.001732336074.25
Thompson1140327077.7115239411072586837.07
Thrown knife195079.170000.00
Tripmine713135.000000.00
Total3070178724563.2136749933705662139.36 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.Leon43521167.34
.:+TS+:..Ave37525759.34
SaTanka21613262.07
blizniak1354575.00
bombardier1202483.33
.:+TS+:.Dr.Unknown1206365.57
.:+TS+:.S3binho1054868.63
Telbi :)923771.32
Daster :)903472.58
[WW]TOMSPLINTER==90396.77
Kisza'898850.28
>>Crow<< *PL*883770.40
n n jjk762873.08
Hans Klos66790.41
BLOODSOLDIER632175.00
.SuperR+.575152.78
<peter>551479.71
.:+TS+:.NajaranyScro... 54985.71
mardrom482466.67
HERMAN33978.57
domix33978.57
.:+TS+:.Kynval332755.00
!SBS!303645.45
tato.pl***303050.00
Jar3k30683.33
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:..Ave37525759.34
.:+TS+:.Leon43521167.34
SaTanka21613262.07
Kisza'898850.28
.:+TS+:.Dr.Unknown1206365.57
.:+TS+:.ALION245729.63
.SuperR+.575152.78
.:+TS+:.S3binho1054868.63
blizniak1354575.00
>>Crow<< *PL*883770.40
Telbi :)923771.32
!SBS!303645.45
Daster :)903472.58
laleczka lubudu243342.11
tato.pl***303050.00
n n jjk762873.08
.:+TS+:.Kynval332755.00
mardrom482466.67
mAriskaa.272452.94
bombardier1202483.33
BLOODSOLDIER632175.00
<peter>551479.71
Daria*151353.57
BRCAFGYV211361.76
TyaD#To0M4S201360.61
Hitbox
LocationHits%
body3674991
Head344709

Games List (last 100)
Time, Map
102-03, caen2
201-01, baserace
301-01, sp_deliver...
401-01, adlernest
501-01, uje_oasis_...
612-29, snatch3
712-27, frostbite
812-27, goldrush
912-27, sp_deliver...
1012-27, braundorf_...
1112-27, warbell
1212-23, sp_deliver...
1312-23, supplydepo...
1412-18, goldrush
1511-29, supplydepo...
1611-29, supply_pro
1711-29, battery
1811-29, caen2
1911-29, adlernest
2011-29, oasis
2111-29, sp_deliver...
2211-29, etl_frostb...
2311-29, snatch3
2411-29, supplydepo...
2511-29, etl_frostb...
2611-29, sp_deliver...
2711-29, frostbite
2811-29, braundorf_...
2911-29, sp_deliver...
3011-29, adlernest_...
3111-29, supplydepo...
3211-29, adlernest
3311-29, braundorf_...
3411-29, venice
3511-29, snatch3
3611-29, purefrag
3711-29, italyfp2
3811-29, sp_deliver...
3911-29, snatch3
4011-29, goldrush
4111-29, goldrush
4211-29, supplydepo...
4311-29, adlernest_...
4411-29, sp_deliver...
4511-29, supplydepo...
4611-29, caen2
4711-29, italyfp2
4811-29, supplydepo...
4911-29, braundorf_...
5011-29, goldrush
5111-29, snatch3
5211-29, venice
5311-29, sp_deliver...
5411-29, sp_deliver...
5511-29, supplydepo...
5611-29, caen2
5711-29, goldrush
5811-29, braundorf_...
5911-29, goldrush
6011-29, venice
6111-29, adlernest_...
6211-29, frostbite
6311-29, adlernest
6411-29, frostbite
6511-29, sp_deliver...
6611-29, etl_frostb...
6711-29, italyfp2
6811-29, adlernest
6911-29, sp_deliver...
7011-29, supply_pro
7111-29, sp_deliver...
7211-29, frostbite
7311-29, braundorf_...
7411-29, braundorf_...
7511-29, supply_pro
7611-29, adlernest
7711-29, adlernest_...
7811-29, sp_deliver...
7911-29, bremen_tru...
8011-29, supplydepo...
8111-29, italyfp2
8211-29, sw_goldrus...
8311-29, braundorf_...
8411-29, oasis
8511-29, braundorf_...
8611-29, purefrag
8711-29, etl_frostb...
8811-29, supply_pro
8911-29, supply_pro
9011-29, frostbite
9111-29, supply_pro
9211-29, adlernest
9311-29, braundorf_...
9411-29, caen2
9511-29, sp_deliver...
9611-29, supplydepo...
9711-29, sp_deliver...
9811-29, goldrush
9911-29, caen2
10011-21, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 53(379)       Odwiedzin wszystkich: 1408(165483)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.26171s (0.092415s)