WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping42.4
Rank95
Historical rank95
Skill1627
Games42
Kills243
Deaths204
Kill streak7
Death streak9
Kills:game5.79
Kills:death1.19
First seen2017-03-01 22:09:05
Last seen2017-11-29 22:42:32

Alias List
MobbyN42
.:+TS+:.S3binho15
2 promile we krwi3

GUIDs
BFC0B:260

IPs
84.10.?.?75

 
MobbyN

   - " taki blad jak na dubrovniku "

 
 
Damage from team450336
Damage given105720
Damage taken3681486
Damage to team369627
First killer18
First victim6
Score36071043
Team ctf redflag3
Role action 
Ammo given3
Ammo taken45
Dynamites planted3
Health given21
Health taken3
Revives given48
Revives received6
  
Icon 
Covert ops93
Engineer18
Field ops6
Medic120
  
  
  
  
Item 
Health234
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss21
Score20112
Wins21
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars156
Kar433
Kar98rifle3
Magicammo48
Magicammo2168
Ppsh24
Sten15
Thompson30
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.00159-6166.67
Airstrike0000.00012120.00
Arty0300.00306-24500.00
Colt4500100.00627115552854.29
Dynamite0000.000990.00
Flamethrower0000.000000.00
Gpg4063066.670000.00
Grenade0000.0016830313555.45
Grenade launcher0630.004248687.50
Grenade pineapple2400100.000000.00
Kar980000.0015631816249.06
Knife216077.7824990966027.39
Luger02100.000000.00
Machinegun600100.000000.00
Mobile mg420000.007821914135.62
Mp4005400.000000.00
Poison300100.000000.00
Ppsh1863022.2234283449241.01
Satchel0000.000990.00
Smokecan0000.0001861860.00
Sten243088.8910442346130244.50
Suicide021210.000000.00
Switchteam0330.000000.00
Syringe0000.0069993069.70
Thompson966094.1221875085289843.01
Tripmine0300.000000.00
Unknown012120.000000.00
Total2432043954.36500711547654043.36 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
HERMAN632472.41
+SuperR+.364842.86
!FYA!331568.75
Telbi :)303943.48
KempesPL120100.00
.:+TS+:.ALION12666.67
BLOODSOLDIER9660.00
.SuperR+.92130.00
Jar3k90100.00
.:+TS+:.Dr.Unknown6366.67
mardrom30100.00
BLOODSOLDIER30100.00
Hitchcock030.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
+SuperR+.364842.86
Telbi :)303943.48
HERMAN632472.41
.SuperR+.92130.00
!FYA!331568.75
BLOODSOLDIER9660.00
.:+TS+:.ALION12666.67
.:+TS+:.Dr.Unknown6366.67
Hitchcock030.00
KempesPL120100.00
mardrom30100.00
BLOODSOLDIER30100.00
Jar3k90100.00
Hitbox
LocationHits%
body500789
Head57911

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, missile_b3
211-29, bremen_tru...
311-29, et_beach
411-29, sp_deliver...
511-29, purefrag
611-29, oasis
711-29, oasis
811-29, supplydepo...
911-29, battery
1011-29, pirates
1111-29, venice
1211-29, reactor_fi...
1311-29, bremen_tru...
1411-29, industry2
1511-21, missile_b3
1611-21, bremen_tru...
1711-21, et_beach
1811-21, sp_deliver...
1911-21, purefrag
2011-21, oasis
2111-21, oasis
2211-21, supplydepo...
2311-21, battery
2411-21, pirates
2511-21, venice
2611-21, reactor_fi...
2711-21, bremen_tru...
2811-21, industry2
2903-24, industry2
3003-13, oasis
3103-13, bremen_tru...
3203-09, purefrag
3303-09, supplydepo...
3403-07, oasis
3503-07, battery
3603-03, missile_b3
3703-03, bremen_tru...
3803-03, et_beach
3903-02, pirates
4003-02, venice
4103-02, reactor_fi...
4203-01, sp_deliver...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 88(1)       Odwiedzin wszystkich: 2612(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.170234s (0.037445s)