WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping53.32
Rank1775
Historical rank1775
Skill1588
Games31
Kills240
Deaths364
Kill streak10
Death streak19
Kills:game7.74
Kills:death0.66
First seen2017-08-31 22:07:37
Last seen2017-11-29 22:37:43

Alias List
P0LACHEK29

GUIDs
D2C01:259
BE0C2:244

IPs
159.205.?.?27
213.238.?.?20
83.4.?.?26
83.4.?.?37

 
P0LACHEK

   - " ll "

Awards List
Tablica wstydu
Najwiecej samobójstw
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Grenade pineapple

 
 
Damage from team45855
Damage given100218
Damage taken220635
Damage to team70527
First killer15
First victim10
Score4609864
Team ctf blueflag48
Team ctf redflag135
Role action 
Ammo taken18
Dynamites planted18
Health given27
Health taken57
Revives given48
Revives received33
  
  
  
Icon 
Covert ops45
Engineer100
Medic106
Soldier24
  
  
  
  
  
Item 
Health894
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss12
Score20163
Wins20
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle21
Binoculars449
Magicammo60
Magicammo2120
Mp4012
Panzerfaust21
Ppsh110
Sten15
Thompson27
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.001218666.67
Airstrike0000.000000.00
Arty0000.000000.00
Carbine900100.000000.00
Colt0000.002412910518.60
Dynamite313718.7512584620.69
Falling030300.000000.00
Fear0300.000000.00
Fg420000.000000.00
Garand0000.007218611438.71
Garand scope600100.000000.00
Grenade0000.0022287965725.26
Grenade launcher0100.0015392438.46
Grenade pineapple36393948.000000.00
Kar980300.000000.00
Knife2400100.00417138997230.02
Landmine396393.03331087530.56
Luger0000.000000.00
M7600100.000000.00
Machinegun0300.000000.00
Mobile mg420000.00211088719.44
Mortar0000.00036360.00
Mp402715064.29466105058444.38
Panzerfaust339978.57661447845.83
Ppsh486088.8915234151262836.69
Satchel900100.0015392438.46
Smokecan0000.00030300.00
Sten300100.003918014121.67
Suicide072720.000000.00
Switchteam030300.000000.00
Syringe0000.003336391.67
Thompson3027052.636571884122734.87
Trigger hurt012120.000000.00
Tripmine300100.000000.00
Total24035923840.07362710464683734.66 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Hitbox
LocationHits%
body362795
Head19205

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, warbell
211-29, etl_frostb...
311-29, fueldump
411-29, italyfp2
511-29, baserace
611-29, fueldump
711-29, industry2
811-29, oasis
911-29, warbell
1011-21, warbell
1111-21, etl_frostb...
1211-21, fueldump
1311-21, italyfp2
1411-21, baserace
1511-21, fueldump
1611-21, industry2
1711-21, oasis
1811-21, warbell
1909-01, italyfp2
2009-01, baserace
2109-01, fueldump
2209-01, industry2
2309-01, oasis
2409-01, warbell
2509-01, venice
2608-31, italyfp2
2708-31, warbell
2808-31, etl_frostb...
2908-31, fueldump
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 67(1)       Odwiedzin wszystkich: 2591(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.134836s (0.048107s)