WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.34
Rank83
Historical rank83
Skill1631
Games100
Kills294
Deaths333
Kill streak11
Death streak8
Kills:game2.94
Kills:death0.88
First seen2017-04-17 10:18:38
Last seen2017-11-29 18:24:28

Alias List
Adamiks100

GUIDs
D5E37:2236

IPs
83.20.?.?165
83.20.?.?59
83.20.?.?12
83.8.?.?15

 
Adamiks

   - " spadaj "

 
 
Damage from team1218
Damage given322077
Damage taken121983
Damage to team1278
First killer18
First victim30
Score230157
Team ctf blueflag6
Team ctf redflag12
Role action 
Ammo given159
Ammo taken40
Dynamites planted42
Health given120
Health taken24
Revives given30
Revives received33
  
  
Icon 
Covert ops296
Engineer180
Field ops150
Medic75
Soldier107
  
  
  
  
Item 
Health1014
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss70
Score66149
Wins55
  
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars924
Fg42117
Flamethrower30
Magicammo48
Magicammo2508
Mp40114
Sten3
Thompson6
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000990.00
Airstrike99350.0066963068.75
Arty0000.000000.00
Carbine300100.000000.00
Colt300100.0029795165431.23
Crush0330.000000.00
Dynamite0660.0018725425.00
Falling0330.000000.00
Fg421200100.0019055442353735.01
Flamethrower600100.00105909255-1335114.42
Garand0000.0027369041739.57
Grenade0000.0011165854716.87
Grenade launcher01290.00841446058.33
Grenade pineapple6272718.180000.00
Kar980300.000000.00
Knife963096.97314411157801328.18
Landmine0300.000330.00
Luger0300.004819214425.00
M763366.670000.00
Machinegun915037.500000.00
Mobile mg42300100.006182337171926.44
Mp4012969065.155826161161029036.15
Panzerfaust33350.0027482156.25
Ppsh04800.000000.00
Satchel0000.00351485.88
Smokecan0000.00054540.00
Sten0000.0018483037.50
Switchteam063630.000000.00
Syringe0000.0030784838.46
Thompson954014.296211722110136.06
Trigger hurt0660.000000.00
Total29433312646.8923679491232544448.20 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
adk335736.67
!FYA!333052.38
SafiX53654213338.89
BLOODSOLDIER92130.00
Hanez61233.33
Bicek3350.00
Matt3925.00
DAWID030.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
adk335736.67
SafiX53654213338.89
!FYA!333052.38
BLOODSOLDIER92130.00
Hanez61233.33
Matt3925.00
DAWID030.00
Bicek3350.00
Hitbox
LocationHits%
body2367998
Head47702

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, railgun
211-29, oasis
311-29, venice
411-29, supplydepo...
511-29, reactor_fi...
611-29, battery
711-29, caen2
811-29, caen2
911-29, snatch3
1011-29, venice
1111-29, fueldump
1211-29, radar
1311-29, oasis
1411-29, railgun
1511-29, goldrush
1611-29, braundorf_...
1711-29, et_beach
1811-29, snatch3
1911-29, oasis
2011-29, battery
2111-29, fueldump
2211-29, baserace
2311-29, supplydepo...
2411-29, reactor_fi...
2511-29, supplydepo...
2611-29, radar
2711-29, dubrovnik_...
2811-29, caen2
2911-29, oasis
3011-29, fueldump
3111-29, goldrush
3211-29, venice
3311-29, caen2
3411-21, railgun
3511-21, oasis
3611-21, venice
3711-21, supplydepo...
3811-21, reactor_fi...
3911-21, battery
4011-21, caen2
4111-21, caen2
4211-21, snatch3
4311-21, venice
4411-21, fueldump
4511-21, radar
4611-21, oasis
4711-21, railgun
4811-21, goldrush
4911-21, braundorf_...
5011-21, et_beach
5111-21, snatch3
5211-21, oasis
5311-21, battery
5411-21, fueldump
5511-21, baserace
5611-21, supplydepo...
5711-21, reactor_fi...
5811-21, supplydepo...
5911-21, radar
6011-21, dubrovnik_...
6111-21, caen2
6211-21, oasis
6311-21, fueldump
6411-21, goldrush
6511-21, venice
6611-21, caen2
6704-29, caen2
6804-29, snatch3
6904-24, railgun
7004-24, oasis
7104-24, venice
7204-23, supplydepo...
7304-23, reactor_fi...
7404-23, battery
7504-23, caen2
7604-23, venice
7704-23, fueldump
7804-23, radar
7904-23, oasis
8004-23, railgun
8104-23, goldrush
8204-23, braundorf_...
8304-23, battery
8404-23, supplydepo...
8504-23, radar
8604-23, oasis
8704-23, fueldump
8804-23, venice
8904-23, caen2
9004-17, venice
9104-17, et_beach
9204-17, snatch3
9304-17, oasis
9404-17, fueldump
9504-17, baserace
9604-17, reactor_fi...
9704-17, supplydepo...
9804-17, dubrovnik_...
9904-17, caen2
10004-17, goldrush
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 46(9)       Odwiedzin wszystkich: 1722(165781)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-25 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.258239s (0.032771s)