WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping60.22
Rank53
Historical rank53
Skill1651
Games25
Kills232
Deaths123
Kill streak8
Death streak6
Kills:game9.28
Kills:death1.87
First seen2017-05-31 16:52:18
Last seen2017-11-29 19:18:50

Alias List
CFG by XSET25

GUIDs
C4A3A:225

IPs
37.47.?.?31

 
CFG by XSET

   - " EZ BOTOW "

 
 
Damage from team267
Damage given94042
Damage taken50797
Damage to team120
First killer10
Score13832
Team ctf redflag28
Role action 
Ammo given3
Ammo taken19
Dynamites planted6
Health given27
Health taken10
Revives given49
  
Icon 
Covert ops3
Engineer11
Field ops3
Medic66
  
  
  
Item 
Health684
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss7
Score18150
Wins21
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars230
Magicammo177
Magicammo255
Mp4081
Ppsh9
Sten3
Thompson30
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Airstrike0000.000990.00
Arty0000.00990100.00
Colt0700.0045601575.00
Dynamite0000.000660.00
Flamethrower0300.000000.00
Gpg40300100.000000.00
Grenade0000.005225019820.80
Grenade launcher900100.0013271448.15
Grenade pineapple33050.000000.00
Kar98600100.0048985048.98
Knife0600.005116211131.48
Luger600100.0018845726941.14
Mp4017800100.00394210064612239.17
Panzerfaust0900.000000.00
Ppsh33807.3210223112944.16
Sten0000.004815010232.00
Switchteam0330.000000.00
Syringe0000.005867986.57
Thompson2454030.7710802970189036.36
Total232123365.35563614560892438.71 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION778946.39
n n jjk751286.21
gitaraaapl51985.00
*CerberEK*150100.00
.:+TS+:.S3binho8753.33
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION778946.39
n n jjk751286.21
gitaraaapl51985.00
.:+TS+:.S3binho8753.33
*CerberEK*150100.00
Hitbox
LocationHits%
body563688
Head70712

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, caen2
211-29, library_b3
311-29, venice
411-29, purefrag
511-29, supplydepo...
611-29, sp_deliver...
711-29, braundorf_...
811-29, italyfp2
911-21, caen2
1011-21, library_b3
1111-21, venice
1211-21, purefrag
1311-21, supplydepo...
1411-21, sp_deliver...
1511-21, braundorf_...
1611-21, italyfp2
1705-31, caen2
1805-31, library_b3
1905-31, venice
2005-31, purefrag
2105-31, adlernest
2205-31, supplydepo...
2305-31, sp_deliver...
2405-31, braundorf_...
2505-31, italyfp2
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 2(1)       Odwiedzin wszystkich: 2675(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.127961s (0.037504s)