WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping47.98
Rank167
Historical rank167
Skill1609
Games41
Kills113
Deaths40
Kill streak12
Death streak2
Kills:game2.76
Kills:death2.76
First seen2017-08-31 12:24:50
Last seen2017-11-29 14:18:07

Alias List
Greg41

GUIDs
CFE3C:265

IPs
80.50.?.?72

 
Greg

   - " omc "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Tripmine

 
 
Damage from team426
Damage given92967
Damage taken26804
Damage to team4056
First killer20
Score24115
Team ctf blueflag4
Team ctf redflag24
Role action 
Ammo taken42
Dynamites diffused3
Dynamites planted27
Health given21
Health taken12
Revives given9
  
  
Icon 
Covert ops105
Engineer74
Medic13
  
  
  
  
  
Item 
Health273
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss4
Score16026
Wins37
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle3
Binoculars207
Magicammo36
Magicammo2121
Ppsh3
Sten3
Thompson21
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.001922677571.91
Carbine1500100.000000.00
Colt0000.00610460.00
Crush0330.000000.00
Dynamite0000.0012635119.05
Fg420000.0013203000168044.00
Garand0000.0034884049241.43
Grenade0000.0012554321.82
Grenade launcher0000.001141806663.33
Grenade pineapple300100.000000.00
Kar980000.000000.00
Knife600100.0012948335426.71
Landmine0000.00990100.00
M7339978.570000.00
Mp400100.000000.00
Ppsh0500.000000.00
Satchel0000.006211528.57
Sten0300.009332181124842.78
Switchteam0660.000000.00
Thompson810044.44717150779047.58
Trigger hurt0330.000000.00
Tripmine4800100.000000.00
Total113402173.8637988616481844.08 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
C Y B O R G020.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
C Y B O R G020.00
Hitbox
LocationHits%
body379896
Head17504

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, dubrovnik_...
211-29, caen2
311-29, goldrush
411-29, braundorf_...
511-29, dubrovnik_...
611-29, italyfp2
711-29, sp_deliver...
811-29, tc_base
911-29, frostbite
1011-29, battery
1111-29, snatch3
1211-29, italyfp2
1311-29, industry2
1411-21, dubrovnik_...
1511-21, caen2
1611-21, goldrush
1711-21, braundorf_...
1811-21, dubrovnik_...
1911-21, italyfp2
2011-21, sp_deliver...
2111-21, tc_base
2211-21, frostbite
2311-21, battery
2411-21, snatch3
2511-21, italyfp2
2611-21, industry2
2709-25, italyfp2
2809-25, industry2
2909-21, baserace
3008-31, dubrovnik_...
3108-31, baserace
3208-31, caen2
3308-31, goldrush
3408-31, braundorf_...
3508-31, dubrovnik_...
3608-31, italyfp2
3708-31, sp_deliver...
3808-31, tc_base
3908-31, frostbite
4008-31, battery
4108-31, snatch3
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 50(379)       Odwiedzin wszystkich: 1405(165483)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.134812s (0.038043s)