WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48
Rank173
Historical rank173
Skill1609
Games51
Kills113
Deaths44
Kill streak12
Death streak2
Kills:game2.22
Kills:death2.51
First seen2017-08-31 12:24:50
Last seen2018-05-10 17:40:54

Alias List
Greg51

GUIDs
CFE3C:283

IPs
80.50.?.?90

 
Greg

   - " omc "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Tripmine

 
 
Damage from team426
Damage given143044
Damage taken40760
Damage to team4056
First killer20
Score56420
Team ctf blueflag16
Team ctf redflag52
  
Role action 
Ammo taken51
Dynamites diffused3
Dynamites planted35
Health given33
Health taken19
Revives given11
Revives received3
  
  
Icon 
Covert ops142
Engineer82
Medic21
Soldier7
  
  
  
  
  
Item 
Health436
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss5
Score22775
Wins46
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle9
Binoculars367
Fg423
Kar437
Magicammo41
Magicammo2185
Ppsh3
Sten6
Thompson33
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.002463318574.32
Carbine1500100.000000.00
Colt0000.001021888654.26
Crush0330.000000.00
Dynamite0110.0020846423.81
Fg420000.0015193559204042.68
Garand0000.00485119070540.76
Grenade0000.00261037725.24
Grenade launcher0000.001632488565.73
Grenade pineapple300100.000000.00
Kar980000.0040581868.97
Knife600100.0024386562228.09
Landmine0000.001011190.91
Luger0000.000000.00
M733101076.740000.00
Mobile mg420000.00566140283640.37
Mp400100.000000.00
Ppsh0500.000000.00
Satchel0000.009382923.68
Smokecan0000.000770.00
Sten0300.0011932743155043.49
Switchteam0770.000000.00
Syringe0000.0024250.00
Thompson810044.4417033879217643.90
Trigger hurt0440.000000.00
Tripmine4800100.000000.00
Total113442571.97632714710838343.01 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
C Y B O R G020.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
C Y B O R G020.00
Hitbox
LocationHits%
body632797
Head21903

Games List (last 100)
Time, Map
105-10, et_beach
205-10, bremen_tru...
305-10, erdenberg_...
405-10, industry2
505-10, baserace
605-10, dubrovnik_...
705-10, caen2
805-10, fueldump
905-10, baserace
1005-10, goldrush
1111-29, dubrovnik_...
1211-29, caen2
1311-29, goldrush
1411-29, braundorf_...
1511-29, dubrovnik_...
1611-29, italyfp2
1711-29, sp_deliver...
1811-29, tc_base
1911-29, frostbite
2011-29, battery
2111-29, snatch3
2211-29, italyfp2
2311-29, industry2
2411-21, dubrovnik_...
2511-21, caen2
2611-21, goldrush
2711-21, braundorf_...
2811-21, dubrovnik_...
2911-21, italyfp2
3011-21, sp_deliver...
3111-21, tc_base
3211-21, frostbite
3311-21, battery
3411-21, snatch3
3511-21, italyfp2
3611-21, industry2
3709-25, italyfp2
3809-25, industry2
3909-21, baserace
4008-31, dubrovnik_...
4108-31, baserace
4208-31, caen2
4308-31, goldrush
4408-31, braundorf_...
4508-31, dubrovnik_...
4608-31, italyfp2
4708-31, sp_deliver...
4808-31, tc_base
4908-31, frostbite
5008-31, battery
5108-31, snatch3
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 79(1)       Odwiedzin wszystkich: 2752(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.207936s (0.031689s)