WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping26.63
Rank1839
Historical rank1839
Skill1580
Games171
Kills310
Deaths355
Kill streak12
Death streak27
Kills:game1.81
Kills:death0.87
First seen2017-02-25 12:15:01
Last seen2018-02-02 17:18:47

Alias List
JOE171

GUIDs
11B54:2262

IPs
31.182.?.?221
31.182.?.?80
31.183.?.?18

 
JOE

   - " no i jAK punkty "

 
 
Damage from team5169
Damage given156490
Damage taken224663
Damage to team40817
First killer39
First victim27
Score3741201
Team ctf blueflag24
Team ctf redflag140
  
  
Role action 
Ammo taken99
Dynamites diffused3
Dynamites planted107
Health given3
Health taken102
Revives given4
Revives received17
  
  
  
  
Icon 
Covert ops273
Engineer327
Field ops6
Medic69
Soldier24
  
  
  
  
  
  
Item 
Health876
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss98
Score72482
Wins81
  
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars799
Fg421
Flamethrower42
Kar431
Kar98rifle7
Magicammo215
Magicammo2249
Mp4067
Ppsh38
Sten24
Thompson198
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0021331263.64
Airstrike0900.00122-10600.00
Arty01200.0082-6400.00
Browning0300.000000.00
Colt400100.009926216337.79
Crush construction0100.000000.00
Dynamite131192.863822418616.96
Explosive0330.000000.00
Falling014140.000000.00
Fg420000.0001771770.00
Gpg4001900.000000.00
Grenade0000.003423119714.72
Grenade launcher0410.000000.00
Grenade pineapple34442.860000.00
Kar980400.000770.00
Knife1000100.004302196176619.58
Landmine6271918.1818311358.06
Luger01100.000000.00
Machinegun300100.000000.00
Mg42600100.000000.00
Mobile mg420000.004181699128124.60
Mp403868035.858302145131538.69
Panzerfaust134476.473540587.50
Poison100100.000000.00
Ppsh6176044.5322145667345339.07
Satchel12131348.0037854843.53
Shove0110.000000.00
Smokecan0000.00017170.00
Sten1300100.0015693904233540.19
Switchteam054540.000000.00
Syringe0000.0025340.00
Thompson12111091.67478213104832236.49
Trigger hurt014140.000000.00
Tripmine62075.000000.00
Total31035512846.6210547298311928435.36 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
domi25301862.50
FB.comTemplarSClan21387.50
Himdar6366.67
KSP31220.00
YPatkA30100.00
shooter's2250.00
n n jjk21511.76
MORF PL1712.50
[WW]TOMSPLINTER==1233.33
:)N!TR0:):(1150.00
kusy11223410100.00
sebaseba1150.00
[VODKA] KePeS:*0690.00
3time[][][][][][][][... 060.00
HoH PAN TROLOLO0120.00
!FYA!070.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
[VODKA] KePeS:*0690.00
domi25301862.50
n n jjk21511.76
HoH PAN TROLOLO0120.00
KSP31220.00
MORF PL1712.50
!FYA!070.00
3time[][][][][][][][... 060.00
Himdar6366.67
FB.comTemplarSClan21387.50
[WW]TOMSPLINTER==1233.33
shooter's2250.00
sebaseba1150.00
:)N!TR0:):(1150.00
kusy11223410100.00
YPatkA30100.00
Hitbox
LocationHits%
body1054797
Head40203

Games List (last 100)
Time, Map
102-02, warbell
202-02, erdenberg_...
302-02, et_ice
401-27, tc_base
501-27, bremen_tru...
601-27, frostbite
701-27, supply_pro
801-27, snatch3
901-14, goldrush
1001-08, sp_deliver...
1112-24, baserace
1212-24, sp_deliver...
1312-23, bremen_tru...
1412-23, dubrovnik_...
1512-19, missile_b3
1612-15, italyfp2
1712-14, erdenberg_...
1812-14, bremen_tru...
1912-14, et_beach
2012-14, baserace
2112-03, warbell
2211-29, caen2
2311-29, frostbite
2411-29, italyfp2
2511-29, bremen_tru...
2611-29, braundorf_...
2711-29, italyfp2
2811-29, bremen_tru...
2911-29, venice
3011-29, bremen_tru...
3111-29, transmitte...
3211-29, et_beach
3311-29, supply_pro
3411-29, etl_frostb...
3511-29, et_poker_b...
3611-29, frostbite
3711-29, bremen_tru...
3811-29, baserace
3911-29, baserace
4011-29, et_beach
4111-29, reactor_fi...
4211-29, supplydepo...
4311-29, supplydepo...
4411-29, caen2
4511-29, bremen_tru...
4611-29, adlernest
4711-29, radar
4811-29, goldrush
4911-29, battery
5011-29, erdenberg_...
5111-29, missile_b3
5211-29, et_ice
5311-29, supply_pro
5411-29, fueldump
5511-29, pirates
5611-29, caen2
5711-29, warbell
5811-29, venice
5911-29, transmitte...
6011-29, radar
6111-29, oasis
6211-21, radar
6311-21, caen2
6411-21, frostbite
6511-21, italyfp2
6611-21, bremen_tru...
6711-21, braundorf_...
6811-21, italyfp2
6911-21, bremen_tru...
7011-21, venice
7111-21, braundorf_...
7211-21, bremen_tru...
7311-21, transmitte...
7411-21, et_beach
7511-21, supply_pro
7611-21, etl_frostb...
7711-21, et_poker_b...
7811-21, frostbite
7911-21, bremen_tru...
8011-21, baserace
8111-21, baserace
8211-21, et_beach
8311-21, reactor_fi...
8411-21, supplydepo...
8511-21, transmitte...
8611-21, italyfp2
8711-21, frostbite
8811-21, supplydepo...
8911-21, caen2
9011-21, snatch3
9111-21, bremen_tru...
9211-21, et_ice
9311-21, pirates
9411-21, adlernest
9511-21, radar
9611-21, goldrush
9711-21, venice
9811-21, battery
9911-21, erdenberg_...
10011-21, missile_b3
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 24(1)       Odwiedzin wszystkich: 2548(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.280789s (0.053283s)