WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping47.74
Rank123
Historical rank123
Skill1619
Games24
Kills335
Deaths69
Kill streak36
Death streak5
Kills:game13.96
Kills:death4.79
First seen2017-07-14 11:39:09
Last seen2017-11-29 12:50:36

Alias List
JacoWr24

GUIDs
C3945:225

IPs
89.64.?.?18
89.64.?.?2
89.64.?.?2
89.64.?.?10

 
JacoWr

   - " no ale ty jako skurwysyn przebijasz wszystkich :D "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Browning

 
 
Damage from team12
Damage given141816
Damage taken23743
Damage to team720
First killer17
Score15417
Team ctf redflag14
Role action 
Ammo given6
Ammo taken28
Dynamites planted9
Health given8
Health taken10
Revives given10
Revives received3
Icon 
Covert ops66
Engineer60
Field ops23
Medic17
  
  
  
Item 
Health175
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss10
Score18943
Wins14
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars164
Garandrifle3
Magicammo116
Magicammo299
Sten2
Thompson44
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.006163296.83
Airstrike200100.0010312132.26
Arty0000.000000.00
Browning12900100.000000.00
Colt600100.009821511745.58
Dynamite0000.00015150.00
Fg420600.000000.00
Garand0000.001622559363.53
Garand scope600100.000000.00
Grenade0000.0040884845.45
Grenade launcher0300.000000.00
Grenade pineapple0220.000000.00
Kar980600.000000.00
Knife2900100.0020573953427.74
Landmine212014.291822481.82
Machinegun182090.000000.00
Mobile mg420000.00333110577724631.49
Mp400600.000000.00
Ppsh01100.00021210.00
Satchel900100.0036693352.17
Sten1000100.0034268734549.78
Switchteam0660.000000.00
Syringe0000.001618288.89
Thompson10312089.5725288223569530.74
Trigger hurt0330.000000.00
Tripmine2100100.000000.00
Total335691182.926847210231417632.57 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
WojtaZ10283.33
MICK6275.00
HoH PAN TROLOLO31516.67
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
HoH PAN TROLOLO31516.67
WojtaZ10283.33
MICK6275.00
Hitbox
LocationHits%
body684797
Head26903

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, pirates
211-29, fueldump
311-29, venice
411-29, bremen_tru...
511-21, goldrush
611-21, baserace
711-21, sp_deliver...
811-21, venice
911-21, oasis
1011-21, pirates
1111-21, fueldump
1211-21, goldrush
1311-21, venice
1411-21, bremen_tru...
1511-03, goldrush
1611-01, goldrush
1710-08, baserace
1810-08, sp_deliver...
1910-08, venice
2010-08, oasis
2107-14, pirates
2207-14, fueldump
2307-14, venice
2407-14, bremen_tru...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 25(1)       Odwiedzin wszystkich: 2698(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.166925s (0.04148s)