WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping47.59
Rank71
Historical rank71
Skill1637
Games120
Kills397
Deaths291
Kill streak25
Death streak9
Kills:game3.31
Kills:death1.36
First seen2017-07-30 19:26:06
Last seen2017-11-29 21:41:43

Alias List
Leszek1987120

GUIDs
0C9D1:2170

IPs
188.252.?.?208

 
Leszek1987

   - " poznaje nowe mapki "

 
 
Damage from team2523
Damage given538063
Damage taken135987
Damage to team2268
First killer30
First victim26
Score299867
Team ctf blueflag33
Team ctf redflag74
  
Role action 
Ammo given3
Ammo taken98
Dynamites diffused3
Dynamites planted47
Health taken92
Repair3
Revives received64
  
  
  
Icon 
Covert ops338
Engineer136
Field ops21
Medic12
Soldier75
  
  
  
  
  
Item 
Health501
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss59
Score68136
Wins70
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
M1carbinerifle3
Binoculars531
Fg4245
Garandrifle18
Kar439
Magicammo245
Magicammo2134
Mp4018
Ppsh30
Thompson77
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000000.00
Airstrike0100.000000.00
Arty0100.000000.00
Browning0300.000000.00
Colt36033.3310133623530.06
Crush construction0110.000000.00
Dynamite300100.00351077232.71
Falling0330.000000.00
Fear300100.000000.00
Fg421900100.0019035461355834.85
Garand1200100.0030654253118872.07
Garand scope17718090.770000.00
Gpg4001200.000000.00
Grenade0000.00046460.00
Grenade launcher0000.0014281450.00
Grenade pineapple018150.000000.00
K43300100.000000.00
K43 scope5100100.000000.00
Kar980000.001029155452566.22
Knife2215059.465322335180322.78
Landmine0410.00711463.64
Luger0000.0057933661.29
Machinegun12033.330000.00
Mapmortar0330.000000.00
Mg42100100.000000.00
Mobile mg420000.007003969326917.64
Mp40623020.697531869111640.29
Panzerfaust0000.00330100.00
Ppsh6563050.7821005635353537.27
Satchel012120.00137362.70
Smokecan0000.000550.00
Sten0800.000000.00
Switchteam012120.000000.00
Syringe0000.00012120.00
Thompson3177028.7031489197604934.23
Trigger hurt0330.000000.00
Tripmine0600.000000.00
Total3972915057.7013448349512150338.48 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
chrupek zaglady572173.08
Himdar21387.50
B@ndit122433.33
Hitchcock121544.44
Wojtek31220.00
.:+TS+:.ALION3545.26
Daster :)32411.11
siemaheniu32411.11
>Locha'060.00
300thKRZYSIEK050.00
gugu9999010.00
WojtaZ010.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION3545.26
Daster :)32411.11
B@ndit122433.33
siemaheniu32411.11
chrupek zaglady572173.08
Hitchcock121544.44
Wojtek31220.00
>Locha'060.00
300thKRZYSIEK050.00
Himdar21387.50
WojtaZ010.00
gugu9999010.00
Hitbox
LocationHits%
body1344882
Head249118

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, et_poker_b...
211-29, goldrush
311-29, library_b3
411-29, battery
511-29, adlernest
611-29, battery
711-29, erdenberg_...
811-29, fueldump
911-29, etl_frostb...
1011-29, et_ice
1111-29, battery
1211-29, radar
1311-29, pirates
1411-29, river_port
1511-29, et_poker_b...
1611-29, missile_b3
1711-29, et_poker_b...
1811-29, pirates
1911-29, library_b3
2011-29, missile_b3
2111-29, transmitte...
2211-29, et_beach
2311-29, venice
2411-29, etl_frostb...
2511-29, baserace
2611-29, et_ice
2711-29, venice
2811-29, oasis
2911-29, et_poker_b...
3011-29, et_poker_b...
3111-29, missile_b3
3211-29, goldrush
3311-29, et_poker_b...
3411-29, purefrag
3511-29, bremen_tru...
3611-29, et_poker_b...
3711-29, venice
3811-21, et_poker_b...
3911-21, goldrush
4011-21, library_b3
4111-21, battery
4211-21, adlernest
4311-21, battery
4411-21, erdenberg_...
4511-21, fueldump
4611-21, etl_frostb...
4711-21, et_ice
4811-21, battery
4911-21, radar
5011-21, pirates
5111-21, river_port
5211-21, et_poker_b...
5311-21, missile_b3
5411-21, et_poker_b...
5511-21, pirates
5611-21, library_b3
5711-21, missile_b3
5811-21, transmitte...
5911-21, et_beach
6011-21, venice
6111-21, etl_frostb...
6211-21, baserace
6311-21, et_ice
6411-21, venice
6511-21, oasis
6611-21, et_poker_b...
6711-21, et_poker_b...
6811-21, missile_b3
6911-21, goldrush
7011-21, et_poker_b...
7111-21, purefrag
7211-21, bremen_tru...
7311-21, et_poker_b...
7411-21, venice
7509-17, et_beach
7609-17, baserace
7709-17, radar
7809-17, et_poker_b...
7909-17, venice
8009-15, et_poker_b...
8109-15, goldrush
8209-12, et_ice
8309-12, pirates
8409-12, transmitte...
8509-12, venice
8609-12, etl_frostb...
8709-12, missile_b3
8809-12, et_ice
8909-12, et_poker_b...
9009-12, bremen_tru...
9109-11, goldrush
9209-11, et_poker_b...
9309-11, purefrag
9409-11, bremen_tru...
9509-07, battery
9609-07, et_poker_b...
9709-07, missile_b3
9809-06, battery
9909-06, erdenberg_...
10009-06, et_poker_b...
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 27(379)       Odwiedzin wszystkich: 1382(165483)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.277305s (0.042769s)