WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping36.1
Rank118
Historical rank118
Skill1620
Games24
Kills156
Deaths267
Kill streak3
Death streak6
Kills:game6.5
Kills:death0.58
First seen2017-02-05 20:23:29
Last seen2017-11-29 21:59:32

Alias List
Marco Verratti24

GUIDs
6B343:233

IPs
89.66.?.?36

 
Marco Verratti

   - " too many playerss "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Fg42
Najlepiej radzi sobie z Silencer

 
 
Damage from team0
Damage given73242
Damage taken68103
Damage to team0
First killer3
First victim9
Score11925
Team ctf redflag12
Role action 
Ammo given9
Ammo taken24
Health given18
Health taken36
Revives given15
Revives received30
  
  
Icon 
Covert ops141
Engineer3
Field ops18
Medic9
  
  
  
  
Item 
Health387
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss12
Score19392
Wins15
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars207
Fg4227
Magicammo51
Magicammo296
Mp409
Thompson12
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
Airstrike0000.00012120.00
Arty0600.006211528.57
Carbine01200.000000.00
Colt63066.677824016232.50
Falling012120.000000.00
Fg425700100.0017795202342334.20
Fg42scope600100.000000.00
Flamethrower0300.000000.00
Garand0000.000000.00
Goomba300100.000000.00
Grenade0000.0011725213546.43
Grenade launcher159362.500000.00
Grenade pineapple99050.000000.00
K43 scope300100.000000.00
Kar980000.0066993366.67
Knife300100.0021816025.93
Landmine0300.000000.00
Luger0600.00451449931.25
M701500.000000.00
Mg42600100.000000.00
Mobile mg420000.0012678666016.03
Mp401545025.0031296064832.50
Ppsh06900.000000.00
Satchel0000.0018301260.00
Silencer300100.000000.00
Smokecan0000.000330.00
Sten0000.0036966037.50
Switchteam0330.000000.00
Syringe0000.003036683.33
Thompson3066031.257022244154231.28
Trigger hurt0660.000000.00
Total1562672436.88333610206687032.69 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
.:+TS+:.ALION393950.00
BLOODSOLDIER211558.33
Telbi :)184230.00
.:+TS+:.Dr.Unknown153331.25
lozolozo121544.44
[WW]mbiela==123326.67
Marcin120100.00
BOR90100.00
Daster :)63614.29
!SBS!6940.00
.:+TS+:.Leon31814.29
laleczka lubudu3350.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Telbi :)184230.00
.:+TS+:.ALION393950.00
Daster :)63614.29
[WW]mbiela==123326.67
.:+TS+:.Dr.Unknown153331.25
.:+TS+:.Leon31814.29
lozolozo121544.44
BLOODSOLDIER211558.33
!SBS!6940.00
laleczka lubudu3350.00
BOR90100.00
Marcin120100.00
Hitbox
LocationHits%
body333694
Head22806

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, goldrush
211-29, supplydepo...
311-29, frostbite
411-29, italyfp2
511-29, sp_deliver...
611-29, snatch3
711-29, adlernest
811-29, radar
911-21, goldrush
1011-21, supplydepo...
1111-21, frostbite
1211-21, italyfp2
1311-21, sp_deliver...
1411-21, snatch3
1511-21, adlernest
1611-21, radar
1702-05, goldrush
1802-05, supplydepo...
1902-05, frostbite
2002-05, italyfp2
2102-05, sp_deliver...
2202-05, snatch3
2302-05, adlernest
2402-05, radar
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 99(1)       Odwiedzin wszystkich: 2772(191946)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-21 23:55:03 skin : fest by fest 
page loaded in 0.097026s (0.030046s)