WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.27
Rank1609
Historical rank1609
Skill1588
Games18
Kills138
Deaths213
Kill streak4
Death streak10
Kills:game7.67
Kills:death0.64
First seen2017-04-03 20:53:14
Last seen2017-11-29 20:53:14

Alias List
Robinator14718

GUIDs
1CB87:218

IPs
84.195.?.?39

 
Robinator147

   - " LOL "

Awards List
TOP Zabójcy
Najlepiej radzi sobie z Landmine

 
 
Damage from team0
Damage given53946
Damage taken30798
Damage to team0
First killer3
First victim3
Score5379
Team ctf redflag12
Role action 
Ammo taken24
Dynamites diffused18
Dynamites planted9
Health taken15
Revives received9
  
  
  
Icon 
Engineer93
  
  
  
  
  
  
  
Item 
Health84
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss15
Score19404
Wins9
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars147
Magicammo57
Magicammo230
Thompson102
  
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.0018392146.15
Carbine0900.000000.00
Dynamite0000.00312925.00
Fg420000.000000.00
Flamethrower0000.000000.00
Garand0000.000000.00
Gpg400600.000000.00
Grenade0000.005727021321.11
Grenade launcher300100.000000.00
Grenade pineapple93375.000000.00
Kar980600.000000.00
Landmine63363063.641772436672.84
Machinegun01500.000000.00
Mg4201200.000000.00
Mobile mg420000.001513812310.87
Mp4004800.000000.00
Panzerfaust0600.000000.00
Ppsh03000.000000.00
Sten0600.000000.00
Switchteam012120.000000.00
Thompson6018076.9215966039444326.43
Tripmine36633.330000.00
Total1382135139.3218666741487527.68 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
szymcioW516643.59
Himdar48394.12
Nomad15671.43
mardrom126016.67
.:+TS+:.Dr.Unknown030.00
.:+TS+:.ALION0120.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
szymcioW516643.59
mardrom126016.67
.:+TS+:.ALION0120.00
Nomad15671.43
.:+TS+:.Dr.Unknown030.00
Himdar48394.12
Hitbox
LocationHits%
body186696
Head8104

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, baserace
211-29, industry2
311-29, sp_deliver...
411-29, tc_base
511-29, goldrush
611-29, baserace
711-21, baserace
811-21, industry2
911-21, sp_deliver...
1011-21, tc_base
1111-21, goldrush
1211-21, baserace
1304-21, industry2
1404-21, sp_deliver...
1504-21, tc_base
1604-21, goldrush
1704-21, baserace
1804-03, baserace
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 29(379)       Odwiedzin wszystkich: 1384(165483)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-02-21 23:55:06 skin : fest by fest 
page loaded in 0.102354s (0.047322s)