WITAMY NA STRONIE STATYSTYK SERVERA [POLSKA ZABIJAKA] CLANU .:+TEMPLARS+:.
Server:[POLSKA ZABIJAKA]
IP servera:80.72.37.12:27960
Lokalizacja: Warszawa, Polska, Europa
Game:Wolfenstein: Enemy Territory
Admins:Kynval & Leon
E-Mail:kynvall@gmail.com
Web Site:Strona TemplarS clanu
Server monitor:
TemplarS Clan - strona clanu
Player StatsStare StatystykiGame StatsAward StatsOstatnio widzianiSkins:
Player Profile
General Stats
Ping48.54
Rank304
Historical rank304
Skill1602
Games21
Kills75
Deaths162
Kill streak4
Death streak10
Kills:game3.57
Kills:death0.46
First seen2017-07-01 20:56:17
Last seen2017-11-29 22:53:49

Alias List
damipl21

GUIDs
100DA:254

IPs
83.26.?.?54

 
damipl

   - " SIEMANKO "

Awards List
Tablica wstydu
Najczesciej strzela do swoich

 
 
Team deaths30
Team kills42
Damage from team4062
Damage given24222
Damage taken34227
Damage to team19986
First killer6
First victim9
Score4146
Team ctf redflag27
Role action 
Ammo given30
Ammo taken6
Health given6
Health taken39
Revives given9
Revives received15
  
  
  
  
Icon 
Covert ops45
Engineer48
Field ops30
Medic51
Soldier45
  
  
  
  
  
Item 
Health156
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Team 
Loss12
Score16581
Wins18
  
  
  
  
  
  
  
Weapon 
Binoculars111
Fg423
Magicammo57
Magicammo218
Mp4042
Ppsh6
Thompson6
  
  
  
WeaponKillsDeathsSuicidesEff %HitsShotsMissesAcc % 
0000.000000.00
Airstrike0000.0015150100.00
Arty0000.000000.00
Browning0300.000000.00
Colt0000.0057933661.29
Dynamite0000.000330.00
Falling0330.000000.00
Fg420600.00601115154.05
Flamethrower0000.0042054612676.92
Garand600100.0018040822844.12
Grenade0000.00015150.00
Grenade launcher0300.0039633.33
K43 scope93075.000000.00
Kar980000.0017750432735.12
Knife93075.009941431523.91
Landmine03300.000000.00
Luger0300.0027936629.03
Machinegun0000.000000.00
Mobile mg420000.009349239918.90
Mortar0330.00027270.00
Mp404536055.568672976210929.13
Panzerfaust0330.00612650.00
Ppsh600100.00495139590035.48
Satchel0000.001824675.00
Smokecan0000.00030300.00
Switchteam012120.000000.00
Syringe0000.009271833.33
Thompson03900.000000.00
Thrown knife0000.000000.00
Trigger hurt0660.000000.00
Tripmine0300.000000.00
Unknown0330.000000.00
Total751623031.6525267194466835.11 

Chłopcy do bicia (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
>Zienk1<423058.33
Janek z Czolgu153927.78
.:+TS+:.S3binho121250.00
.:+TS+:.Kynval31814.29
AxezoR_30100.00
HoH PAN TROLOLO030.00
Najgorsi Wrogowie (top 25)
PlayerKillsDeathsEff %
Janek z Czolgu153927.78
>Zienk1<423058.33
.:+TS+:.Kynval31814.29
.:+TS+:.S3binho121250.00
HoH PAN TROLOLO030.00
AxezoR_30100.00
Hitbox
LocationHits%
body252697
Head9603

Games List (last 100)
Time, Map
111-29, goldrush
211-29, baserace
311-29, sp_deliver...
411-29, oasis
511-29, fueldump
611-29, radar
711-29, italyfp2
811-21, goldrush
911-21, baserace
1011-21, sp_deliver...
1111-21, oasis
1211-21, fueldump
1311-21, radar
1411-21, italyfp2
1507-01, goldrush
1607-01, baserace
1707-01, sp_deliver...
1807-01, oasis
1907-01, fueldump
2007-01, radar
2107-01, italyfp2
 VSP Stats Processor © 2004-2005 by Myrddin     modified by Leon for the Enemy Territory       Odwiedzin dziś: 26(1)       Odwiedzin wszystkich: 2550(191934)
 Theme : Bismarck by Myrddin   ExcessivePlus Community version 0.45-xp-1.1.2, last updated @ 2018-05-19 23:55:04 skin : fest by fest 
page loaded in 0.130366s (0.041946s)